Armastuse ja suhte horoskoop 17.02.2024.


Jäär: Täna hoidke vaidlused suhtest eemal ja väärtustage tingimusteta kiindumust. Näete täna vapustavaid hetki. Need, kes on abielus, peavad andma oma partnerile isikliku ruumi ja hoiduma otsuste pealesunnist. Vallalised inimesed võivad täna leida uue armastuse. Puhkus on hea viis armastuse tähistamiseks ja võite juba täna plaane teha. Veetke rohkem aega koos, et jagada nii häid, kui halbu emotsioone.

Sõnn: Veetke rohkem aega koos. Teie partner eelistab teid avada. Romantilises suhtes võivad aset leida ootamatud olukorrad ja teil tekib ka kiusatus teisiti käituda. Siiski peate meeles pidama, et tõeline armastus eksisteerib ainult siis, kui ohverdatakse. Olge suhetes kannatlik ja alati hea kuulaja. Üllatuste tegemine aitab suhet elavdada.

Kaksikud: Olge armastuses väljendusrikas. Peate arvestama oma väljavalitu eelistustega. Te mõlemad peate üksteist toetama nii isiklikes, kui ka ametialastes ettevõtmistes. Veetke rohkem aega koos ja vältige ka ebameeldivasse minevikku süvenemist. Mõned abielus inimesed satuvad romantikasse, mis mõjutab abielu. Planeerige romantiline õhtusöök väljas või puhkus, mis tugevdab teie suhet veelgi.

Vähk: Näidake armastust ja see tugevdab suhet. Väljendage oma tundeid ilma takistusteta. Ärge suruge väljavalitule oma arvamust peale ja tehke armuelus otsuseid pärast partneriga konsulteerimist. Võite naasta vana armusuhte juurde, mis taastab õnne. Abielus inimesed peavad aga vältima kõike, mis võib nende abielu mõjutada. Mõned ei pruugi olla suhtes õnnelikud, kuna see võib olla mürgine. Võite sellest välja tulla.

Lõvi:Armastuse energia ümbritseb teie suhet, tugevdades seda ja luues teie vahel sügava sideme. Võtke aega, et väärtustada ja hinnata jagatud hetki. Üllatage oma partnerit tundeid kinnitavate tegudega, väikesed läbimõelduse sümbolid võivad leegi uuesti süüdata ja tugevdada teie emotsionaalset sidet. Vallalised, uskuge oma intuitsiooni, sest see võib suunata teid kellegi erilise poole.

Neitsi: Väljendage oma emotsioone vabalt, see elavdab täna armastust. Mõned mineviku väiksemad hõõrumised, saavad lahendatud. Olge rahulik ja ärge kaotage oma armsamaga aega veetes närvi. Teie partner võib teid provotseerida, kuid ärge langege sellesse lõksu. Kui olete oma armastuses kindel, tehke kõhklemata järgmine samm.

Kaalud: Mõnes armusuhtes on päeva esimesel poolel näha väiksemaid probleeme. Küll aga lahendate need päeva edenedes. Te peate olema oma partneriga aus ja suhtlema avatult. See tagab, et ükski probleem ei ületa piiri. Vallalised võivad leida huvitavaid inimesi, kuid täna pole hea otsustavaid ettepanekuid teha. Mõned kaugsuhted võivad täna lõppeda.

Skorpion: Näete kedagi, keda te ei tunne ja teie vahel üllatav magnetiline tõmme. Võtke see põnev energia vastu, lähenege sellele ettevaatlikult ja tutvuge keemiaga. Uurige seda intrigeerivat võimalust uudishimust ja nautige selle saladust. Kui olete pühendunud suhtes, laske oma sidemel õitseda ja te mõlemad armastuse tule uuesti.

Ambur: Vaatamata väiksematele probleemidele on suhe sujuv. Väärtustage partneri arvamust ja veenduge, et mõlemad jagaksite kõiki emotsioone. Teie väljavalitu on tundlik ja on ülioluline, et kaaluksite seda omadust hoolikamalt. Vallalised võivad kohtuda armsa inimesega, kes võib teid inspireerida. Mõnes armusuhtes on positiivseid pöördeid ja ollakse valmis veetma ka toredat nädalavahetust.

Kaljukits: Teie siirus armusuhtes on kompromissitu. Olge lahe ka erimeelsuste ajal ja hoidke ka partnerit heas seltskonnas. Päeva teisel poolel võid endise kallimaga leppida. See vabastab teid pikaajalisest ahastusest ja vaimsest piinast. Kuna armastustähed on tugevamad, võite julgelt oodata positiivset vastust. Mõned paarid saavad suhteks tuge ka vanematelt.

Veevalaja: Täna on head armuelu, kus jagate kõiki emotsioone, nii häid kui ka halbu. Väljendage armastust nii, nagu partner seda ootab. Üllatage armsamat kingitusega. Tänane päev sobib romantiliseks õhtusöögiks. Tutvustage väljavalitu perele ja nad võivad teie armusuhte heaks kiita. Üksikud inimesed võivad täna oodata, et keegi astub nende ellu.

Kalad: Näidake partnerile armastust ja oodake üllatust. Mõned kauged armusuhted vajavad erilist tähelepanu. Olge partnerile pühendunud ja väärtustage arvamusi, mis tugevdavad ka sidet. Need, kes seisid silmitsi suhtele vastuseisuga, on tunnistajaks suurele muutusele. Abielus on südamlikud suhted abikaasa pereliikmetega ning ka moraalne tugi erinevates küsimustes.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope