Armastuse ja suhte horoskoop 16.maiks 2022


Jäär : Üksinda elades võib teil hakata igav, pühendunud suhetes olemine õpetab teid vastutustundlikult toime tulema. Planeerige õhtu oma kallimaga, sest sellest saab meeldejääv kogemus. Siiski ei tohiks kallimale liiga palju survet avaldada. Vastasel juhul võite kahjustada olulist ühendust.

Sõnn : Ärge tehke oletusi oma tulevase partneri välimuse või käitumise kohta; võite kahe silma vahele jätta kedagi, kes võiks teile suurt rõõmu pakkuda. Hea aeg kaaslase otsinguid pikendada. Potentsiaalse uue partneri avastamiseks peate võib-olla pisut lõdvendama omaduste osas, millesse olete keskendunud.

Kaksikud : Neil, kes on pikaajalises suhtes, on rahulik kodune elu. Saate suurepärase võimaluse väljendada oma kallimale armastust. Täna on hea päev minna partneriga kohtingule. Looge uusi mälestusi ja taaselustage vanu. See puhub teie ühendusele uue elu sisse

Vähk : Kaitske oma mainet ja hoiduge probleemidest. Säilitage täna rahu, kui kellegi ilu on teid rabanud. See võib esmapilgul tunduda kahjutu, kuid on hädavajalik, et te ei kahjustaks oma ametialast ega isiklikku mainet, astudes praegu riskantsesse suhtesse. Hinnake hoolikalt kõiki võimalusi.

Lõvi : Täna on teil võimalik oma partneri elu oluliselt mõjutada. Teie elu on keset imelisi vibratsioone. Kasutage neid võimalusi, et näidata oma enesekindlust ülejäänud maailmale. Avage end oma väljavalitule ja vaadake, kui palju ausust ja kiindumust teile tagasi tuleb.

Neitsi : Ärge vältige raskusi, mis teil oma suhete osas on. Võimalik, et teie suhtumine teatud isikusse on viimasel ajal muutunud. Käsitlemata mõningaid tundeid, mida soovite vältida; võib juhtuda, et otsite vabandusi. Probleem on selles, et saate seda teha ainult nii kaua, kuni aeg otsa saab.

Kaalud : Suhted võivad nõuda mõningast vaidlust, et saaksite täna seda, mida soovite. Teie ja teie partner peate asjad selgeks rääkima. Kui otsite lahendust, ärge vaadake ainult muresid. Selle asemel otsige täiesti värsket ja originaalset vaatenurka, millele tugineda.

Skorpion : olete teatud suhtele palju mõelnud. Probleem võib ilmneda, kui mõtlete koos olemise headele asjadele koos valedega. Võib-olla ei saa te seda probleemi lahendada ainult loogika abil; peate leidma õige vaatenurga, mis vastab kõigile teie küsimustele.

Ambur : Kui olete hiljuti arutlenud selle üle, kas paluda oma kallimal endaga abielluda või mitte, oleks praegu õige aeg astuda samm ja teha ettepanek. On suur võimalus, et teie ettepanek võetakse vastu. Kasutage seda võimalust ja olete oma otsuse üle õnnelik.

Kaljukits : Neid hetki tasub nautida. Nende jaoks, kellel on ​​​​kaaslane, on tänane päev, mil te mõlemad kogete palju õnne ja kirge. Astuge samm tagasi ja mõelge headele aegadele, mida olete koos veetnud ja sellele, kui eriline teie suhe on. Laadige end positiivsete mõtetega.

Veevalaja : Oma näruse suhtumise tõttu võite jääda omaette isegi siis, kui olete koos inimesega, keda kõige rohkem armastate. Teisest küljest mõistab teie kaaslane tunnet, mida kogete ja töötab selle nimel, et tuua teid tõhusalt tagasi teie õnneliku mina juurde. See pakub teile rõõmu jagada asju inimesega, kellest hoolite.

Kalad : täna olete segaduses. Isegi kui soovite oma mõtteid oma partnerile väljendada, kuid te pole selles kindel, kuna tunnete, et teie partner ei pruugi neist aru saada. Kõik, mida vajate, on keegi, kes kuulaks teie probleeme ja teiega läheb kõik hästi. Usaldage oma partnerit, et ta teid sellest olukorrast välja aitab.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope