Armastuse ja suhte horoskoop 16. aprilliks 2022


Jäär: Täna on suurepärane päev romantikaks, nii et olge valmis oma valvsust vabastama ja oma hingel laialt avaneda. Saate kasutada oma kaasasündinud lummamisvõimet. Teie sisemist sära võivad näha kõik. Kasutage seda mõistlikult ja suurema hüvangu nimel.

Sõnn: kõik, mida vajate oma romantilise elu elavdamiseks, on siinsamas. Teie enda privaatses varjupaigas on kõik hästi. Olenemata sellest, kas elate üksi või koos partneriga, ihkate kindlasti kirglikku kontakti. Öelge oma partnerile, et ta tuleks ja jagaks oma soovide nimekirja. Täna side kindlasti paraneb.

Kaksikud: Kui vaatate oma suhte keerulist olukorda lähemalt, võib lahendus kohe ilmneda. Arvestage nii inimestega, kellega koos elate, kui ka nendega, kes on teie läheduses, nagu teie kodu ja perekond. Emotsionaalne tundlikkus, isegi kui see on teile raske, võib olla õige viis kahjustatud olukorra parandamiseks.

Vähk: olemasoleva romantilise suhte jätkamiseks on oluline seada esikohale üksi olemise aeg. Unistused võivad anda teile pilguheidu teie armuellu, kui sellele tähelepanu pöörate. Teie suhe võib kannatada, kui te ei võta aega, et häälestuda sõnumitele, mida teie alateadvus teile saadab.

Leo: Praegu võivad asjad teie ja teie kallima vahel kirglikuks muutuda. Rääkimine viisil, mida te tavaliselt ei tee, võib minna oodatust paremini, nii et ärge hoidke end tagasi. Sensuaalses toonis väljendamine võib aidata teil oma soove huvipakkuvale inimesele edastada.

Neitsi: Isegi kui te pole suhtes, andke oma armuelule järgmise paari päeva jooksul endast kõik. Eelmistes suhetes kogetud pettumuse ja leina tõttu ei pruugi te praegu teada, mida armastusest ja romantikast otsite. Küsige endalt need otsekohesed küsimused, et jõuda oma tunnete põhja.

Kaalud: sõber, kes sinust hoolib ja sinuga seotud on, ei pruugi tunduda selline inimene, kes võiks kunagi olla sinu eriline inimene. See tähendab, et teil võib midagi kahe silma vahele jääda. Kui annate inimesele võimaluse, võite avastada, kas tõeline romantika on võimalik või mitte. Ärge laske end tagasi hoida.

Skorpion: Te võiksite oma sisetunnet usaldada. Kui eelistate jääda vallaliseks, mitte jätkata pikaajalist suhet, pole viga. Kasutage seda aega maksimaalselt, keskendudes oma karjäärile ja teile pakutavatele võimalustele. Ärge vabandage enda ees ja säilitage kindel seisukoht.

Ambur: Mida aeg edasi, seda lähedasemaks muutute teie ja teie kaaslane. Kui olete mõelnud oma kallimale abieluettepaneku tegemisele, on praegu selleks ideaalne aeg. Kasutage seda võimalust maksimaalselt ära, et viia oma idee järgmisele tasemele. Ärge jätke seda võimalust kasutamata ja tehke samm. Mõelge loovatele viisidele, kuidas seda teha.

Kaljukits: teid ootab helge tulevik. Teie mõtteis on partner ja millegi muu tegemine on raske. Keskenduge sellele, mida soovite teha. Veedke oma kallimaga kvaliteetaega. Nautige koos veedetud aega ja hoidke neid mälestusi oma südame lähedal.

Veevalaja: Püüdke olla oma partneri suhtes lahke ja empaatiline. Isegi kui ta ei täitnud teie ootusi või ei täitnud oma pühendumust, peaksite püüdma olukorda perspektiivi vaadata ja olema realistlik selle mõju suhtes, mida see teie suhtele avaldab. Kaaluge talle andeksandmist, kui see oli tühine asi, ja ärge muretsege selle pärast.

Kalad: Peate end oma mugavustsoonist välja ajama ja väljendama oma imetlust inimese suhtes, kes teile meeldib. See eriline keegi võib olla sõber, kellega olete loonud romantilised tunded, ja võite uskuda, et see ühendus võib kasvada millekski enamaks. Rääkige talle, mida te tunnete.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope