Armastuse ja suhte horoskoop 17.02.2023.


Jäär: Sul võib olla kalduvus suhetesse kiirustada, ilma tagajärgedega täielikult arvestamata. See võib põhjustada pettumust ja südamevalu. Selle vältimiseks võtke aega ja tutvuge teid huvitava inimesega. Suhtle avatult ja ausalt ning ole valmis vajadusel kompromisse tegema. Pidage meeles, terve suhe nõuab, et mõlemad partnerid oleksid võrdsed.

 

Sõnn: Täna võib sul olla raske lahti lasta, negatiivsetest emotsioonidest, nagu viha või solvumine, ning see võib teie suhteid negatiivselt mõjutada. Vabastage vanad vihad ja keskenduge sellele, mida saate praegu teha, et seda ei juhtuks. Rääkige oma emotsioonidest avameelselt ning olge valmis andestama ja edasi liikuma. Pidage meeles, et õnnelik paar seisab alati üksteise huvide eest.

 

Kaksikud: Teil võib tekkida kiusatus, truudusetusesse suhtuda oma partnerluses, puhtast igavusest. Parim viis selle vältimiseks on üksteisele pidevalt väljakutseid esitada ja koos uusi asju proovida. Võtke aega, et kuulata ära partneri soovid ja kaebused. Pidage alati meeles, et mõlemad suhtes olevad inimesed peavad pühenduma sellele, et teha teine ​​õnnelikuks ja panna partnerlus toimima.

 

Vähk: Täna peate võtma kasutusele kogu oma loovuse ja tõrjuma välja tavalised viisid, kuidas oma partnerile armastust väljendada. Peate leidma meeletu meetodi, mis teda täiesti vapustab ja on midagi enamat. Latt on kõrgel, kuid ärge muretsege, olete väljakutseks valmis! Teie partner juba teab, et te hoolite, kuid on aeg astuda see samm ja pakkuda talle, elu üllatus.

 

Lõvi: Olge valmis südame ja mõistuse kokkumänguks! Täna on päev, mil saate olla tunnistajaks loogika ja emotsioonide kokkupõrkele. Kas olete maadelnud otsusega, anda järele oma põletavale soovile, erilise inimese järele või hoida end tundmatuse hirmus tagasi? On aeg stsenaarium ümber pöörata ja oma väljavaateid muuta. Usalda oma sisetunnet ja avastad õige tee.

 

Neitsi: Kui teie partneri tegevused on jätnud teid pisut rahutuks, tehke täna paus ja mõelge. Kuigi te ei pruugi komistada kiirete lahenduste peale, on garanteeritud, et tunnete end hiljem rohkem õnnelikuna. Väga vajalik, koosoldud kvaliteetaeg võib teid mõlemaid lähendada ja aidata teil teineteise vaatenurki sügavamalt mõista!

 

Kaalud: Valmistuge suhtlema kellegagi, kellest te lihtsalt ei saa aru. Teie vastus võib teid lihtsalt üllatada, kuid ärge kartke. Seda inimest tõmbab sinu poole sama palju,kui sind tema poole, kuid teie kahe vahel valitseb seletamatu ettevaatlikkus. Ärge heitke meelt, sest varsti tuuled pöörduvad ja asjad muutuvad teie silme all. Hoidke usku ja nautige sõitu!

 

Skorpion: Valmistuge oma romantilises elus, kirglikuks tervenemise päevaks! Kui teil oli hiljuti oma partneriga väike segadus, siis täna on teie võimalus saada kokku ja ületada kõik teie teel olevad takistused. Pole vaja oma tundeid vaiba alla suruda, sest see toob kaasa ainult suurema probleemi. Selle asemel keskendu selgele suhtlemisele ja lase andestamisel juhtida päeva.

 

Ambur: On oluline, et uuriksite viise, kuidas teie arhailised uskumused,võivad teie õrna suhte edenemist takistada. Ärge hoiduge oma sisimaid mõtteid kallimale avaldamast ja osalege avatud arutelus, et teievaheline leek uuesti süüdata. Avardage oma meelt ja otsige julgelt armastust ja selle lõputuid võimalusi.

 

Kaljukits: Olge valmis!Kirgede leegid hakkavad lõõmama, sest täna algab särisevalt kuum, romantiline afäär! Võtad kohtingule kaasa kellegi erilise, nii et võta oma sarm ja julgus ning valmistu teda jalust rabama. Ärge näidelge, et olete keegi, kes te pole. Selle suhte reaalsusena hoidmine on edukuse võti. Ausus ja avatud meel on mängu nimi!

 

Veevalaja: Valmistuge elektrifitseerivaks kogemuseks! Täna ristuvad teie teed kellegagi, kes võib olla võti,kõigi teie tulevaste saavutuste avamisel. Ja see pole veel kõik – see suurepärane uus sõber võib osutuda ka teie elu armastuseks! Kes teab, kuhu see uskumatu suhe teid viia võib? Niisiis, hoidke avatud meelt ja jagage temaga oma sügavaimaid soove ja püüdlusi.

 

Kalad: Valmistuge kogema, teid täna ümbritsevat südantsoojendavat, armastuse sära! Teie partner ja pere on kõik kohal, et sellest erilisest hetkest osa saada, ja koos saate rõõmust hõisata! Laske end lõdvaks, lõbutsege ja naeratage! Sõitke kindlameelselt oma eluteele ja olge põnevil, mida tulevik toob. Kasutage seda päeva targalt ja nautige iga hetke!

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope