Armastuse ja suhte horoskoop 16. septembriks 2022


Jäär: Täna ootavad teid kirg, põnevus ja uued kogemused. See suurenenud jõulisus võib anda teile julgust ja motivatsiooni uute radade avastamiseks. Hoolimata asjaolust, et te ei ole tavaliselt seda tüüpi inimene, kes võtab armusuhetega seoses riske. Ärge alahinnake riski võtmise väärtust. Ärge kartke järgida oma instinkte ja proovida uusi asju.

Sõnn: Teie suhtlemisvõime töötab kõigis mõeldavates aspektides oma absoluutsel tipul. Kui soovite viia suhte partneri, endise või armunud inimesega järgmisele tasemele, peaksite end ette valmistama mõneks otseseks ja oluliseks vestluseks nendega. Teie suutlikkus kirglikuks läheduseks suureneb koos teie armumisega. Andke välja kogu armastus, mis teil on.

Kaksikud: Võite tunda end piisavalt julgena, et jagada oma süngemaid saladusi oma kallimaga. Koosolemise soov võib olla tõuge, mida vajate probleemide lahendamiseks ja üksteise kohta lisateabe saamiseks. Kui tunnete end turvaliselt, saate lõõgastuda ja anda oma partnerile isiklikku ruumi. Oluline on asjadega mitte kiirustada. Selle asemel leidke hetk, et hinnata olukorra võlu.

Vähk: Praegu ei takista miski teil romantiline olemast. Võimalik, et teie mõistus maalib armastusest tõeliselt roosilise pildi. Olete oma suhte üle kahtlemata uhke ega karda väljendada, kui väga te partnerit imetlete. Soov lähedase ja isikliku suhte järele võib põhjustada barjääride lahustumise.

Lõvi: Ees ootab imeline intiimne suhe, kuid selleni jõudmiseks peate kasutama kõiki võimalusi. Kui proovite välja mõelda, mida soovite teha, ei pruugi järgmised sammud olla ilmsed. Kui aga otsustate vooluga kaasa minna, saate keskenduda vähem tulevikule ja rohkem olevikule, mis laseb teie loomingulisel poolel särada. Hirmul ei tohiks lasta oma meeltesse tungida.

Neitsi : Igas vestluses on potentsiaali põnevaks elamuseks. Lihtne on jätta mulje, et teil on kõik selgeks tehtud, kui olete koos partneriga ja oled nii tähelepanelik kui ka jutukas. Kui olete praegu vallaline, võite avastada, et olete tavalisest intensiivsem ja teil on kõrgendatud side teid ümbritsevate inimestega.

Kaalud: Peate uurima, kuhu seate oma prioriteedid ja kas jätate oma ajakavas aega iseendale. Tehke seda, mis teid praegu õnnelikuks teeb, isegi kui olete suhtes. Pakkudes teile selliseid võimalusi, võib partner aidata teil üksi veedetud aega rohkem hinnata. Hellitage ennast proovides midagi uut.

Skorpion: Armastuse ja suhete osas võite olla iseenda halvim vaenlane, kui te ei lase lahti negatiivsetest mõtetest ega ava end. Püüdke loobuda väärarusaamast, et armastussuhte nimel pingutamises on rohkem vaeva, kui see väärt on. Kui kohtute õige inimesega, võite olla valmis andma armastusele veel ühe võimaluse.

Ambur: Kui otsustate luua suhte inimesega, keda armastate, võib teie elus olla palju aspekte, mida soovite privaatsena hoida. Võite soovida kaitsta oma tulevast enda minevikus kogetud valu pärast. Olge avatud ja kogete vastu sama.

Kaljukits: Võimalik, et hakkate märkama asju, mis vajavad muutmist ja kohustusi, mida pead oma eesmärkide saavutamiseks enda peale võtma. Looge endale ajakava, mis võimaldab teil säilitada tervisliku segu tööst, mängust ja romantilistest tegevustest. Võite avastada, et prioriteetide seadmine on palju lihtsam.

Veevalaja: Lähiminevikus aset leidnud verbaalsete kakluste erakordne intensiivsus võib suhtes probleeme tekitada. Alati on võimalus, et armute uude inimesse, et end stressist vabastada. Hingake sügavalt sisse ja mõelge see valik hoolikalt läbi. Püüdke mitte teha halbu otsuseid, mida võite kahetseda.

Kalad: Mõistate armastust ja avastate, mis teeb sellest nii omapärase ja segadusse ajava emotsiooni, kui uurite saladusi, mida hoiate enda teada. Kui olete valmis kuulama oma partneri muresid või võidukäike, on teil lihtsam suhet mõista. Seetõttu hoidke täna oma meel ja süda avatud oma kallile.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope