Armastuse ja suhte horoskoop 17.04.2024.


Jäär: Täna annab kosmos teile palju positiivseid vibratsioone! Teil on ootamatu kohtumise võimalus, mis võib tekitada tugevat külgetõmmet. Teie karisma on nakkav, nii et suhtlemine oleks suurepärane algus, kui soovite endast märku anda. Kuid ärge laske enda üle domineerida. Võti on toetumine oma intuitsioonile ja piiridest kinnipidamine. Osalege asjades, mis rõõmu pakuvad.

Sõnn: Tähed annavad teile täna ruumi hingeotsinguteks ja tervendamiseks isiklikus elus. Kui olete eelmiste vigade lõksu jäänud, peate need õigesti mõtestama. Olenemata sellest, kas tunnistate minevikus tehtud vigu või väljendate kahetsust tahtmatu kahju pärast, tunnistage eksimusi julgelt. See alistumine võib olla esimene samm ümberkujundamise ja tulevaste suhete, lähedasemaks muutumise suunas.

 

Kaksikud: Võite tunda kerget igatsust, sügavama suhte järele oma partneriga. See võib olla, teie elus puuduv säde. Igal suhtel on tõusud ja mõõnad ning on okei kogeda puudujääke. Kasutage seda võimalust, et leek uuesti süüdata, pakkudes oma suhtele rohkem armastust, kogemuste jagamise, ausa su htlemise ja tegude kaudu. Armastus on nähtus, mis muutub aja jooksul ainult paremaks.

 

Vähk: Täna on õhus armastust ja tähed toetavad teid romantilisel teekonnal. Uskuge endasse ja oma sisemisse jõusse. Kasutage enda ümber olevat inspireerivat õhkkonda, uute inimestega kohtumiseks ja suhtlemiseks. Minge sotsiaalsetesse kohtadesse, kus saate näidata oma karismaatilist külge. Olge vastuvõtlik uutele kohtumistele ja võimalustele.

 

Lõvi: Tänased planeetide liikumised toovad teie suhtesse värskeid, ohjeldamatud emotsioone ja entusiasmi. Üllatage oma partnerit päeva jooksul, romantilise žestiga. Tehke plaan, veeta koos hubane õhtu, mis on täis naeru, tihedat suhtlust ja ühiseid hetki. Nautige oma suhte iga viivu, samal ajal armastus tugevneb.

 

Neitsi: Kuigi tänane päev ei pruugi tunduda väga romantiline, saate taas ühenduse enda ja oma identiteediga. Kohustused võivad heita varju meeleolule. Sellegipoolest ärge laske ajutisel ebaõnnestumisel, takistada teie edusamme. Pühendage see aeg endale ja mõelge, mida saate teha, et seda mõistlikult veeta.

 

Kaalud: Õppige kannatlikkust ja suhtuge südameasjadesse mõtestatult. Sukeldumine romantilistesse suhetesse või ülekuumenenud kohtumistesse, ei ole kõige sobivam viis. Kindlasti ärge keskenduge pealiskaudsele suhtlusele. Leida viis inimese olemusse pääsemiseks, et teda paremini tundma õppida. Vältige innukust armastusse hüppamiseks, laske asjadel loomulikult juhtuda.

 

Skorpion: Täna mõistab teie partner, et olete siiras ja suhtele pühendunud. Teie püüdlused oma sidet tugevdada ja kasvatada saavad armastuse ja tunnustuse. Võtke omaks teineteise läheduses olemise soojus ja hinnake koos veedetud aega. Kui olete vallaline, laske armastusel läbi oma päeva õitseda, olgu selleks siis juhuslik kohtumine või siiras jutt. Uskuge, et universum juhatab teid õigele teele.

 

Ambur: Kui olete ülesannete keerises, tuletab universum teile delikaatselt meelde, teie karjääri tähtsust. Võib-olla kaotate võimaluse romantilisteks kohtumisteks. Siiski ärge kurvastage. Armastuse ajastuse üle ei saa vaielda. Uskuge, et kui olete oma karjääriteel hõivatud, loovad kosmilised energiad märkamatult ühendusi ja peagi ilmneb üllatus. Kasutage aega, et mõelda ja kasvada üksikisikuna.

 

Kaljukits: Täna on päev, mil tuleb kalliks pidada oma partnerit ja arvestada tema heaoluga. Ta võib võidelda teatud probleemidega oma elus või stressirohkete olukordadega, mille jaoks peate olema jõuallikas. Jätke praegu oma vajadused ja emotsioonid kõrvale ning proovige olla partnerile kindel tugi. Teie kaastunne ja mõistmine tugevdab teie sidet ja julgustab rohkem lähedust.

 

Veevalaja: Täna proovige midagi uut või astuge valdkondadesse, kus te pole kunagi varem olnud, et sattuda kokku mõne erilise inimesega. Võite kellegagi kohtuda lihtsalt seigeldes, mis võib teie südame kiiremini põksuma panna. Olge avatud planeerimatule ja nautige seda, et te ei tea, mis juhtub. Kui olete pühendunud suhtes, tugevdage seda energia ja üllatusega.

 

Kalad: Minge oma sisemise mina sügavustesse ja proovige paraneda kõigist varasematest vigadest. Kaasake end tegevustesse, mis täidavad teie hinge, näiteks mediteerimine või looduses viibimine. Loote uue armastuse tee, tänu oma valmisolekule, emotsionaalse pagasiga edasi tegeleda. Lase lahti minevikust, mis teid koormas ja looge keskkond uue, rahuldustpakkuva suhte õitsenguks.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope