Armastuse ja suhte horoskoop 16.09.2023.


Jäär: Kui hoolitsete oma põhiliste suhtevajaduste eest, võite tunda end maandatult ja vabalt. Tõenäoliselt avastate, et muutute oma partnerile, turvalise paiga pakkumisel,emotsionaalselt ja rahaliselt tugevamaks. Teie armsam vajab teie hingelist tuge, seega rahustage teda ja andke talle ruumi. Need, kes soovivad olla pühendunud suhtes, võivad astuda järgmise sammu.

Sõnn: Teie ja teie partneri vahelised väärtõlgendused võivad viia mõne soovimatu olukorrani. Võib tekkida tarbetu segadus, mis seab kahtluse alla teie kavatsused. Need ebakõlad on ajutised ja neid saab õige mõtteviisiga lahendada. Vältige negatiivseid märkusi ja proovige üksteist mõista, et luua tugev alus suhtele. Vallalised ei peaks muretsema, sest armastus võib täna nende uksele koputada. See võib olla ka keegi minevikust, nii et olge valvel.

 

Kaksikud: Tehke oma praegune suhe kaasahaaravamaks ja stimuleerivamaks. Olge oma kaaslase vastu lahke ja kaastundlik ning väljendage oma tänu. Oma suhte tugevdamiseks vestelge siiralt oma ühise tuleviku üle.Need, kes on vallalised, mõelge sellele, et pöörduda kellegi poole, kes teid köidab, sest algatamine võib viia sammu edasi suhteni.

 

Vähk: Teie töökohustused mõjutavad teie suhet. Täna on võimalus seada prioriteediks ja arendada oma suhteid, mõtlemata korrakski oma tööle. See eemaldab tõkked, mida olete oma partneriga kogenud. Teie ajast võib piisata, et armsam taastaks kadunud usalduse. Vallalised peaksid hoidma distantsi nendega, kes ei soovi pingutada,ühise tuleviku nimel.

 

Lõvi: Teie õnnel pole piire, kui kuulete oma partnerilt häid uudiseid! See imeline sõnum rõõmustab teie perekonda. Tähistage seda hetke koos oma lähedastega ja näidake üles tunnustust pisiasjade vastu. Pühendunud suhtes inimesed peaksid hoiduma üksteise üle kohut mõistmast. Kohtingut tuleks kaaluda neil, kes otsivad potentsiaalset partnerit. Kunagi ei tea, millal teie õnn võib oma võlu rakendada.

 

Neitsi: Romantilised kohustused võivad viia partnereid erialaühendusteni. Mõelge ühise investeeringu või ettevõtmise planeerimisele. Võib esineda arvamuste kokkupõrget, kuid partneri vaatenurgaga arvestamine on teile pikas perspektiivis kasulik. Uue teekonna alustamiseks on vaja üksteise toetust. Vallalised peaksid arendama oma suhtlemisoskusi, kui nad tahavad kellelegi muljet avaldada.

 

Kaalud: Need, kes on kaugsuhtes, peaksid mõtlema ideedele, kuidas panna oma partner end armastatuna tundma. Te pole mõlemad pikka aega kohtunud ja see on olnud valdav etapp. Olge oma partneri jaoks olemas ja rõõmustage teda kogu aeg. Kui soovite abielluda, oodake õiget hetke, enne kui teete otsuse. Looge usaldus ja jätkake positiivse mõtteviisiga.

 

Skorpion: Vastleitud sõprusest võib areneda ilus suhe. Pühenduge sellele uuele suhtele, sest armsamast võib saada teie elukaaslane. Need, elukaaslased,kellel on suhteprobleeme, peaksid mõtlema leppimisele. Täna on soodne päev, seega rääkige omavahel ja hakake asju planeerima positiivses suunas. Vallalised peaksid intensiivsemalt suhtlema, kui tahavad leida endale sobivat kaaslast.

 

Ambur: Harmoonia teie suhtes pakub teile rahulolu. Teie armuelu on täis rõõmu ja optimismi ning kogete armastuse soojust. Teie partner jagab teile üllatusi, nii et teid ootab põnev päev. Töökohustused võivad teid tulevikus pikkadele reisidele viia, seega jagage oma plaane partneriga ja püüdke temaga kvaliteetaega veeta.

 

Kaljukits: Teie väljavalitu ei näita oma armastust samasuguse intensiivsusega,kui teie, mis võib teie suhetes ebakindlust tekitada. Peate oma suhtele rohkem mõtlema. Rääkige oma arusaamatustest, kui tunnete teineteise suhtes ebakindlust. Kui leiate kellegi, kellel on teiega sama ideoloogia elu suhtes, ärge jätke teda tähelepanuta. Pühendage end vestlusesse, et mõista tema isiksust.

 

Veevalaja: Teie partner toetab teie rahalisi otsuseid, seega ärge tundke end alahinnatuna.Tema abi annab teile rahuldustpakkuvaid tulemusi, nii et saate tänulik olla. Tunnustage armsama püüdlusi ja olge talle tänulik. Planeerige üllatus romantilise kohtinguna, et muuta kallima päev paremaks. Enesehooldus peaks olema esmatähtis nende jaoks, kes paranevad traumaatilisest minevikusuhtest. Hellitage end reisile minekuga.

 

Kalad: Mõelge emotsionaalse sideme loomisele kellegagi, keda tõeliselt armastate. Et temast saaks oma elukaaslane, on tunnete mõistmine, turvalise suhte loomise aluseks. Andke teineteisele aega ja väljendage oma tõelisi mõtteid. Kui olete vallaline, proovige leida keegi, kes hindab teie tundlikku olemust ja on valmis teid põhjalikult mõistma.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope