Armastuse ja suhte horoskoop 16.07.2023.


Jäär: Südameasju analüüsite tavaliselt iga nurga alt, kaaludes plusse ja miinuseid enne tegutsemist. Kuid tänane taevane energia sunnib teid sellest tsüklist vabanema ja omaks võtma uue julguse taseme. Universum mõistab, et olete kaalunud olulist suhet, kuid pole kindel, millist teed valida. Kuid nüüd on aeg teha lõplik valik.

Sõnn: Võtke omaks päevane rahu, tegeledes tegevustega, mis pakuvad teile rõõmu ja edendavad. Hellitage end lõõgastava vanniga, tegelege oma lemmikhobidega või veetke aega looduses. Ennast kasvatades ja sisemist rahu leides kiirgate positiivset energiat, et meelitada ligi potentsiaalseid partnereid, kes resoneeruvad teie eheda minaga. Kui olete pühendunud suhtes, võtke aega südamest südamesse vestlemiseks ja väljendage üksteisele oma tunnustust.

 

Kaksikud: Planetaarne joondus näitab, et aeg on küps oma mõtete ja emotsioonide väljendamiseks. Olete seda probleemi juba mõnda aega kinni hoidnud ja see on tekitanud lõhe teie ja teie partneri vahel. Olgu selleks mure tuleviku pärast, väärtushinnangute erinevus või lahendamata konflikt, nüüd on õige hetk see avalikkuse ette tuua. Valige keskkond, kus te mõlemad tunnete end mugavalt ja saate end avalikult väljendada.

 

Vähk: Ärge kartke armastust otsides abi küsida. Võtke ühendust usaldusväärsete sõprade või pereliikmetega, kes saavad teile kedagi erilist tutvustada. Mõnikord on vaja vaid väikest tõuget nendelt, kes sinust hoolivad, et avada uksed uutele romantilistele võimalustele. Olge avatud nende ettepanekutele ja ärge kõhelge kasutamast võimalust kohtuda kellegi uuega. Vabastage kõik maskid ja usaldage nõuandeid.

 

Lõvi: Teil on kirglik loomus ja suur soov olla ära kuulatud ja austatud. Siiski on ülioluline vältida oma suhtlusstiilis liigselt domineerivaks muutumist. Võtke aega oma partneri seisukoha aktiivseks kuulamiseks ja julgustage teda teie heaks sama tegema. Selline vastastikune mõistmine aitab luua aluse kompromisside ja lahenduste leidmisele. Olge tähelepanelik, et te ei kasutaks oma sõnu partneriga manipuleerimiseks.

 

Neitsi: Armastus on delikaatne tants ja mõnikord kulub aega, et sammud täiuslikult joonduksid. Kui olete oma praeguse suhte edenemise pärast pettunud või mures, astuge samm tagasi ja andke asjadele hingamisruumi. Usaldage, et universum töötab teie kasuks, ja uskuge, et kõik loksub õigel ajal paika. Kui olete vallaline, tegele tegevustega, mis pakuvad teile rõõmu ja võimaldavad teil enda kohta rohkem teada saada.

 

Kaalud: Harmoonia poole püüdlemisel peate võib-olla rohkem tähelepanu pöörama oma partneri suutlikkusele teid toetada. Kuigi hindate kallima loogilist mõtlemist ja tasakaalu säilitamise võimet, on oluline tunnustada ka tema emotsionaalset külge. Hingeline toetus on terve ja rahuldustpakkuva suhte jaoks sama oluline kui intellektuaalne ühilduvus. Andke partnerile teada, et hindate tema emotsionaalset kohalolekut.

 

Skorpion: Kasutage täna teid ümbritsevat armastavat energiat.See on võimalus, et luua kodus eriline ja intiimne keskkond.Pange mängima vaikne muusika ja valmistage koos maitsev eine. Teie partner on teie pingutustest meeldivalt üllatunud ja hindab seda mõtet, mille olete õhtu meeldejäävaks muutmisele panustanud. Kui olete vallaline, korraldage oma ruum ümber ja lisage mõned dekoratiivsed detailid, mis kajastuvad teie stiiliga.

 

Ambur: Täna julgustab universum teid oma perekonda esikohale seadma ja neile ütlema, kui palju see teie jaoks tähendab. Teie partner imetleb teie vastutustunnet ja seda, kuidas te oma perekondlikke kohustusi täidate. Ta tunnustab teid, et hindate oma lähedasi ja täidate nende ees oma kohustusi. See pühendumus loob teie suhtesse sügava turvatunde ja usalduse.

 

Kaljukits: Looge turvaline ja avatud ruum, kus teie ja teie kallim saate end väljendada. Selle asemel, et alustada tuliseid vaidlusi või kangekaelselt oma seisukohtadele kindlaks jääda, püüdke kuulata ja mõista oma partneri tundeid ja arvamusi. Otsige lahendusi, mis rahuldavad nii teid kui ka teie partnerit, selle asemel, et püüda tõestada, kellel on õigus või vale. Preemiad on pikas perspektiivis seda väärt.

 

Veevalaja: Vaadake uuesti üle usalduse kontseptsioon oma suhetes. Omamisvõime tuleneb sageli ebakindlusest või hirmust kedagi kaotada. Tuletage endale meelde, et usaldus on terve ja pikaajalise partnerluse alus. Andke oma partnerile vabadus ja individuaalsus, säilitades samal ajal teie vaheline tugev side. Keskenduge ka oma enesetunde kasvatamisele. Uurige oma kirgi väljaspool suhet.

 

Kalad: Kui olete praegu suhtes, valmistuge saama oma armastatu käest vajalikku kinnitust. Teie partner tunnustab ja hindab teie vankumatut lojaalsust ja emotsionaalset tuge. Ta mõistab teie unistusi, hirme ja haavatavust ning hindab teie kohalolekut oma elus. Täna annab ta endast oleneva, et kinnitada teile, et on suhtele pühendunud ja seisab teie kõrval läbi kõigi tõusude ja mõõnade.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope