Armastuse ja suhte horoskoop 16.08.2023.


Jäär: Kui leidsite end hiljuti oma partneriga erimeelsuste keskel, võite täna kogeda melanhooliat. Selle asemel, et lasta sellel ajutisel ebakõlade pilvel suuremat pilti varjutada, astuge samm tagasi ja mõelge teekonnale, mille olete koos partneriga ette võtnud. Iga suhe seisab silmitsi väljakutsetega, kuid sideme tugevuse määrab tõeliselt see, kuidas neis navigeerida ja edasi areneda.

Sõnn: Tervisliku tasakaalu säilitamine tööalaste kohustuste ja isikliku elu vahel on täna eriti oluline. Teie töö atraktiivsus võib olla tugev, kuid kui lubate sellel teie romantilisi hetki varjutada, võib see teie ja teie partneri vahelist sädet vähendada. Pidage meeles, et armastus õitseb emotsionaalse sideme ja intiimsuse kaudu, mis võib sattuda ohtu, kui tööstress järgneb teile koju.

Kaksikud: Täna on päev, kus nautida koosolemise armsaid hetki ja lasta oma partneril end hellitada viisil, mis paneb teie südame puperdama. Laske partneril oma tegude kaudu väljendada kiindumust ja hoolivust ning võtke see armastus avatud südamega vastu. See haavatavuse vahetus süvendab teie emotsionaalset sidet ja loob usaldusliku õhkkonna. Teie partner tunneb teie vastuvõtlikkusest tohutut naudingut.

Vähk: Vabanege oma armastuse väljendamiseks, eriliste sündmuste ootamise köidikutest. Armastus on igapäevane pidu ja kõige tähendusrikkamad hetked tekivad sageli ootamatult. Ärge kartke väljendada oma kiindumust partneri vastu kõige ehedamal ja südamlikumal viisil, sõltumata kalendrikuupäevast. Üllatus, südamlik sõnum, soe kallistus või isegi spontaanne kohting võivad partnerile teie vankumatut armastust meelde tuletada.

Lõvi: Teie soov põnevuse järele võib panna teid kaaluma uusi võimalusi väljaspool teie praegust suhet. Lähenege sellele siiski tundlikult. Enne uute seikluste alustamist mõelge hetkeks oma suhte emotsionaalse maastiku üle. Aus suhtlemine on selles etapis võtmetähtsusega. Väljendage oma vajadust uudsuse järele, süüdistamata või tekitamata ebakindlust. Oluline on mitte eirata oma partneri emotsioone.

 

Neitsi: Tähed viitavad potentsiaalsetele romantilistele kohtumistele, kuid oluline on olla valvas, sest kellelgi teie romantika sfääris ei pruugi olla tõelisi kavatsusi. Võtke aega, et inimest paremini tundma õppida ja ärge kiirustage suhtesse panustama, tegelikke kavatsusi hindamata. Kasutage oma tähelepanelikku olemust, et eraldada tõeline kiindumus pealiskaudsetest žestidest. Kaaluge oma soove ka armastuses.

 

Kaalud: Olge täna tähelepanelik, sest keegi, kes on teiega märgatavalt flirtinud, võib teie suhte dünaamikas teha olulise sammu edasi. Siiani võis see olla peen žestide ja sõnade tants, kuid täna võib ta koguda julgust ja kutsuda teid kohtingule. Kuigi see võib tunduda põnev, olge ettevaatlik, sest see lugu võib olla pöördeline. Enne otsuse tegemist leidke hetk oma tõeliste tunnete üle mõtisklemiseks.

 

Skorpion: Võite soovida oma partneri arvamusi või otsuseid vaidlustada ja kahtluse alla seada. Kuigi teie kehtestav loomus on üks teie tugevaid külgi, olge ettevaatlik, et see ei muutuks vaidlevaks hoiakuks, mis võib teie suhetes ebakõla tekitada. Tunnistage, et tervislikud arutelud võivad suhteid tugevdada, kuid äärmustesse sattudes võivad need takistada emotsionaalset sidet.

 

Ambur: Päev on valmis avaldama läbimurret, mis võib teie suhte dünaamikat pöördeliselt muuta. Teie romantilist teekonda varjutav takistus on hääbumas, tehes ruumi äsja leitud õnnele. See takistus võis olla püsiv probleem või suhtlusprobleem. Läbimurre sillutab teed selgusele, võimaldades teil ja teie partneril lõpuks lahendada põhiprobleemid.

 

Kaljukits: Laske lahti jäikadest ootustest ja võtke omaks ebatäiuslike hetkede ilu, mis muudavad teie armastusloo tõeliselt eriliseks. Kui olete suhtes,proovige oma päeva sisendada spontaansuse tunnet. Rutiin võib vahel suhetes valitseva elevuse nüristada, nii et miks mitte planeerida üllatuskohting või väike žest, mis näitab partnerile, kui palju need teie jaoks tähendavad.See ei pea olema suursugune, isegi südamlik noot võib sädeme uuesti sütitada.

 

Veevalaja: Kui olete vallaline, loobuge põgusate füüsiliste kohtumiste otsimisest. Selle asemel keskenduge sidemete loomisele potentsiaalsete partneritega, kes jagavad teie väärtusi ja resoneerivad teie emotsionaalse lainepikkusega. Otsige neid, kes stimuleerivad teie meeli ja puudutavad teie südant. Tegelege tegevustega, mis toidavad teie hinge ja pakuvad võimalusi tõeliseks suhtlemiseks, näiteks osalege mõtlemapanevas töötoas.

 

Kalad: Teie meeled viivad teid rännakule,läbi armuelu võimaluste tohutu ookeani. Te ei kujuta ette ainult välimust,otsite sügavat sidet, mis ületab pealiskaudse. Teie tundlikkus ja intuitsioon on täna kõrgendatud, võimaldades teil puudutada külgetõmbe peenemaid nüansse. See ei tähenda leppimist, vaid tõelise võlu omaksvõtmist. Pidage meeles, et tegevus on katalüsaator, mis võib teie soovid ellu viia.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope