Armastuse ja suhte horoskoop 17.03.2024.


Jäär: Muutke romantiline elu ahvatlevaks. Täna võib esineda väikesi hõõrdumisi, kuid nende lahendamiseks peate võtma initsiatiivi. Olge lahke ka raskel ajal. Teie väljavalitu eelistab, et veedate rohkem romantilist aega koos. Teie lähedased kiidavad armastuse heaks ja võite arutada ka suhte uuele tasemele viimist. Mõned armusuhted muutuvad ka abieluks.

Sõnn: Reis koos partneriga on suurepärane võimalus tugevdada oma suhet ja luua kõik mälestused, millest võiksite unistada. See on õige aeg rääkida oma püüdlustest ja hakata mõtlema, kuidas saaksid need lähipäevil teoks teha. Ükskõik, kas avastate võõral maal uut linna või lihtsalt lõõgastute rannas, võib koos reisimine olla põnev.

Kaksikud: Käes on aeg anda oma armusuhtele eriline puudutus. Lisaks kogu päevasele pingele, peaksite tegelema teadlikkuse loomisega ja pingutama oma partneriga koos veedetud aja, prioriteediks seadmiseks. Vaadake, et õhtu oleks unustamatu. Suurepärane idee on üllatada oma armastatut väikese, kuid omanäolise teoga, mis aitab tal tunda, kui palju te hoolite. Las see näib olevat hiilgav pidu.

Vähk: Täna on soovitatav, armuelus ettevaatlik olla. Teie suhetes potentsiaalsete partneritega, võivad ettearvamatud takistused tekkida ja põhjustada arusaamatusi või isegi konflikte. Hoidke oma emotsioonid kontrolli all ja ärge tehke impulsiivseid otsuseid, mis võivad olla ohtlikud teie võimalustele inimesi tundma õppida. Jagage oma mõtteid ja tundeid avatuna.

 

Lõvi: Tähtede seis paneb täna teie suhte täiesti uude valgusesse, kui te panustate energiat ja kirge selle elavdamiseks. Initsiatiiv uute ühiste huvide avastamiseks või ühiseks loominguliseks tegevuseks aitab teil viia oma suhte järgmisele tasemele. See võib olla kõike, alates gurmeetoidu valmistamisest, kuni töötoas osalemiseni või lubades endal järgida oma intuitsiooni ja osaleda spontaanses seikluses.

 

Neitsi: Ärge laske igapäevaelu kiirel ja lärmakal elul takistada oma südant toitmast. Kuigi teie töö või isiklikud kohustused võivad vajada keskendumist, peaksite siiski hoolitsema oma romantilise mina eest. Olge valmis ootamatusteks, et näha neid ühenduse hetki. Kui olete pühendunud suhtes, leidke kontakt kiire tekstisõnumi, pärastlõunakõne või lihtsalt koduse õhtu veetmiseks. Teie ühendus on pelgupaik igasuguse välismaailma surve eest.

 

Kaalud: Võite olla segaduses, mis võib teie romantilised pingutused rikkuda. Suhtlemine on võti. Olge tähelepanelik ja väljendage end selgelt. Ära laske oma kahtlustel võimust võtta. See võib olla teie võimalus areneda ja täiusliku partneriga lähedasemaks saada. Kasutage seda, sest see annab aega vaadata ennast ja olla teistega aus. Isegi kui te kukute, tõusete lõpuks püsti.

 

Skorpion: Täna võite kohata kedagi, kelle maailmavaade teie omast erinev. Seetõttu peate kuulama ka tema arvamust ja olema avatud. Võimalik, et peate kulutama lisaaega, et mõista tema seisukohta ja otsida valdkondi, mis teil võivad olla ühised. See loob tulevikus tugevama sideme ja olulisema suhte, mis tugevdab teie ühist teekonda.

 

Ambur: Tuletage meelde enda väärtust, enne kui küsite seda teiselt inimeselt. Negatiivsed sõnad, mida ütlete, vähendavad teie enesekindlust ja enesehinnangut. Kastke oma vaimset mina headuse ja positiivsete kinnituste vihmaga. Valgustage armastust enda sees siis universum jõuab teie soovideni. Individuaalsus on silmapaistev isiksuseomadus, seega ärge kõhelge ennast hindamast.

 

Kaljukits: Tasakaal töö ja armastuse vahel on oluline. Teie kaaslane teab teie väsimust ja liitub teiega meelsasti, et veeta mõnus õhtu. Nautige seda hetke, et lõõgastuda ja oma sidet tugevdada. Laske oma pere armastusel teid soojendada, sest te ei ole keset tormi üksi ja nad on teie jaoks siin. Kui olete vallaline, minge energia laadimiseks mõnele meelelahutuslikule üritusele.

 

Veevalaja: Reisimine toob esile romantilised võimalused, mida te ei osanud isegi ette kujutada. Kui reisite üksi või seltskonnaga, otsige kindlasti uusi tutvusi, kui võimalust oma elu rikastada. Kuid uutesse kohtadesse reisides võite kohata kedagi, kelle lainepikkusega saate ühenduse luua, väga isiklikul viisil. Osalege sisukates vestlustes ning olge julge ja aus, sest see võib olla ilusa suhte algus.

 

Kalad: Täna tuleks teil kaaluda oma sõprade nõuandeid, armuelu kohta. Nad tunnevad teid väga hästi ja võivad anda kvaliteetseid soovitusi. Kui teie sõber toob teie suhte valikud arutelusse, olge tema seisukohale avatud. See võib olla tõeline silmade avamine ja loodetavasti aitab teil mõista, et saate armastust otsides teha õigeid valikuid. Isegi pühendunud inimeste jaoks, võib kõrvalseisja vaade näidata asju, mida te ei pruukinud märgata.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope