Armastuse ja suhte horoskoop 16.06.2024.


Jäär: Täna võib teie tähelepanu suunduda romantilistelt huvidelt igapäevastele sündmustele kodus, nii et ärge muretsege! Täna lastakse teil kohustusi kanda, nii et viige oma sõbrad või perekond välja, mugavale väljasõidule. Olge õnnelik teiste suhetega, mis pole seotud romantika või füüsilise külgetõmbega. Mõnikord tuletatakse teile meelde, et armastusel on erinevad tahud.

Sõnn: Täna on kasulik tegeleda oma sisemaailmaga, et vältida uute suhetega kiirustamist. Kaaluge valikuid. Lahtised otsad võivad tekitada erinevaid mõttemustreid, mis võivad muuta teie valitud kurssi, mida te poleks kunagi ette kujutanud. Ärge kahelge, universum juhatab teid õigete inimesteni, kelle poole abi saamiseks pöörduda. Ärge olge liiga impulsiivne, isegi kui olete üsna mitmekülgne.

Kaksikud: Täna on ideaalne päev perega aja veetmiseks ja suhte edasiseks tugevdamiseks. See on hea võimalus luua uusi sidemeid, tugevdada paarisuhteid ja luua tugevat ühendust kogu perega. Pöörake tähelepanu ka sellele, kui palju kirge ja pühendumust teil mõlemal teineteise vastu on. Nautige seda positiivset energiat ja sidet juba täna ning kasutage seda hüppelauana oma suhte tugevamate päevade loomisel.

Vähk: Täna on ideaalne etapp, et pühendada oma partneri veelgi paremaks tundmaõppimiseks, avatumaks olemiseks ja teievaheliste probleemide lahendamiseks. Protsess võib tunduda tüütu, kuid teie jõupingutuste tulemused, oma suhtele tugevate põhialuste kehtestamisel, annavad teile pikas perspektiivis parema ja põhjalikuma tuleviku oma partneriga.

Lõvi: Soojus ja mugavus, mida oma suhtes vajate, on kergesti kättesaadavad. Siiski on oluline meeles pidada, et te mõlemad vajate aega ja peaksite vältima liiga palju teineteise ellu sekkumist. Kui armastus on tugev, aitab üksteisele ruumi andmine teil üksikisikuna kasvada ja tugevdab sidet. Toetuge teie mõlema loodud sideme tugevusele ja väärtustage oma kallimaga koosveedetud aega.

Neitsi: Võtke tänast päeva, kui võimalust oodata uutelt kohtumistelt positiivseid külgi. Proovige panna oma hing lootuse vaimu ja ärge välistage juhuslikke kohtumisi. Oluline on märkida, et armastust ei mõisteta ainult romantiliste suhete mõttes, seega väärtustage sõprussuhteid, mida hoiate sõprade ja oma lähedastega. Kandke endas positiivseid emotsioone, et inspireerida armastust erinevatest allikatest.

Kaalud: Kosmilised jõud panevad teid täna proovile kannatlikkuse osas, eriti südameasjades. Te teate seda erilist inimest, keda olete mõnda aega jälginud. Ta võib tunduda ükskõikne või igav. Lõdvestuge, jääge lihtsalt positiivseks ja tehke seda, mis teile meeldib ja ülejäänu tuleb järgi, kui aeg on õige. Seni on soovitatav olla enda parim mina.

Skorpion: Ärge kartke saada seda, mida soovite ja ärge kõhelge otse minemast. Olgu selleks siis vestluse alustamine mõne atraktiivse võõraga või kutsuda see konkreetne inimene, kes teile meeldib kohtingule. Teie kiire mõtlemine ja võluv isiksus aitavad teie romantiliste soovide saavutamisel palju kaasa. Aeg-ajalt võivad tekkida väikesed arusaamatused, kuid neid võidakse käsitleda kui väiksemaid probleeme. Kasutage võimalust ja hoidke avatud meelt.

Ambur: Võib-olla on õige aeg sukelduda ja riskida oma südameasjadega. Kui soovite väljendada oma armastust kellegi vastu, ärge kõhelge seda tegemast. Tunnete end õnnelikuna, kui jätate endast hea mulje rohke sarmiga. Kuid ärge kiirustage asjadega, sest see muudab kõik ainult keerulisemaks, kui nad on. Seetõttu on soovitatav võtta aega.

Kaljukits: Tähtede asetus on viimasel ajal teie elu seganud viisil, mis takistab teie edasiminekut, kuid see ei tohiks tekitada nördimust. See on universumi viis, mis tuletab teile meelde, et peaksite uuesti mõtlema, millist inimest soovite oma partneriks. Mõelge nendele omadustele ja väärtustele, mida soovite kõige rohkem säilitada või millest osa saada. Kui olete selgusele jõudnud, saabub lahendus.

Veevalaja: Olete püüdnud end maailmaga jagada, kuid kas teie sõnum võetakse õigesti vastu? Samuti on mõistlik mitte lasta end eksitada eeldusest, et teie potentsiaalsed partnerid mõistavad täielikult teie kavatsusi või tundeid teie suhtes. Oluline on tõde jagada, eriti ennast tutvustades. Niisiis, võtke aega kuulamiseks ja sisendi saamiseks.

Kalad: Suur nihe romantilises osakonnas on praegu võimatu, kuid ärge vihastage liiga palju. Tänane energia on ideaalne, et töötada oma isikliku arengu nimel. Oluline on kasutada seda aega asjades, mis teile meeldivad ja proovida uusi tegevusi, mida te pole varem teinud. Peate ootama õiget aega ja kui aeg käes, avaneb maailm teie jaoks ja esitab teile erilist inimest.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope