Armastuse ja suhte horoskoop 16.11.2023.


Jäär: Hiljuti oma partneriga kogetud probleemid, võivad täna põhjustada melanhooliat. Selle asemel, et lasta sellel ajutisel erimeelsuste pilvel suuremat pilti varjutada, astuge samm tagasi ja mõelge teekonnale, mille olete koos partneriga ette võtnud. Iga suhe seisab silmitsi oma väljakutsetega, kuid sideme tugevuse määrab tõeliselt see, kuidas neis navigeerida ja edasi areneda.

 

Sõnn: Olge täna valmis üllatusteks. Täna näete suhetes positiivseid muutusi. Mõned armusuhted, mis olid kokkuvarisemise äärel, võivad saada uue hingamise. Käsitlege olukordi targalt. Suhtuge armusuhte probleemidesse positiivselt. Endine väljavalitu võib ellu tagasi tulla, mis mängib samuti otsustavat rolli. Samuti võite äritegevuses oodata oma partnerilt nii rahalist kui moraalset tuge.

 

Kaksikud: Armusuhe võib täna võtta positiivse pöörde. Teie suhe saab teie lähedaste heakskiidu. Olge oma armastatuga koos aega veetes ehe ning tunnustage ka oma isiklikke ja tööalaseid saavutusi. Need, kes soovivad endise väljavalituga probleeme lahendada, võivad saavutada soovitud tulemuse. Samuti võite suhetes tunda kiindumust ja hoolitsust. Mõned suhted toovad edu ka rahaasjades.

 

Vähk: Täna rõõmustad positiivsete muutuste üle oma armuelus. Ärge andke täna kergekäeliselt hinnanguid. Elus olulisi otsuseid tehes mõelge alati oma väljavalitule. Olge hooliv inimene ja see aitab teil sidet tugevdada. Ärge suruge partnerile oma arvamusi peale ja pakkuge selle asemel isiklikku ruumi. Mõned suhted rändavad ka kooseluni.

 

Lõvi: Täna on hea teha suhtes olulisi otsuseid. Kuna armastuse tähed on täna tugevamad, võite leida uue armastuse ja isegi edukalt abieluettepaneku teha. Olge suhtlemisel partneriga avatud ja pöörake tähelepanu armsama vajadustele ja soovidele. Abielus olevad inimesed, peaksid endise armusuhte taaselustamiseks tegema pingutusi, sest kooselu on ohus.

 

Neitsi: Võtke täna initsiatiiv, armuelus tekkivate vaidluste lahendamiseks. Mõned inimesed võivad olla kompromisside suhtes jäigad ja see võib põhjustada probleeme. Hoidke egod suhtest eemal! Veetke rohkem aega koos, kuna teie väljavalitu seda eelistab. Täna võite sattuda kontoriromantika keerisesse, kuid see võib olla ohtlik, kui olete abielus.

 

Kaalud: Käsitlege kõiki armastusega seotud probleeme positiivselt. Täna võib esineda hõõrdumisi ja põhjus võib olla tühine. Probleemi lahendamisega viivitamine võib aga põhjustada tõsiseid tagajärgi. Täna on hea abielu korda teha. Planeerige romantiline õhtusöök, kus saate väljendada soovi suhte vundamenti tugevdada. Kui olete vallaline, võite saada partneri pikaajaliseks suhteks.

 

Skorpion: Täna võite mõnel üritusel, reisil või tööjuures kohata kedagi huvitavat. Teie tunded on romantilised, kuid oodake päev või paar, et emotsioone väljendada. Kontoriromantika ei ole abielus inimeste jaoks hea mõte, kuna pereelu satub ohtu. Täna on hea ka endise partneriga probleeme lahendada, kuna võite mõlemad olla motiveeritud suhte taaselustamisest.

 

Ambur: Armastust on õhus! Täna kandub teie seiklushimuline loomus teie suhetesse ja olete innukad koos partneriga uusi asju proovima. Olenemata sellest, kas plaanite spontaanset puhkust või proovite koos mõnda uut tegevust, teie loovus ja entusiasm toovad teie armuellu uue sädeme. Vallalised, teid võib meelitada keegi, kes jagab teie armastust seikluste ja põnevuse vastu.

 

Kaljukits: Teie armuelu on täna viljakas. Jagate hea meelega partneri seltskonda, emotsioone ja veedate ka rohkem aega koos. Abielus inimesed peavad eemale hoidma juhuslikest armusuhetest, sest negatiivne mõju abieluelule on viimane asi, mida soovite. Veenduge, et teie ja väljavalitu vahel säiliks õige harmoonia. Vallalised, hea aeg on suhelda sõpradega ja koos planeerida põnev väljasõit, mis annab võimaluse tutvuda põnevate inimestega.

 

Veevalaja: Armusuhe on võrreldamatu. Nautige iga hetke sellest. Vältige täna igasuguseid vaidlusi ja jagage ka parimaid ettepanekuid. Samuti võite arutada suhte järgmisele tasemele viimist. Vallalised, päeva teises pooles võite kohtuda kellegi erilisega. Tehke täna ettepanek kohtumiseks, sest vastus on positiivne. Teie väljavalitu naudib seltskonda.

 

Kalad: Armastuse küsimustes võib tänane päev tuua kaasa ebakindlust või segadust. Kui olete pühendunud suhtes, suhelge oma partneriga avatult ja ausalt kõigi kahtluste või murede osas. Veetke koos kvaliteetaega või planeerige ühine romantiline lühireis. Vallalised peaksid suhete otsimise asemel võtma aega, et keskenduda iseendale ja oma isiklikule kasvule.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope