Armastuse ja suhte horoskoop 16.06.2023.


Jäär: Praeguses suhtes võite leida end ristteel, kus positiivsete muutuste esilekutsumiseks on vaja ohverdada. See võib olla mõnes küsimuses järeleandmine või isiklikest eelistustest loobumine,oma lähedase õnne nimel. Tõeline armastus hõlmab andmist ja võtmist ning kesktee leidmine tugevdab teie partnerlust. Vallalised peaksid maha jätma negatiivsed suhtemustrid.

 

Sõnn: Neile, kes on pühendunud partnerlussuhetes, on ideaalne aeg oma partneriga maha istuda ja arutada oma ühiseid rahalisi eesmärke ja seda, kuidas saate nende saavutamiseks koostööd teha. Arutage oma kulutamisharjumusi, säästmisplaane ja kõiki tasumata võlgu. See ühine arusaam tugevdab teie sidet ja toob teie suhtesse turvatunde. Vallaliste jaoks on plaanis perekondlik kokkutulek.

 

Kaksikud: Tänane energia julgustab teid ja teie partnerit seltskonnamaastikuga liituma. Osale pidudel, koosviibimistel või isegi romantilisel õhtusöögil trendikas restoranis. Kasutage võimalust tugevdada oma sidet, nautides üksteise seltskonda elavas õhkkonnas. Kui olete vallaline, toob teie loomulik võime suhelda teie ellu värske sädeme. Ole sina ise ja lase oma tõelisel isiksusel särada.

 

Vähk: Võtke hetk, et uurida oma varasemaid suhteid ja tuvastada mustrid, mis võisid viia nende allakäiguni. Oma vigade üle järelemõtlemine ei tähenda nendel peatumist, vaid nendest õppimist. See annab teile väärtuslikke teadmisi, mis aitavad tulevastes romantilistes ettevõtmistes suurema tarkusega navigeerida. Kui olete pühendunud suhtes, ärgitab tänane energia teid uurima kõiki korduvaid konflikte teie ja teie partneri vahel.

 

Lõvi: Teie kõrgendatud empaatiavõime võimaldab teil oma partneri vaatenurki tõeliselt mõista. Kasutage seda ülevaadet täna, et lahendada kõikvõimalikud arusaamatused, mis võisid tekkida. Lähenege nendele aruteludele avatud südamega, püüdes leida mõlemat osapoolt rahuldav lahendus. Pidage meeles, et empaatia ei tähenda ainult mõistmist, see on harmoonilise suhte loomiseks koos töötamine.

 

Neitsi: Tunnistage oma väärtust ja võtke omaks oma ainulaadsed omadused. Usaldus enda vastu on ihaldatud armastuse ligimeelitamiseks ülioluline. Tunnistage oma tugevaid külgi nii intellektuaalselt kui ka emotsionaalselt. Tundke uhkust oma saavutuste üle ja võtke omaks oma individuaalsus. Siiski pidage meeles tasakaalu leidmist enesetähtsuse ja alandlikkuse vahel. Kuigi on oluline ennast väärtustada, on sama oluline ka oma partneri vajadustele avatuks jäämine.

 

Kaalud: Teie peresuhted on täna kesksel kohal. Looge oma lähedastega sügavamal tasandil ühendus. See on ideaalne aeg perekondliku koosviibimise planeerimiseks,oma vanemate või õdede-vendadega kvaliteetse aja veetmiseks. Avage oma süda ja väljendage oma armastust ja tunnustust nende kohaloleku eest. See loob tugeva armastuse ja toetuse aluse kõigile asjaosalistele. Tunnustage oma sidemeid ja nautige sooja ja armastavat atmosfääri, mis teid ümbritseb.

 

Skorpion: Kui abielu on olnud teie ja teie partneri vahelise arutelu teema, võib tänane päev tuua üllatuse. Olge valmis ettepaneku või südamliku armastuse ja pühendumise avalduse võimaluseks. Universum toetab teie soovi pikaajalise ja stabiilse suhte järele, seega võtke omaks positiivne energia ja kasutage seda soodsat aega ära, et asuda teekonnale abieluõndsuse poole.

 

Ambur: Olles tähelepanelik ja kohal, mõistate sügavamalt oma partneri vajadusi ja soove, mis võimaldab teil oma sidet tähendusrikkal viisil edendada. See teadlikkus aitab teil reageerida ka nende emotsionaalsetele märguannetele, edendades harmoonilist õhkkonda teie suhetes. Kui vallalised tunnevad end rahutuna, on nüüd aeg vabaneda rutiinidest ja uurida erinevaid võimalusi potentsiaalsete partneritega kohtumiseks.

 

Kaljukits: Mõnikord võite olla nii keskendunud teiste ootuste täitmisele, et unustate oma õnne. Ärge kartke oma suhetes vajadusi ja piire kehtestada. Pidage meeles, et kvaliteet on kvantiteedi ees. Selle asemel, et kõigile meeldida, keskenduge mõtestatud sidemete loomisele. Eelistage suhteid, mis vastavad teie väärtustele ja toovad teie ellu rõõmu.

 

Veevalaja: Oma igapäevast elu elades hoidke avatud meelt ja teravat pilku, sest armastus võib peituda nurga taga. Olgu selleks juhuslik kohtumine kohalikus kohvikus või sõbralik vestlus naabruskonna pargis, olge valmis vastu võtma uut tunnet. Armastus võib puhkeda õide, kõige ootamatumates kohtades. Kui olete pühendunud suhtes tunnete oma partneri vastu uut tunnustust.

 

Kalad: Ära lase füüsilisel distantsil oma suhetesse tulla. Kasutage tehnoloogiat, et ületada vahemaa teie ja teie armastatu vahel. Kaaluge virtuaalse kohtinguõhtu planeerimist, kus saate lahusolekust hoolimata koos einestada või filmi vaadata. Väljendage oma kiindumust sõnade, žestide ja läbimõeldud tegudega, andes armsamale teada, et vahemaa ei saa kunagi vähendada teie armastust tema vastu.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope