Armastuse ja suhte horoskoop 16. veebruariks 2022


Jäär: See on üks neist päevadest, mil isegi väikseim provokatsioon võib sind reageerima panna. Teie partner ei erine selles osas ja on valmis ründama, kui teda asjatult uuritakse. Vältige tundlike teemade arutamist ja tegelege selle asemel mõne sporditegevusega või pika ühise jalutuskäiguga, et agressiooni kontrollida.

Sõnn: Mõte suhtesse astumisest võib praegu pisut masendav olla. Võimalik, et teie ja teie partner ei näe paljudes küsimustes ühist, mis võib tekitada rahulolematuse tunde. Parem on erimeelsused unustada ja leida ühisosa, täpsustada vaatenurka ja olla üksteise suhtes mõistvad.

Kaksikud: Peate olema teadlik sellest, mida teete ja kuidas tegutsete. Need, keda sa armastad, võivad eeldada, et täidad lihtsalt oma kohustusi ja ei pruugi enam rahul olla. Seega pühendage kindlasti oma armastatule piisavalt aega ja kompenseerige viimasel ajal kogunenud rahulolematus.

Vähk: võite jääda mõtlikuks armastuse ja romantikaga seotud küsimustes. Soovitav on astuda samm tagasi ja järgida oma instinkte. See aitab teil oma armuelus valitud teel hoogu maha võtta ja endasse vaadata. See aitab lahendada frustratsiooni ja motiveerib teid veendunult ja selgelt suhtele tuginema.

Lõvi: Tõenäoliselt tuleb see energiaküllane päev, kuna teilt nõutakse toimetamist mitmel rindel. Veenduge, et tasakaalustaksite oma prioriteedid, et vältida probleeme oma armuelus. Suhtes olijad peaksid jääma proaktiivseks ja rääkima oma partneriga võimalikust suutmatusest kulutada piisavalt aega täna nendega.

Neitsi: See on hea päev, et planeerida oma partneriga romantiline põgenemine. Suhtes olijad peaksid minema pikale sõidule, et oma igapäevarutiinist puhkust saada. Olge seiklushimuline ja vaadake, kuidas teie armuelu õitseb. Hilisõhtul saate planeerida romantilise õhtusöögi ja alustada viljakat vestlust.

Kaalud: Võtke täna aega enda hellitamiseks. See võib olla oma lemmikroa söömine või oma lemmikkohta lõõgastuma minemine. See annab teile uue energia, et saavutada oma armastuseesmärke suurema enesekindluse ja veendumusega. Suhtes olijad peaksid planeerima oma perega väljasõidu, et nautida väikseid koosolemise hetki.

Skorpion: Sinu kirg kallima vastu süttib täna uuesti üles. Vanad segadused annavad teed uutele algustele ja täidavad teie elu rõõmuga. Väljendage kindlasti oma tundeid ja lähenege sellele suhtele pikaajaliste väljavaadete osas täie selgusega. Andke oma armastatule aega ja õppige teda paremini tundma.

Ambur: Sinu romantilises elus ootab sind täna üllatus. Vana kaaslane võib sulle läheneda ja väljendada oma ammuseid tundeid sinu vastu. Võtke aega ja vastake siis. Suhtes olijatele pakub lisaaeg, mis teil täna võib tekkida, teile oma partneriga kvaliteetaega veeta. Teie armastatu hindab teie pühendumust.

Kaljukits: olete väsimatu töötaja ja võite teha palju rohkem, kui nõutakse nende jaoks, kellest hoolite. Veenduge, et teie kallim ei võtaks teid enesestmõistetavana. See võib teid läbi põletada ja võite kogeda suhtes väsimust. Laske pallil veereda ja jälgige, kuidas teie partner sellele reageerib.

Veevalaja: Väljuge oma üksildasest mõtteviisist ja avage end talle, keda armastate. Teie armastatu ei pruugi teist palju teada ja see võib olla masendav. Veetke temaga aega ja jagage oma elu häid ja halbu hetki. See paneb teie partneri end suhtes turvaliselt tundma ja aitab parandada teie sidet üksteisega.

Kalad: oma armuelu osas peate vajutama pausi nuppu. Teie motivatsioon võib olla ammendunud. See on päev, mil lasete oma südamel puhata ja asjadesse leeveneda. Mõelge sellele, mis läheb valesti ja mida tuleks selle suhte toimimiseks parandada. Rääkige sellest hiljem oma armastatuga ja saavutage üksmeel.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 17.

Ennustaja Miranda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope