Armastuse ja suhte horoskoop 17.01.2023.


Jäär: Olenemata sellest, kas olete pühendunud suhtes või otsite armastust, võite tunda end oma emotsioonidest pisut segaduses. Te pole oma praeguse suhte tuleviku suhtes kindel. Ärge langetage oma sisemise seisundi üle mingit hinnangut. Esimese sammuna rääkige oma sõbraga ja vestelge ausalt, kuidas te end tunnete. Laske tal aidata, oma mõtetes selgusele jõuda.

Sõnn: Tehke ülevaade kohustustest, mis teil praegu romantilises partnerluses on. Märgid näitavad, et teie kaaslane pole millegi pärast rahul ja võib teile täna seda rahulolematust väljendada. Hoidke oma pühendumust ja ärge lükake vestlust homsesse, isegi kui peate muul rindel kompromisse tegema. Parandage lõhe enne, kui on liiga hilja ühenduse taastamiseks.

Kaksikud: Mineviku plahvatus võib aidata teil tugevdada teie praegust romantilist sidet. Võib juhtuda, et mõtlete heldimusega möödunud aegadele. Kasulik on möödunud hetked uuesti üle vaadata, et kaotada positiivsus ja kiindumus.
On võimalus, et mäletate teavet, mis teile kasuks on. Võib-olla tuleb teile pähe lahendus praegusele probleemile.

Vähk: Nüüd on aeg oma suhtesse investeerida. Tundub, et olete koos üsna õnnelikud, kuid erinevatel põhjustel ei ole te võib-olla saanud viimasel ajal oma suhtele palju aega pühendada. Kui te oma partnerit ignoreerite, võib ta tunda end mitte armastatuna. Kui võtate aega, et rääkida oma partneriga otsekoheselt enesetundest, aitab see ravida kõiki tekkinud haigeid tundeid.

Lõvi: Hankige oma praeguses suhtes värsket energiat ja hoogu. Kipud vahel palju enda teada hoidma ja täna oleks hea päev selle kallal veidi tööd teha. Õppige tundma oma partnerit, muutes tema jaoks aja oma elus prioriteediks. Võtke aega asjade jaoks, mis võivad teie isikliku elu õnnelikuks muuta.Nautige mõnusat vestlust ja üksteisega aja veetmist.

Neitsi: Kui võtate täna aega, et oma kallimaga rääkida, tunnete mõlemad end rahulikumalt. Te mõlemad teate, et teete sügavat enesevaatlust ja otsite oma partnerilt kinnitust. Võtke initsiatiiv, et oma kaaslase kohta rohkem teada saada. Pikemas perspektiivis olete oma partneriga palju lähedasem, kui kasutate võimalust temaga avameelselt rääkida.

Kaalud: Ärge raisake oma aega fantaseerides inimesest, keda pole olemas. Ärge olge pisiasjade pärast nii närvis, et jääte ilma teie ümber toimuvatest põnevatest sündmustest. Isegi kui proovite oma armutunde eemale tõrjuda, ei saa te seda igavesti vältida. Kui olete valmis kaaluma paljusid võimalusi, leiate selle, mida otsite.

Skorpion: Ajutiselt oma kallimast eemal olemine võib sind praegu ärevaks teha. Teie partneri tööreis linnast välja on teid tõenäoliselt paljude asjade pärast stressis hoidnud. Ärge muretsege tema pärast nii palju, ta tuleb varsti tagasi. Ära ole klammerduv, andke oma partnerile ruumi uuesti pildile sisenemiseks, kui aeg on sobiv, ja tooge endaga kaasa värsket entusiasmi.

Ambur: Teie suhte praegune seis tundub olevat keeruline ja peaksite olema täiesti kindel, et see on teie jaoks parim valik.Teid võidakse julgustada riskima, kuid lõpuks peate otsustama, kas pettumus on riski väärt. Mõelge, kas te kujutate ette, et see inimene on see, kellega koos veedate kogu oma ülejäänud elu ja kas teil on temaga tugev side.

Kaljukits: Täna tunnete, et hõljute, sest kogu teie raske koostöö minevikus on vilja kandnud ja olete oma suhtega rahul. Teie kaaslane võib teid üllatada armsate kiindumusžestidega, mis parandavad vastastikust sidet. Kui soovite, et teie suhe partneriga õitseks, peaksite tema jaoks sama tegema. See paneb ta tundma end armastatuna ja ihaldatuna.

Veevalaja: Kui lähete täna välja, ei tohiks te oodata oma elu kõige ägedamat kohtingut. Vestluses võivad domineerida tavalised, igapäevased teemad, nagu töö- ja perekohustused. Probleemide vältimine võib teie ühendust ainult nõrgendada, seetõttu on oluline nendega tegeleda. Mõelge arukalt oma ühisele tulevikule ja sellele, kuidas oma praeguse suhtega toimida.

Kalad: Tundub, et asjad teie elus on nüüd kaootilised. Töö- ja eraelu näivad olevat segaduses. Teie kaaslane on püüdnud aidata teil asju selgeks teha, kuid võib-olla olete tema abi vältinud. Võimalik, et pead täna oma lähedastele järele andma. Praegu on oluline töö kõrvale jätta ning pere ja sõpradega aega veeta.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope