Armastuse ja suhte horoskoop 17.04.2023.


Jäär: Täna võid avastada, et sinu armuelu võtab ootamatu pöörde, tuues sulle kaasa haaravaid ja põnevaid kogemusi. Võite tunda seiklushimu ja spontaansuse tõusu südameasjades, mis sunnib teid vabanema rutiini monotoonsusest ja uurima uusi võimalusi koos oma partneriga või kellegagi, kellest olete huvitatud. Te võite tunda, et teid tõmbavad ebatavalised ideed.

Sõnn: Käes on aeg olla oma suhtluses autentne ja haavatav. Väljendage oma emotsioone siiralt ja vältige nende varjamist või allasurumist. Jagage oma rõõme, hirme, lootusi ja unistusi partneriga. See võib aidata luua sügavamat emotsionaalset sidet ja seda tugevdada. Pöörake tähelepanu sellele, kuidas teie partner või inimene, kellest olete huvitatud, teie tegevusele reageerib, ja olge vastuvõtlik ka mitteverbaalsetele vihjetele.

Kaksikud: Enda vajaduste rahuldamine võib teie armuelule pikemas perspektiivis positiivselt mõjuda. See tuletab meelde, et enda eest hoolitsemine on ülioluline ja see on aluseks tervetele suhetele teistega. Võite tunda tugevat soovi seada oma heaolu ja isiklik areng, romantiliste ettevõtmiste asemel esikohale. See võib tähendada, tegelemist tegevustega, mis pakuvad sulle rõõmu,erinevates eluvaldkondades.

Vähk: Teie jaoks võib õhus olla romantikat ja põnevust, sädemed lendavad. See võib olla kire, intiimsuse ja südamlike sidemete aeg. Võib juhtuda, et tunnete end oma emotsioonidega paremini kooskõlas ja olete valmis jagama oma haavatavust teistega. See avatus ja autentsus võivad luua tugeva aluse tähendusrikkale romantilisele suhtele. Eneseteadvus võib aidata teil teha paremaid valikuid.

 

Lõvi: Kui hindate oma prioriteete ümber, võite avastada, et teie vaade sellele, mida te romantilises partnerluses tõeliselt ihaldate, võib olla arenenud või muutunud. Võid saada selgust, millised omadused ja väärtused on sinu jaoks partneri juures kõige olulisemad.Sa võid keskenduda rohkem suhte leidmisele, mis ühtib sinu pikaajaliste romantiliste eesmärkidega. See peegeldus võib anda teile võimaluse teha oma romantilises elus tahtlikke valikuid.

 

Neitsi: Täna võid tunda oma romantilises elus tugevat vajadust stabiilsuse ja turvalisuse järele. Võid olla rohkem keskendunud praktilistele asjadele ja oma partneriga tuleviku planeerimisele. See on suurepärane aeg sisukate vestluste pidamiseks oma ühiste eesmärkide ja püüdluste üle. Samuti võite leida lohutust lihtsatest armastuse ja hoolimise tegudest. Suhte aluse tugevdamine on teie jaoks prioriteet.

 

Kaalud: Tänane päev võib tuua mõningaid väljakutseid. Teil ja teie partneril võivad olla erinevad arvamused või vastuolulised ajagraafikud, mis põhjustavad pingeid. Oluline on oma partneriga ausalt suhelda ja kõik probleemid koos lahendada. Olge üksteisega kannatlikud ja mõistvad ning püüdke leida kompromiss, mis sobib teile mõlemale. Olge oma lähenemisel armastusele ja suhetele paindlik ja kohanemisvõimeline.

 

Skorpion: Neile, kes on pühendunud suhetes, on hea aeg hinnata oma partnerluse pikaajalisi eesmärke ja stabiilsust. Arutage oma ühiseid väärtusi, kohustusi partneriga,veenduge, et olete samal levelil. Kui olete vallaline, võite tunda end romantika osas pisut reserveeritud või ettevaatlikuna. Võite olla keskendunud oma karjääri või muude isiklike eesmärkide püstitamisele, mis võib teie romantilist elu mõjutada.

 

Ambur: Kui teil on keeruline suhe, võib tänane päev tuua selgust ja lahendusi. Võite tunda, et olete sunnitud tegelema probleemidega, mis on teie suhetes pingeid tekitanud. Oluline on olla oma lähenemisviisis diplomaatiline ja kaastundlik ning püüelda mõistmise ja kompromisside poole. Kui suhe on mürgine või ebatervislik, võib olla aeg lahti lasta ja enda heaolu nimel edasi liikuda.

 

Kaljukits: Vallaliste jaoks võib päev tuua ootamatuid romantilisi võimalusi. Võid kohata kedagi intrigeerivat või saada ootamatult tähelepanu potentsiaalselt armastushuvilt. Võite leida end mõtisklemas oma pikaajaliste romantiliste eesmärkide üle. Hea aeg hinnata, kas teie praegune suhe ühtib teie väärtuste ja tulevikuplaanidega. Olge oma tegude suhtes tähelepanelik ja järgige oma südant.

 

Veevalaja: Täna võid tunda,et liigud romantilises suhetes, sügava emotsionaalse sideme poole. Teie intuitsioon ja tundlikkus on kõrgendatud, võimaldades teil oma partneriga hingelisel tasandil suhelda. Võid tunda soovi väljendada oma emotsioone ja jagada oma sisemisi mõtteid kallimaga. Siiski olge ettevaatlik, et mitte lasta emotsioonidel teie tegevust täielikult dikteerida.

 

Kalad: Tänane päev võib tuua teie armuellu uudishimu ja mängulusti. Võite tunda soovi oma partneriga uusi ideid ja kogemusi uurida.Teid tõmbab kellegi poole, kes stimuleerib teie intellekti ja jagab teie armastust õppimise vastu. Kui olete vallaline, võite nautida flirtimist ja vaimukaid vestlusi. Siiski pidage meeles, et olete oma suhetes liiga otsustusvõimetu.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope