Armastuse ja suhte horoskoop 16.10.2023.


Jäär: Täna leiate ennast üliolulisest järelemõtlemishetkest, mis puudutab teie suhet. Ennem kohtuotsuse langetamist kaaluge usalduse tähtsust ja sideme tugevust. Vallalised, teie seltskondlik elu võib täna olla pisut kirglik. Võimalusi sisukateks vestlusteks on külluses. Uurige neid võimalusi, et tugevdada oma sidemeid nendega, kellest hoolite.

 

Sõnn: Tänane päev on seotud tasakaaluga. Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, on ülioluline säilitada iseseisvus, edendades samal ajal sidemeid teiste inimestega. Võite tunda, et teie partner üritab teie elu kontrollida. Selle põhjuseks võib olla tema ebakindlus või lihtsalt arusaamatus. Vältige tarbetuid võimuvõitlusi ning otsige selle asemel kompromisse ja mõistmist. Tegelege tegevustega, mis aitavad teil pingeid maandada.

 

Kaksikud: Vallaliste jaoks pakub tänane päev võimalusi uute inimestega kohtumiseks ja põnevate sidemete loomiseks. Edu võti on jääda avatuks ja paindlikuks. Teid tõmbab kellegi poole, kes esitab väljakutse teie rutiinile ja toob teie ellu värske hingamise. Pühendunud suhtes inimesed peaksid proovima vabaneda piirangutest ja kavandama midagi ootamatut. Ärge laske oma töönarkomaani kalduvustel isiklikku elu segada.

 

Vähk: Täna võite leida end igatsemas sügavamat sidet, kuid hirm haavatavuse ees võib teid tagasi hoida. On aeg loobuda potentsiaalsete partnerite eest salatsemisest. Uskuge, et avatud suhtlemine viib teid soovitud armastuse leidmisele lähemale. Kui olete pühendunud suhtes, võivad väljaütlemata emotsioonid mõnda aega koguneda. Usaldage oma partnerit, ta mõistab teie vaatenurki ja on valmis teid aktsepteerima sellisena, nagu olete.

 

Lõvi: Olenemata sellest, kas olete vallaline ja valmis suhteks või pikaajalisele suhtele pühendunud, annab tähtede seis teile võimaluse rääkida otse südamest. Avastate, et see lähenemine pole mitte ainult värskendav, vaid ka uskumatult tõhus, et meelitada oma väljavalitult või potentsiaalselt partnerilt just seda reaktsiooni, mida soovite. Kui teil on keegi, kellele olete silma jäänud, on nüüd aeg teha oma käik ja anda talle teada, mida te tunnete. Teie ausus võib luua aluse sügavamale ühendusele.

 

Neitsi: Olenemata sellest, kas otsite aktiivselt armastust või olete lihtsalt ideedele avatud, kohtate tõenäoliselt kedagi, kes teie südant paelub. See võib juhtuda kõige ootamatumates kohtades, nagu juhuslik kohtumine kohvikus, virtuaalne ühendus või sõbra tutvustus. Pühendunud suhtes inimesed peavad oma partnerile näitama, kui palju nad neid hindavad ja jumaldavad. Teie läbimõeldus mitte ainult ei tugevda teie suhet, vaid loob ka sügavama sideme.

 

Kaalud: Kui olete otsinud armastust on aeg oma lähenemine ümber hinnata. Otsige kedagi, kes teid täiendaks. Paarisuhtes inimeste jaoks on täna fookuses suhte dünaamika. Mõelge sellele, kuidas teie ja teie partner üksteist igapäevaelus toetate. Rääkige oma partneriga vajadustest ja kuulake tema omasid. Toetage teneteist ja võtke aega ühiseks romantiliseks puhkuseks.

 

Skorpion: Täna seisate silmitsi sügavalt juurdunud tõekspidamistega, mis on teid armastuse vallas tagasi hoidnud. Mõelge, kas olete olnud enda suhtes liiga ettevaatlik või kriitiline. Keskenduge enese aktsepteerimisele ja laske oma tõelisel minal särada. Need, kes on pühendunud suhtes, peaksid olema aruteludele avatud, kuid ärge unustage oma sõnu hoolikalt valida. Kannatlikkusega saate lahti harutada kõik väärarusaamad. See protsess aitab teil kasvada nii individuaalselt kui ka paarina.

 

Ambur: Tänane päev võib tuua teile ja teie partnerile väikese koduse probleemi, mis ähvardab teie rahu häirida. Võib-olla on see lahkarvamus selles, kuidas majapidamistöid ja majapidamiskulusid hallata või ühise ruumi kohta otsuseid teha. Siin on võti kannatlikkus ja mõistmine. Selle asemel, et lasta neil arusaamatustel eskaleeruda, arutage oma muresid ratsionaalselt. Vallalised peaksid säilitama oma optimismi ja jätkama armastuse võimaluste uurimist.

 

Kaljukits: Kui oled juba pühendunud suhtes, toob päev kasvuvõimalusi ja sügavama sideme oma partneriga. Tähtede seis julgustab teid sõnastama oma tulevikuplaane ja hoidma oma sidet. Arutage jagatud finantseesmärke ja kohustusi. See võib tugevdada teie suhte alust. Vallalised peaksid tegelema tegevustega, mis on kooskõlas teie pikaajaliste eesmärkidega.Te võite kohtuda kellegagi, kellel on sarnased püüdlused.

 

Veevalaja: Vallalisi tõmbavad uued ja põnevad seltskondlikud sündmused või tegevused, mis annavad võimalus kohtuda värskete nägudega. Uute inimestega suheldes keskenduge nende sügavamale tundmaõppimisele. Kui olete oma partneri eest midagi varjanud on nüüd aeg end avada. Parem on tegeleda probleemide ja muredega otsekohe, mitte lasta neil suhet mürgitada. Olge valmis tunnistama oma haavatavust.

 

Kalad: Vallalistel on tänane päev, emotsionaalsel teekonnal rahustav. Olete vähem tunnetele reageeriv, kui tavaliselt. See äsja leitud stabiilsus on teile kasulik, kui navigeerite kohtingute ja suhete ettearvamatutes vetes. Pühendunud suhtes inimeste jaoks võib objektiivne lähenemine armastusele olla värskendav muutus, eriti kui olete hiljuti kogenud konflikte või arusaamatusi.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope