Armastuse ja suhte horoskoop 17.01.2024.


Jäär: Täna lahendage armastusega seotud kokkupõrked. Hea aeg on leppida ja teha suhetega seotud olulisi otsuseid. Ärge laske partneril end üksikuna tunda ning selle asemel kohelge teda hoole ja austusega. Mõned armastajad plaanivad reisi, et kogeda helgeid armastushetki. Üksikud inimesed võivad leida endale uue partneri. Tehke enesekindlalt ettepanek kohtamiseks, sest täna on võimalus suhet edendada.

Sõnn: Ärge laske oma egol suhtes domineerida. Hoiduge vaidlustest ja jagage meeldivaid hetki. Teil võib olla lahkarvamusi, kuid olge vaidledes ettevaatlik. Väike vihasäde võib põhjustada tulekahju, mida on raske kustutada. Need, kes on abielus, peavad andma oma partnerile isiklikku ruumi ja hoiduma otsuste peale surumisest. Üksikud inimesed võivad uue armastuse leida. Kui plaanite abielluda, näivad asjad teie jaoks helgemad.

Kaksikud: Ükski suurem armastusega seotud kriis, ei tekita täna probleeme. Egoga seotud pisiküsimused tuleb maha matta ja otsida positiivset tulevikku. Olge õnnelik, kui veedate aega oma väljavalituga. Abielu võib kõne alla tulla ja teie arutelu pereliikmetega on viljakas. Püsisuhtes paaridel oleks aeg planeerida lühipuhkus või ühine kvaliteetaeg.

Vähk: Olge tundlik oma väljavalitu nõudmiste suhtes, see hoiab teie suhet elus. Ärge vaielge väljavalituga, ega laskuge ebameeldivatesse vestlustesse. Veetke rohkem aega loominguliselt ja arutlege tuleviku üle. Võite täna armsamat kingitustega üllatada. Korraldage romantiline õhtusöök, kus võite langetada olulisi armastusega seotud otsuseid. Tänane päev on soodne, armastatut perele tutvustada. Üksikud hinged armuvad täna.

Lõvi: Sul on täna armastuse osas vedanud. Vaatamata väiksematele probleemidele suhetes, olete kaaslasega koos aega veetes õnnelik. Jätke vanad erimeelsused minevikku ja keskenduge tänastele õnnelikele hetkedele. Need, kes soovivad abielluda, saavad seda teemat oma lähedastega arutada. Teie perekond aktsepteerib täna suhet. Mõned inimesed satuvad tagasi vanasse armusuhtesse, mis võib tuua õnne.

Neitsi: Olge täna oma armuelus õnnelik. Kõik vaidlused lahenevad ja isegi raskesse kriisi sattunud kaugsuhe saab uue hingamise. Arutage ainult meeldivaid asju ja vältige teemasid, mis teie väljavalitule ei pruugi meeldida. Ärge suruge oma kontseptsioone partnerile peale, vaid väärtustage väljavalitu emotsioone. Minge täna romantilisele reisile või planeerige õhtusöök, kus saate plaane arutada. Käsitlege kõiki probleeme positiivse noodiga ja see kajastub suhetes.

Kaalud: Tänased romantika tähed on tugevad. Olge väljavalituga arutledes ettevaatlik, sest mõnda väidet, võidakse mõista valesti ja see võib põhjustada probleeme. Näidake oma partneri vastu kiindumust ja pakkuge tuge nii isiklikes kui ka tööalastes ettevõtmistes. Mõned inimesed võivad reisida oma väljavalituga. Teie suhe on tugev ja tõsist probleemi pole näha.

Skorpion: Armastuse mõttes on hea päev. Romantilistes suhetes olevad mured, lahenevad positiivselt. Olge suhtluses avatud ja ka jagaja. Kontoriromantika on hea, kuid abielus inimesed peavad sellest eemale hoidma. Mõned paarid taastavad vana suhte, kui mineviku probleemid partneriga lahenevad. Siiski peate kinnitama, et uus algus viib suhte ka kindlale teele.

Ambur: Hoiduge kolmanda isiku sekkumise eest teie armuellu. Teie partner võib täna olla eksinud või valesti informeeritud, põhjustades teile vaimset trauma. Mõned paarid näevad armastust õitsemas. Üksikud hinged võivad eeldada, et keegi astub nende ellu. Need, kes hiljuti lahku läksid, on rõõmsad, sest uus suhe on loomisel. Olge romantiline ja jagage ka rõõmsaid emotsioone, veetes rohkem aega koos.

Kaljukits: Teie siirus suhtes seatakse täna kahtluse alla. See võib teid vaimselt kõvasti tabada. Jätkake aga kiindumuse näitamist, mis muudaks armusuhte kindlamaks. Täna on hea aeg ka kõik konfliktid kallimaga lappida. Olge hea kuulaja ja näidake suhtlemisel kannatlikkust.
Korraldage koos partneriga meeldiv ja inspireeriv õhtu, mis tugevdab teie sidet.

Veevalaja: Teil on vedanud, et olete oma armuelus kõik minevikuprobleemid lahendanud. Olge südamlik ja veetke rohkem aega koos armsamaga. Vallalised võivad armuda päeva esimesel poolel. Täna võite saada ka mitmeid ettepanekuid kohtumiseks. Abielus inimesed peavad hoiduma kontoriromantikast või muudest suhetest eemal, kuna tõenäosus, et teie abikaasa sellest teada saab, on suur, eriti täna õhtul.

Kalad: Teie armuelu on täna viljakas ja mõned suhted pöörduvad ka abielu poole. Armusuhet toetavad lähedased ja sõbrad. Tänaseks õhtuks võite planeerida romantilise õhtusöögi ja teha ka üllatuskingituse. Mõned suhted, mis olid lagunemise äärel, lähevad tagasi õigele teele. Abielus paaridel, peaks olema täna perega südamlik suhe. See muudab kooselus loovamaks.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope