Armastuse ja suhte horoskoop 16. juuniks 2022


Jäär: Teil on vastakad tunded inimese suhtes, kes on teist vaieldamatult huvitatud. Lõpetage juba selle inimesega mängude mängimine. Tehke kristallselgeks, kuidas te temasse suhtute. Kui mängite teise inimese tunnetega, teete talle lihtsalt haiget.

Sõnn: Kui olukord tundub suhtes liiga piirav, võite tunda soovi põgeneda. Selle tulemusena tahaksite teatud suhtest puhata, et saaksite oma järgmise sammu põhjalikumalt mõelda. See ei tähenda tingimata, et kõik on läbi, kuid annab märku, et paus peaks olema.

Kaksikud: Udused unenäod, mida näete inimesest, kes on teie lähedal või kellega soovite lähedasemaks saada, võivad teile tohutult mõju avaldada. Võimalik, et mõni mõte motiveerib teid tegutsema ja olenemata olukorra reaalsusest, võite otsustada igal juhul midagi ette võtta.

Vähk: Täna on hea võimalus oma suhet sisukalt tugevdada. Saate valida, kas edastate oma emotsioone teile olulisele inimesele. Laske oma suhetel paika loksuda mugavas rütmis, milles nii teie kui ka teine ​​inimene tunnete end mugavalt. Saate üksteist sügavamal tasandil tõeliselt tundma õppida.

Lõvi: Tehke plaan. Kui vajate ideid, kuhu täna oma kallimaga kohtingule minna, ei pea te kaugelt otsima, sest teie sõbrad oleksid rohkem kui valmis teid aitama. Kasutage seda aega hästi, keskendudes teie kahe vahelisele ühendusele.

Neitsi : Päev on rahulik ja te peaksite seda ära kasutama, veetes aega lähedaste ja sõpradega. Igast tegevusest, milles kavatsete osaleda, õhkub kergust. Kui olete praegu vallaline ja olete huvitatud vaimsetest asjadest, võivad need tegevused anda teile võimaluse kohtuda oma unistuste inimesega.

Kaalud: Täna võite sina ja su partner vahetada emotsionaalselt laetud märkusi. Vaatamata sellele, et eelistate suurema osa ajast olla seiklushimuline, võiksite täna olla emotsionaalselt väljendusrikas. Kui teie tõeline armastus palub teil tema heaks midagi erilist teha, teeksite seda rohkem kui hea meelega, isegi kui see tähendaks Kuule ja tagasi minekut.

Skorpion: Sõnum, mida proovite edastada, ei jõua kohale, hoolimata sellest, kui ettevaatlik olete konkreetse inimese kohta teabe avaldamisel. Niikaua kui ta üritab, eeldab ta, et teil on lihtsalt raske. Kui soovite, et ta teid rahule jätaksid, peate talle sellest selgelt teada andma.

Ambur: Kui teie partner on rohkem huvitatud suhte eeterlikest komponentidest, peate võib-olla temaga vestlema. Teil on võimalus õppida tundma oma armastatu püüdlusi ja eesmärke, mis võib anda teile palju teadmisi selle kohta, kuidas ta teie ühist tulevikku ette näeb.

Kaljukits: Täna on hea päev püüda mõjutada kellegi arvamust millegi teie jaoks olulise kohta. Kuid ärge lootke ainult läbiproovitud lähenemisviisidele; te peate katsetama. Selleks, et saaksite vähemalt rääkida millestki, mis tõesti köidab tema tähelepanu, tehke ära oma kodutöö, mis teda huvitab üldse.

Veevalaja : Teie armuelu on täna täis põgusaid elevushoogusid, kuid need ei kesta kaua. Kui olete sotsiaalses keskkonnas, võite tõenäoliselt kohtuda kellegagi ja kohtumine võib hõlmata flirti. See inimene võib olla sõber või isegi juhuslik kohtumine kellegagi, keda te varem tunnete. Võtke lihtsalt aega, et seda hinnata, kuni see eksisteerib.

Kalad: tundke rõõmu selle päeva pakutavast kiindumusest ja soojusest ning laske õnnel, mida teie partnerlus teile toob, oma süda üle ujutada. Teie suhe oma kallimaga õitseb ning teie elus on palju rõõmu ja naeru. Oma sideme tugevdamiseks öelge oma väljavalitule, kui väga te teda armastate.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope