Armastuse ja suhte horoskoop 16.12.2022.


Jäär: Täna võite tunda end romantilises elus pisut masendunud. Tundub, et teie suhetes on pingeid ja see tekitab tõenäoliselt ärevust. Sul on julgust oma partnerile tõtt rääkida ja ta kuulab. Te ei hinda enam probleeme üle ja tajute neid väga väikeste takistustena.

Sõnn: Asjade lihtsustamine, vältides ebameeldivaid tõdesid, on asjatu. Sobiv vestlemise vorm on tänapäeval hädavajalik, kui soovite oma olemasolevas suhtes, suhtlemise kvaliteeti parandada. Igaüks teist peab tegelema probleemi juurtega, jätmata tähelepanuta pisiasju. Selleks on vaja julgust, kuid sellest on pikas perspektiivis märkimisväärne kasu.

Kaksikud: Sa ei pea praegu romantilistes olukordades nii ettevaatlik olema. Laske lihtsalt lahti oma sügavaimatest ja südamlikumatest emotsioonidest. Kuigi alati on parem olla oma tunnete osas avatud ja aus, võib juhtuda, et eelistatud on piirata oma loomulikku kalduvust romantilise partneri otsimiseks. Tõmba pidurid peale, enne kui kedagi eemale ehmatad.

Vähk: Lihtne kiindumuse näitamine muudab kindlasti selle inimese päeva, kellest sa kõige rohkem hoolid. Selliseid väikeseid, läbimõeldud tegusid hindavad teie kaasteelised ning need võivad isegi inspireerida neid oma initsiatiivi tegema, et armastust elus hoida. Kõik need pisiasjad kokku teevad suhtega imet ja sillutavad tee, mineviku lahkarvamuste andeksandmiseks ja aktsepteerimiseks.

 

Lõvi: Armuelus jätkates,võtke aeglaselt. Täna on päev, mil saate lõpuks vestelda selle erilise inimesega, keda olete igatsenud paremini tundma õppida. Kuid pole vaja kohe rääkida ja arutleda kõigi nende murede üle, mis teid vaevavad.See on hirmutav. Mõelge selle inimese emotsioonidele, kui te temast hoolite.

 

Neitsi: Parandage oma romantilist elu, lisades huumorit. Täna võib olla raske oma soove alla suruda, seega on sinu huvides pöörata erilist tähelepanu oma fantaasiate eripäradele ja viia need ellu. Vältige egotsentrilisust ja seadke esikohale oma partneri emotsionaalsed vajadused. Oma kire paljastamine üksteise vastu aitab tugevdada teie suhet.

 

Kaalud: Olete praegu oma armuelus õnnelikus faasis. Miski paneb sind tundma, et konkreetne romantiline side areneb just nii, nagu sa ette kujutasid. Tõmmake aga veidi hinge, enne kui pea ees sukeldute ja kuulutate, et see on üks ja ainus. See võib asju veelgi rohkem aidata kaaluda või valgustada midagi, mida te varem märganud polnud.

 

Skorpion: Kui soovite oma romantilisele suhtele uut elu sisse puhuda, peate oma partneri emotsioonide pärast tõeliselt muretsema. Selle tulemusena saate teie kaks lähedasemaks. Seda saab saavutada ainult vastastikuse jõupingutusega, et üksteist paremini mõista. Ärge unustage meeles pidada teiste tundeid. Armastus seisneb üksteise emotsioonidega suhtlemises ja üksteise austamises.

 

Ambur: Sul võib täna olla tugevam side ühe konkreetse inimesega. Tänu ühisele vestlusele saate sina ja sinu armsam õppida tundma üksteise intrigeerivaid hobisid ja sõnastada tulevikuplaane. Suhte alguses on kõige parem pidada ebamugavaid vestlusi, et edaspidi kõik sujuks.

 

Kaljukits: Eriline märkus teie kallimalt võib teie armuelu täna vürtsitada. Teie ootus temaga lõpuks kohtuda võib kasvada. Otsige omaette olemise aega, kus saate kahekesi lõõgastuda ja muu maailma mõneks ajaks unustada. Väikesed romantilised žestid, mida täna teete, aitavad teie armastust üksteise vastu palju tugevdada.

 

Veevalaja: Mõnikord mõjutavad ümbritsevad inimesed sügavalt meie arusaama sellest, mida me elukaaslaselt tahame, ja täna võib tekkida vajadus mõelda, kas see on teie puhul nii või mitte. Tõenäoliselt avaldavad praegu teie sõbrad teie isiklikele sidemetele suurt survet. Lahake olukorda ja määrake oma seisukoht iseseisvalt.

 

Kalad: Veenduge, et olete oma kallima jaoks alati olemas ja kohelge teda nagu sõpra. Kui soovite, et teie partner teaks, kui palju te temast hoolite, on kõige parem seda otse välja näidata. Veetke koos nii kvaliteetaega kui ka tõsiste filosoofiliste arutelude aega. Nagu romantilises partnerluses, on ülioluline pühenduda ja näha vaeva, et oma sõprussuhteid arendada.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope