Armastuse ja suhte horoskoop 17.05.2023.


Jäär: Täna võivad ettenägematud asjaolud ootamatult mõjutada teie praeguse suhte dünaamikat, tuues esile haavatavad valdkonnad. Sellised sündmused annavad aga võimaluse kasvuks ja eneseteadlikkuseks. Tehke jõupingutusi, et edendada partnerluses ausust ja läbipaistvust, võimaldades sügavamat emotsionaalset paranemist ja mõistmist. Lähenege nendele olukordadele üksteise suhtes kaastundlikult.

 

Sõnn: Tänane tähtede seis suurendab teie tundlikkust praeguse romantilise suhte emotsioonide intensiivsuses. Kui olete koos partneriga hiljuti läbi elanud mõõnaperioodi või olete end hõivatud mitmesuguste kohustustega, pakub tänane päev väärtuslikku võimalust kompenseerida kvaliteetaja puudust. Korraldades romantilise õhtu, tunnete ära oma sideme erakordse olemuse.

 

Kaksikud: Jääge täna optimistlikuks ja võtke omaks teid ümbritsevad piiritud võimalused muutusteks. Vastavalt taevakehade joondumisele on värske väljavaade teie suhetele võtmetähtsusega, kuna teie praegune seis võib osutuda liiga piiravaks. Oma sotsiaalse silmaringi laiendamine ja erinevate inimestega suhtlemine võib osutuda tohutult kasulikuks. Vältige oma armuelus igasugust negatiivsust või lootusetust.

 

Vähk: Tundub, et teie suhte teatud faas on jõudmas lõpule. Seda tuleks aga vaadata positiivselt, kuna see annab võimaluse viia teie pühendumus sügavamale tasemele ja tugevdada teie sidet. Ühine plaanide tegemine turvalisema tuleviku nimel võib olla teie mõlema jaoks edasiviiv tee ja selle mõistmine tekitab õnnetunde.

 

Lõvi: Isiklikus elus harmoonilise akordi löömiseks on vaja säilitada alandlikkus ja realistlik arusaam iseendast. Meeldiva isikliku eksistentsi tagamiseks on oluline vältida seda, et teie ego varjutab suhteid ja suhtlemist teistega. Eneseteadvuse harjutamise ja empaatiavõime edendamise kaudu saate luua keskkonna, mis soodustab sallivust ja aktsepteerimist.

 

Neitsi: Teie karjäärialased nõuded võivad takistada teie võimet oma kallimale prioriteediks olla, mistõttu teie armuelu muutub vähem keskpunktiks. Tööalaste ja isiklike kohustustega žongleerimine võib tekitada väljakutsuva tasakaalustamatuse, mis võib jätta teie partneri tähelepanuta. Selle probleemiga tegelemine on terve ja rahuldustpakkuva suhte säilitamiseks ülioluline. Avatud suhtlemine ja vastastikune mõistmine on takistuste ületamisel võtmetähtsusega.

 

Kaalud: Täna võid kogeda tugevnenud emotsionaalset igatsust. Teie suhe oma kallimaga süveneb veelgi, luues teie vahel tugevama sideme. See pakub teile tohutut rõõmu, kui saate oma armastatuga lummavasse maailma süveneda, vahetades põnevaid narratiive, mis jätavad püsiva mõju. Kui märkate, et teie kallim tunneb end masendunult, kasutage seda hetke kui võimalust oma partnerit ülendada.

 

Skorpion: Praegune aeg on ideaalseks võimaluseks alustada isiklikku ekspeditsiooni, mis on täis potentsiaali sügavate sidemete ja jagatud kogemuste loomiseks. Argielu tuttavlikkusest kõrvale hoides ja kaardistamata territooriume uurides avate end uue ümbruskonna maagiale, kus teie ja hingesugulase vahelised sidemed saavad õitseda. Võtke omaks võõraste maastike ilu.

 

Ambur: Võid leida end täna silmitsi kõrgendatud ootustega. Võimalik, et teie ja teie kaaslase vahel võivad tekkida konfliktid või lahkarvamused, seetõttu on oluline olla ettevaatlik. Empaatilise suhtumise omaksvõtmine võib osutuda kasulikuks teie partneri õnne säilitamisel. Kui teil on kallima toetus, muutub ka oma emotsioonide juhtimine lihtsamaks ja tõhusamaks.

 

Kaljukits: Teie kallima kohalolek tekitab kahtlemata tohutut rahulolu ja rõõmu. Tegelege koos asjadega, mis vastavad teie kirgedele ja soovidele, kuna seate prioriteediks nende huvide mõistmise sügavamal tasandil. Seda tehes loote tõelise sideme ja mõistmise õhkkonna. Loo keskkond, mis soodustab kasvu ja iseseisvust nii enda kui ka partneri jaoks.

 

Veevalaja: Teie hiljutised kogemused on andnud teile uue tunde armastuses, võimaldades näha laiemat pilti. Segadus ja ebakindlus, mis võis teid varem kimbutada, on nüüd taandunud ja olete valmis enesekindlalt edasi liikuma. Olete nüüd tugevam kui kunagi varem ja valmis kõhklemata ja hirmuta täielikult omaks võtma armastuse jõu. See on teie aeg särada, seega pühenduge täielikult armastusele.

 

Kalad: Pulmade teemale lähenemine nõuab teadlikku valikut. Hinnake oma suhte asjaolusid ja seisu, otsides tasakaalu valmisoleku ja pühendumise vahel. Mõtestage neid juhtumeid, mis tekitasid enesevaatluse, kuna need sisaldavad väärtuslikke õppetunde ja teadmisi. Nendega otse tegeledes saate luua keskkonna, mis soodustab teie partnerluse kasvu, mõistmist ja süvenemist.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope