Armastuse ja suhte horoskoop 16.12.2023.


Jäär: Kuigi romantika on täna puutumatu, oleks hea kõik minevikuvaidlused lahendada. Olge ettevaatlik, et te ei teeks oma väljavalitule sõnade või žestidega haiget. Mõned üksikud inimesed võivad täna armuda ja peaksid oma partneriga aega veetma. See annab helgemaid hetki. Samuti võite planeerida väljavalitule üllatuskingitusi või romantilise õhtusöögi.

Sõnn: Mõned suhted näevad täna uusi suundi. Päeva teisel poolel on hea teha suhtes järgmine samm ning nõusoleku saamiseks võite armastatut ka perele tutvustada. Mõned väikesed probleemid võivad juhtuda, kuid need ei pruugi armuelu kahjustada. Hea on veeta rohkem aega koos, kuna saate lahendada ka vanad vaidlused. Te peaksite olema täna hea kuulaja ja näitama ka kannatlikkust.

Kaksikud: Olge täna tundlik väljavalitu nõudmiste suhtes. See aitab teil suhet hoida. Kõik väiksemad probleemid tuleb lahendada ja avatud suhtlus on ainus viis selle saavutamiseks. Kui olete vallaline, on võimalus uue sõbraga kohtuda. Ärge kõhelge ettepanekut teha, sest võite saada positiivse vastuse. Need, kes on abielus, peavad samuti olema ettevaatlikud, et vältida kontoriromantikat või juhuslikke sidemeid, kuna teie abielu on siis ohus.

Vähk: Täna ootavad teid ootamatud pöörded. Olge õnnelikud ja ärge laskuge vaidlustesse. Samuti peaksite olema hea kuulaja ja positiivse suhtumisega, kuna teie väljavalitul on teiega palju asju arutada. Võite saada ettepaneku kelleltki, keda te lähedalt tunnete. Osadel vallalistel on võimalus lahendada oma varasemate suhete mured ja nad võivad ka sellesse tagasi pöörduda.

 

Lõvi: Teil on täna romantika osas vedanud. Kõik senised mured armuelus saavad lahendatud. Näidake oma elus positiivset suhtumist ja näete tulemust. Olge ettevaatlik, et te ei alustaks täna tüli. Samuti on hea hoida armastajat õnnelikuna läbi sõnade ja tegude. Mõned kauged armusuhted vajavad täna täiendavat hoolt. Üksikud võivad täna oodata ettepanekut kelleltki, keda tunned juba pikka aega.

 

Neitsi: Tänaste probleemidega tegelemisel peate olema ettevaatlik. Ei ole mõistlik sekkuda oma väljavalitu isiklikesse asjadesse. Olge ehe ja teie väljavalitu tunneb ära teie armastuse siiruse. Ärge suruge väljavalitule oma arvamust peale, vaid küsige ennem partneri arvamust. See tugevdab sidet. Samuti võite leppida vana armuleegiga, kellega teil oli minevikus arusaamatusi.

 

Kaalud: Õhus on armastust. Ja see tähendab, et leiate seda kõikjalt. Vallalised kohtuvad hea meelega kellegi huvitavaga. Võite julgelt ettepaneku kohtumiseks teha, kuna vastus on positiivne. Olge vaidlustesse sattudes mõistlik ja vältige isiklikke solvanguid. Veetke rohkem aega koos ja rääkige probleemide lahendamisest. Mõned juhuslikud armusuhted ei pruugi olla viljakad, kuid kui suhtute tõsiselt, on ka tulemus positiivne.

 

Skorpion: Olge täna tähelepanelik ja suhtuge partnerisse positiivselt. Kui veedate koos aega, vältige kindlasti minevikku süvenemist. Samuti peate hoiduma ebameeldivatest vestlustest. Mõned kohtuvad täna endise elukaaslasega, et vana armulugu uuesti süüdata. Abielus inimesed peavad siiski vältima kõike, mis võib nende kooselu mõjutada. Vallalised võivad täna oodata, et nende ellu astub keegi eriline.

 

Ambur: Teie armuelu on täis rõõmu ja lõbu. Ümberringi valitseb positiivsus ja suuri probleeme ei teki. Olge tõsiste teemadega tegelemisel ettevaatlik aga ka hea kuulaja. Teie partner soovib teiega rohkem aega veeta ja tagada, et arutaksite oma tulevase elu üle päeva teises osas. Romantiline nädalavahetus on hea mõte sideme tugevdamiseks. Väärtustage suhet ja ärge solvake kaaslast vaidluste ajal.

 

Kaljukits: Mõnes kaugsuhtes võib olla probleeme aga need lahenevad enne, kui asjad kontrolli alt väljuvad. Mõned vanad armusuhted ärkavad taas ellu ja üksikud võivad positiivse vastuse saamiseks enesekindlalt läheneda. Abielus inimesed peavad hoiduma kontoriromantikast, kuna on tõenäoline, et teie ja teie töökaaslase vahel tekib midagi. See võib teie abieluelu tõsiselt mõjutada.

 

Veevalaja: Teie suhe võib olla uueks peatükiks valmis. Pidage seda võimaluseks ja ühiseks avastusretkeks. See on aeg tavapärasest rutiinist kaugemale jõudmiseks, proovides uusi tegevusi, tegeledes uuesti unustatud huvidega või uurides emotsionaalseid seoseid. Uurige oma suhetes uusi dimensioone ja olge piisavalt julge.

 

Kalad: Olge mineviku arutamisel ettevaatlik, sest teie väljavalitu võib asjadest valesti aru saada. Käsitlege probleeme alati diplomaatiliselt ja ärge laskuge täna vaidlustesse. Romantiline õhtusöök on hea viis tuleviku üle arutada ja õige valik teha. Vallalised peaksid olema oma väljavalituga aega veetes ettevaatlikud.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope