Armastuse ja suhte horoskoop 17.05.2023.


Jäär: Teie emotsionaalne intensiivsus võib olla kütkestav ja inimesi tõmbab teie ehtne ja otsekohene lähenemine. Täna ei karda te oma südant avada ja see võib luua tugeva sideme potentsiaalse partneriga. Kui olete pühendunud suhtes, võib teil olla suur tahe võtta juhtroll, kuid oluline on leida tasakaal enesekehtestamise ja partneri soovide vahel.

Sõnn: Pühendunud suhtes paaridele on soodne aeg emotsionaalset ja vaimset kasvu soodustavate tegevustega tegelemiseks, näiteks ühiseks meditatsiooniks. Vallaliste puhul võivad teid armuelus tõmmata rohkem sisekaemuslikud ja mõtisklevad tegevused. Võtke see aeg oma emotsionaalse maastiku uurimiseks ja avastage, mida partneris tõeliselt ihaldate.

Kaksikud: Täna võite kogeda sotsiaalse energia tõusu ja soovi inimestega suhelda. See on suurepärane aeg seltskondlikel koosviibimistel, pidudel või grupiüritustel osalemiseks, kus saate kohtuda potentsiaalsete romantiliste partneritega. Teie suhtlemisoskused ja kohanemisvõime erinevates olukordades,võivad teile kasuks tulla. Kui olete pühendunud suhtes, võite avastada, et ühiste huvide või tegevustega tegelemine lähendab teid ja aitab sädet uuesti avastada.

Vähk: Pühendunud suhetes olevate inimeste jaoks võib tänane energia tõstatada küsimusi pikaajalise suhte püsivuse kohta. Võite kaaluda, kas teie partneri eesmärgid ühtivad teie soovidega või kas teie karjääriteed täiendavad üksteist. Kui olete vallaline, pöörake tähelepanu oma töö või ametialase võrgustikuga seotud seltskondlikele kogunemistele, kuna need sündmused võivad põhjustada ootamatuid romantilisi kohtumisi.

 

Lõvi: Täna võib armastus teie uksele koputada ootamatult,ning uue ja põneva kogemuse näol. Tähtede seis soosib teid avardama oma silmaringi ja uurima armastust selle kõigis vormides. Kui olete pühendunud suhtes on aeg kasutada oma intellektuaalset külge. Pidage oma partneriga sügavaid vestlusi. Jagage oma unistusi ja püüdlusi, sest see loob tugeva sideme ja mõistmise.

 

Neitsi: Kui teie suhetes on olnud püsivaid probleeme või lahendamata konflikte, hõlbustab päeva energia nende lahendamist. Kasutage seda võimalust, et käsitleda varjatud pahameelt või emotsionaalset pagasit, mis võivad teid tagasi hoida. Nende väljakutsetega otse silmitsi seistes saate tugevdada oma partnerluse alust. Kui olete vallaline,võite avastada,et olete armunoolest tabatud!

 

Kaalud: Mõnikord võite olla oma partneri emotsionaalse toe osas liigselt sõltuv ja teil on raskusi oma mina säilitamisega. Oluline on leida tasakaal enda ja partneri vajaduste vahel. Oma heaolu edendades ja enda eest hoolitsedes, saate luua oma suhetele tervema aluse. Kui olete vallaline, võib see olla hea päev uue inimesega tutvumiseks.

 

Skorpion: Teie lähenemine armastusele on täna rohkem maandatud ja keskendub suhete praktilistele aspektidele. Võite leida end otsimas romantilistes suhetes stabiilsust ja turvalisust ning need muutuvad teie jaoks oluliseks. Olete valmis investeerima aega ja vaeva tugeva partnerluse loomiseks. Tähelepanu pööramine detailidele, nagu majapidamistööd või organisatsioonilised ülesanded, võib teid teineteisele lähemale tuua.

 

Ambur: Tänased meeldivad tegevused võivad teid kokku viia erlise inimesga.Olgu selleks maalikursus, seltskondlik koosviibimine või ühine huviala on uue romantilise sideme loomise potentsiaal suur. Hoia avatud meel ja lase end uute alguste võlul juhtida. Kui olete pühendunud suhtes, jätavad ainulaadsed armastusavaldused püsiva jälje, süvendades teie ja partneri vahelist sidet.

 

Kaljukits: Teie suhted on tõenäoliselt sügavalt seotud pereväärtustega. Potentsiaalne partner, kes jagab sarnaseid tõekspidamisi pereelu kohta on tõenäoliselt kõige sobivam. Siiski võivad koduse elu ümber tekkida konfliktid, kui teil ja teie partneril on erinevad vaated oma tuleviku osas. Võtke teadmiseks kõik lapsepõlvest pärit lahendamata probleemid. Enne pikaajaliste kohustuste võtmist on oluline tegeleda sisemiste võitlustega.

 

Veevalaja: Intellektuaalne ühilduvus on täna teie suhetes oluline tegur. Siiski võib inimestega suheldes olla keeruline oma emotsioone loogilisest arutlusest eraldada. Kui olete pühendunud suhtes, tasakaalustage oma mõtted ja tunded. Kui olete vallaline, otsige võimalusi osaleda seltskondlikel kogunemistel, liituda klubidega või osaleda rühmategevustes.

 

Kalad: Täna kasvatage oma partnerlust, luues usaldusel ja jagatud väärtustel põhinev tugev vundament. See on suurepärane aeg südamlike vestluste pidamiseks oma pikaajaliste eesmärkide ja rahaasjade üle, sest need arutelud võivad teid üksteisele lähemale tuua. Vallaliste jaoks on võimalus saada sügavam arusaam sellest, mida sa partnerilt otsid. Eneseteadvus juhib teid sobiva ja rahuldust pakkuva suhte poole.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope