Armastuse ja suhte horoskoop 16.11.2022.


Jäär: Teie ja teie partner võite teatud teemaga seoses jõuda erinevatele järeldustele. Tunnistage oma partneriga, et peate rääkima.Võimalik, et üks teist soovib oma praegusest elukohast välja kolida ja kusagil mujal otsast alustada, samas kui teine ​​on rahul sellega, et jääb sinna. Võib-olla soovib üks teist luua perekonda ja teine ​​ei tunne end selleks valmis. Leidke sellele lahkarvamusele sõbralik lahendus.

Sõnn: Sa ei tohiks olla šokeeritud, kui mälestused minevikuromantikast tulvavad su meeltesse täna. See võib olla päev, mil sind valdavad intensiivsed emotsioonid. Kuid see, et seda isikut mäletad, ei tähenda, et pead kontakti alustama. On imeline võtta aeg-ajalt hetk, et meenutada inimesi, kes olid kunagi teie elus olulised, kuid enam ei ole.

Kaksikud: Kui teie ja teie kaaslane olete ajutiselt lahus, võite end praegu eriti halvasti tunda. Teie mõistus võib hakata mõtlema hirmuäratavatele võimalustele. Tühista see lugupidamisest enda vastu. Tõenäoliselt tunneb teie kaaslane teie vastu sama. Laske ajal mööduda, hoides end hõivatuna, kuni partner naaseb ja olete taas koos.

Vähk: Sinu ja kallima vahelist sidet peetakse tugevaks ja usaldusväärseks. Kui teil on probleeme, konsulteerige juhiste ja toe saamiseks oma kallimaga.Ta teeb kõik endast oleneva, et veenduda, et sinuga on kõik korras. Teile olulise inimese nõuanne ja otsustus on alati teie huvides.Toetage üksteist rasketel aegadel.

Lõvi: Teatud juhtudel võib tunduda, et sind jäetakse meelega hooletusse, kuid ainult sel määral, kui sinu partner annab sulle hingamisruumi.Hoolitse enda eest, et saaksid avatumat ja helgemat suhet pakkuda, eesmärgiga teie ühendus veelgi paremaks muuta. Lihtsalt ärge reageerige halvale ja laske sellel olla positiivne kogemus.

Neitsi: Kui tahad kellegagi ühendust saada, siis nüüd on aeg seda teha. Koosolemine inimesega, keda olete näinud, võib olla reaalsus. Püüdke mitte olla liiga häbematu, kui saadate märke oma pühendumisest. Rääkige julgelt välja ja jagage oma emotsioone. Teil on raske oma tunnetesse uskuda. Kuid ilma võimalust kasutamata ei saavuta te kunagi midagi väärtuslikku.

Kaalud: Õppige paremini tundma seda inimest, kellesse olete armunud. Kui ta näib jätkuvalt kauge ja eemalolev, olete võib-olla mõelnud, et loobute mõttest temaga kunagi vestelda. Kuid nüüd on teil uus eesmärgitunnetus. Olete otsustanud õppida,seda mis neid motiveerib, ja ei puhka enne, kui sellest aru saate. Tee järgmine samm.

Skorpion: Kui asute uuele seiklusele, hakkavad õitsema romantilised tunded. Kas kohtate kedagi, kelle poole tunnete kohe tõmmet, või näete oma praeguses armupartneris sellist külge, mida te pole kunagi varem näinud ja mis teile üsna atraktiivne tundub. Kui töötate selle nimel, et süvendada oma tundeid täiendavate pikaajaliste intiimsete sidemetega, võite oodata põnevaid uusi pöördeid

Ambur: Kiindumus selle kõigis vormides on täna teretulnud. Mõnikord tahad lihtsalt oma erilise inimesega kaisutada. Võimalik, et hindad stabiilsust suhtes.Nendel hetkedel peaksite rääkima asjadest, mis teid ühendavad. Säilitage rahulik käitumine ja saate täna rohkem tehtud.

Kaljukits: Teie partneri võimaliku lühiajalise reisi tõttu võite tunda end pisut kurb. Ärge muretsege; sa tuled oma suhtega sellest välja tugevamana kui kunagi varem. Lõppkokkuvõttes osutub see heaks, kuna see võimaldab teil mõista, kui palju te üksteisest hoolite. Te hakkate nägema, kui palju on muutunud, ja teie ootus armsama tagasitulekule suureneb.

Veevalaja: On suur võimalus, et partneri kohalolek võlub sind. Tehke plaanid lõõgastavaks puhkuseks kõigest eemal, et saaksite koos kvaliteetaega veeta. See aitab teil ka üksteist paremini tundma õppida. Selliseid lisaseiklusi kavandades saate oma suhtele lisatõuke anda.

Kalad: Suhtuge oma unikaalsusesse positiivselt. Kasutage oma eeliseks tõsiasja, et keegi teine pole selline nagu teie, ja minge edasi viisil, mida ainult teie saate pakkuda. Sinus on palju julgust ja see sunnib sind tegema asju, mida sa muidu poleks proovinud. Võimalused ootavad sind armuelus, et neist kinni haarata. Hakka avastama oma eripära.
Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope