Armastuse ja suhte horoskoop 17.03.2023.


Jäär: Täna võite avastada, et teie armuelu jääb teie muude prioriteetide ees tahaplaanile. See võib olla masendav, kuid pidage meeles, et oluline on hoolitseda enda ja oma teiste kohustuste eest. Nagu öeldud, kui teil on suhe, leidke kindlasti täna oma partnerile aega. Isegi kui see on vaid mõni minut, võib see harmoonia säilitamisel oluliselt kaasa aidata.

 

Sõnn: Täna tunnete end vabanenuna, igasugustest egost juhitud mõtetest ja olete valmis oma tuleviku eest vastutama. Te mõistate, et teie partner on suurepärane toe allikas ja võib olla ideaalne usaldusisik, kellega oma püüdlusi jagada. Koos teete teadlikke otsuseid ja koostööd teel, mis toob kasu teile mõlemale. Selline lähenemine tugevdab teie suhteid.

 

Kaksikud: Teil on täna plaaniline kohtumine kallimaga ja rõõm on väga suur,kui näete, et jõuate õigeks ajaks määratud kohta. See saab olema teie mõlema jaoks fantastiline päev, mis on täis armastust ja õnne. Päev möödub veatult ja te mõlemad hindate iga koos veedetud hetke. Nii et minge edasi ja nautige ühist aega ja näidake, kui palju te üksteisest hoolite.

 

Vähk: Milline suurepärane võimalus on täna kellelegi oma armastust väljendada! Viige oma kallim rahulikku keskkonda ja nautige koos hetke ilu. Ärge kartke lasta oma südamel rääkida, sest universum toetab teid igal sammul. Võtke omaks armastus, mis teid ümbritseb, ja kasutage seda maagilist hetke maksimaalselt. Teil on hea meel, et selle otsuse tegite.

 

Lõvi: Tänane sisukas vestlus kallimaga avab sinu jaoks täiesti uue vaatenurga. Saate näha asju teises valguses ja saada väärtuslikke teadmisi, mis aitavad teil kasvada ja areneda. Suunate oma partneri vastu uuenenud armastuse ja tunnustuse tunde. See kogemus lähendab teid üksteisele ja süvendab teie sidet, jättes teile mõlemale rahulolu.

 

Neitsi: Toetava parima sõbra olemasolu võib olla suurepärane asi ja mõnikord võivad need lähedased sidemed isegi millekski romantilisemaks õitseda. Ehkki vallaline olemine ei pruugi olla igaühe tassike teed, on kindlasti palju põhjuseid, miks sooloelu omaks võtta. Vallaliseks olemise nautimiseks on palju hüvesid, seega naudi kingitust ja inimesi kes sinust kõige rohkem hoolivad.

 

Kaalud: Tänane päev annab teile ja teie kallimale võimaluse pidada positiivset vestlust helge tuleviku kindlustamise üle. Võiks arutleda kindlustuse ja rahanduse üle, andes teile mugavuse, et olete mõlemad pühendunud teineteise heaolu kaitsmisele. Ootamatut planeerides võite mõlemad olla kindlad, et olete teineteise seljataga, tulgu mis tuleb.

 

Skorpion: See on ilus tunne, kui avastad, et partner pole mitte ainult sinu väljavalitu, vaid ka lähim toetaja, pakkudes sulle vankumatut lootust ja motivatsiooni unistuste poole pürgimisel. Tugeva sideme loomine oma armastatuga võib muuta teie elutee palju nauditavamaks ja täisväärtuslikumaks. Seega lugege end õnnelikuks, kui teil on partner, kes pole mitte ainult teie väljavalitu, vaid ka teie usaldusväärne sõber!

 

Ambur: Kui otsite täna armastust, peate võib-olla tavapärasest pisut intensiivsem olema.Seda seetõttu, et olete pisut pealetükkiv ja mõnel inimesel võib olla raske seda enda ellu sobitada. Kui aga olete nõus võtma aega ja otsima kedagi, kes teie intensiivsust tõeliselt mõistab ja hindab, ei tohiks teil olla probleeme oma elu armastuse leidmisega. Ole avatud meelega!

 

Kaljukits: Sa oled tavaliselt üsna optimistlik ja rõõmsameelne, kuid täna võid tunda end pisut kurvana. Võtke aega enda jaoks, et mõtiskleda ja lõõgastuda. Tehke nimekiri kõigist asjadest, mille eest olete oma elus tänulik, ja pöörduge sõprade või perekonna poole, kes saavad teile tuge ja positiivsust pakkuda. Lubage endal tunnetada oma emotsioone, et neid töödelda, seejärel kasutage seda uut energiat edasiliikumiseks.

 

Veevalaja: Kui teie armuelu on tundunud veidi tasane, on täna aeg asjad ümber pöörata. Alustage väikeste sammudega, saates oma partnerile armastust ja tunnustust väljendav tekst. Seejärel kavandage midagi lõbusat ja erilist, mida hiljem päeva jooksul koos teha. Veenduge, et see on tegevus, mis teile mõlemale meeldib. Ükskõik, mida teha otsustate, toob see kindlasti rõõmu ja kirge tagasi!

 

Kalad: Kui olete suhtes, lähevad asjad suurepäraselt. Teie partner on toetav ja armastav ning tunnete end mugavalt oma emotsioone väljendades. Tunnete, et saate talle tõesti loota. Olete mõlemad oma suhteeesmärkide osas ühel lainel ja olete kindel, et suudate need koos saavutada. Kui olete vallaline, jääte oma seltskonnaga rahule ega tunne, et vajate praegu oma ellu kedagi teist.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope