Armastuse ja suhte horoskoop 16. märtsiks 2022


Jäär : Täna olete valmis end verbaalselt väljendama. Kui lähete kohtingule, olge valmis mitmesugusteks huvitavateks teemadeks. Isegi kui te ei taha oma partneri tunnetest rääkida, võite rääkida enda omadest. Tähed hoiatavad siiski tormamast, samm korraga on parem mõte.

Sõnn : Ebakindlus, kuidas teatud sidemega hakkama saada, võib täna pinnale tõusta. Teie meel täitub mitmesuguste mõtetega. Alternatiivina mõelge, kuidas saate oma panuse anda. Praegu võib tegutsemine tunduda keeruline, kuid kui saabub aeg otsustavaks tegutsemiseks, juhib teid intuitsioon.

Kaksikud : Olemasoleva suhte osas liigute mugavasse tsooni. Hakkate mõistma, kui palju teil ja partneril on ühist. Olete alati uskunud, et teie liit on rajatud millelegi sihipärasele ja püsivale, kuid alles tänase vestluse käigus saate aru, kui tugev see tegelikult on.

Vähk : tundub, et olete lõhestatud, kuidas konkreetses suhtes edasi minna või kuidas see lõpetada. Kuigi teil on pikk nimekiri põhjustest, miks te ei peaks teatud inimesega enam suhtlema, tõmbab teid tema poole. Ühelt poolt on see tema imeline isiksus ja fantastiline huumorimeel, kuid teisalt tundub ta ise passiivne. Aeg toob selguse.

Lõvi : Kui hakkate oma elule keskenduma, tunnete end vabamalt. Oma elust saate parema ülevaate rääkides sellest lähedastega. Võimalik, et valmistate end ette uueks teeks. Võib-olla kaalute oma rutiinide ja elustiili muutmist. Tulevik ennustab teile head!

Neitsi : Üksi aega veeta võib tänapäeva kiires maailmas raske olla. Kui teil pole selget plaani paigas, võib see võtta kaua aega. Täna võib olla hea päev oma kallimaga kvaliteetaega veeta. Sõbraga ajaveetmine võiks olla õige, kui olete vallaline.

Kaalud : Kasutage tänapäeva romantilisi konnotatsioone maksimaalselt ära. Vaidlused asenduvad üksteise tunnustamisega, kui suudate oma suhtumist vaos hoida ja vältida sellega oma suhte kahjustamist. Andke ja võtke vastu kiindumust, et saada neist õnnelikest aegadest maksimumi.

Skorpion : Tavaliselt on hea mõte omandada uus vaatenurk. Erinevalt viimastest nädalatest, ei ole te täna oma tuleviku suhtes nii suure stressi all kui varem. Hiljutine vestlus lähedase sõbra või pereliikmega avab teie silmad elule värske pilguga. See on hea, sest olete juba mõnda aega vajanud seisakut.

Ambur : Sul on täna tuhat asja, mida tahad oma kaaslasele öelda ja nüüd on aeg need kõik korraga ära rääkida. Teid võetakse soojalt vastu ja see aitab teil oma kaaslasega lähedasemaks saada. Teil on täna koos tore. Lihtsalt lõõgastuge ja nautige oma kallima seltskonda.

Kaljukits : Ärge laskuge täna oma partneriga tülli ega proovige teda kuidagi domineerida. On õnn, et teie kaaslane on sel raskel perioodil teiega kannatlik. Võtke täna rahulikult ja teie pahandused hajuvad pigem varem kui hiljem. Hinnake armastust ja toetust, mida oma kallimalt saate.

Veevalaja : Tehke endale oma ülesannete nimekiri ja täitke otsesed nõudmised kohe. Kas on tulnud hetk kodurindel lahtised otsad kinni siduda? Pidage meeles, et kõik, mida täna teete, ei tohiks olla seotud teistega. Pühendage tänane päev endale ja oma konkreetsetele vajadustele. See maksab teile tulevikus rikkalikke dividende.

Kalad : teie praegust suhet võivad mõjutada usaldusprobleemid. Peaaegu alati vähendab mõni tegur teie kulutatud aega, energiat ja vaeva. Suhtes on parem nendest probleemidest teadlik olla varem kui hiljem. Tehke kiire check-in, et näha, kuidas teil ja teie partneril läheb?

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope