Armastuse ja suhte horoskoop 17.05.2024.


Jäär: Tänane päev võib olla emotsionaalselt ja vaimselt veidi keeruline. Peate oma partneriga sellest, mida kogete, rääkima. Ta võib olla teie kõrval, et teile kaasa tunda, isegi kui te ei suuda oma tavalisi armastusžeste ja tähelepanu üles näidata. Te mõistke, et armastus ei tähenda ainult head aega. See tähendab üksteise kõrval olemist ka rasketel hetkedel.

Sõnn: Tõde on pühendunud suhetes, usalduse ja läheduse alus. Kui teie ja teie partneri vahel on endiselt väljaütlemata tõdesid või saladusi, peate nendega kohe tegelema. Võib juhtuda, et te ei tunne end mugavalt arutades keerulisi küsimusi, kuid tõde peaks olema terve ja tugeva suhte hoidmise liikumapanev jõud. Tõe eitamine toob tulevikus kaasa ainult valu ja pahameelt.

Kaksikud: Teil on soovitatav otsida tavapärast kohtingutraditsiooni. Ehkki, teil on võib-olla saanud harjumuseks järgida kaasaegseid kohtingumustreid. Andke traditsioonilisele armastuse leidmise viisile võimalus. Minge mõnele kohalikule üritusele või olge lihtsalt avatud oma igapäevases keskkonnas, võõraga vestleldes. Ärge kartke ennast proovile panna, tasu võib olla oluline ühendus.

Vähk: Olge vaba segajatest ja pöörake partnerile tähelepanu, olles füüsiliselt kohal. Rääkige tähendusrikastest asjadest, rääkige mida soovite ja jagage oma tundeid. Nii olete teel sügavama ühenduse poole. Kasutage võimalust ja süüdake uuesti kirg, mis hoiab teie suhte tugevana. Keskendudes kvaliteetajale ja kiindumusele, muutute lähedasemaks ja hakkate looma armastust, mis jääb tugevaks.

Lõvi: Võite leida end olukorrast, kus valesti suhtlemine võib täna põhjustada arusaamatusi potentsiaalse partneriga. Hädavajalik on rahulikult nõu pidada, kui te milleski kindel pole, et tarbetuid konflikte vältida. Võib-olla olete midagi, mida teie armsam ütles või tegi, valesti kuulnud või valesti tõlgendanud ja mis on viinud valesti suhtlemiseni. Parem oleks hoogu maha võtta ja selgust otsida.

Neitsi: Tänane juhuslik kohtumine võib muuta teie elu ja panna teid mõistma, mida soovite elukaaslaselt. Hoidke romantilisel maastikul liikudes kinni oma intuitsioonist. See on aeg mõtiskleda enda ja ümbritseva maailma üle. Otsige vihjeid ja seoseid, mis on silmnähtavalt peidetud. Ärge kartke olla avatud universumi imedele.

Kaalud: Võite sattuda dilemmasse, kus kiire elustiil tööl võib esile kutsuda konflikti, teile meeldiva inimesega. Sellesse olukorda tuleb suhtuda kannatlikkuse ja mõistmisega. Kasutage oma aega ära, selgitades kõik arusaamatused rahulikult ja avameelselt. See tugevdab teie sidet. Olge ennetav, alustage probleemide üle arutelu ja käsitlege oma muresid kannatlikult.

Skorpion: Kui tunnete, et olete kohtingustseenist väsinud, on aeg muutusteks. See võib olla kurnav tegevus, kuid pidage meeles, et te pole üksi. Uue kogemuse saamiseks proovige erinevaid rakendusi. Kasutage võimalust luua uusi suhteid. Saatus võib lubada teil kohtuda kellegagi, kes on teie hingesugulane. Lähenege asjadele positiivse mõtteviisiga.

Ambur: Võib selguda, et keegi teie minevikust, kellega teil on olnud konflikte, on nüüd tegemas radikaalset transformatsiooni. Ta võib teiega ühendust võtta. See võib olla millegi loomulikuma ja olulisema algus. Olge muutusteks valmis, kuid võtke ennem aega. Veenduge, et teete kindlaks, kas see muudatus on püsiv või lühiajaline. Usaldage oma sisehäält ja hoidke asjadel silm peal.

Kaljukits: Kui olete suhtes, võib sõnade valik ja hääletoon tekitada mõningaid raskusi. Kulisside taha peidetud probleemid võivad võtta võimust Asjaolu, et igal suhtel on kindlasti oma tõusud ja mõõnad on vaieldamatu, kuidas te neist takistustest üle saate, muudab teievahelise sideme tugevamaks. Muutke see kriisiaeg võimaluseks, viia oma suhe kõrgemale tasemele.

Veevalaja: Tähed soovitavad teil vaadata suhte materialistlikust vaatenurgast kaugemale ja keskenduda rohkem oma sideme vaimsetele aspektidele. See on võimalus läbi mõelda, mida te oma partnerilt tahate. Vaadake läbi pinnakihi, millised omadused muudavad teid positiivseks ja näidake end parimast küljest. Selle enesetundmise kaudu näete, kes on samal tasemel oma sügavaimate ja autentsete väärtustega.

Kalad: Nautige ettearvamatust ja laske oma südamel juhtida teid kogu armastuse leidmise protsessis. Sellegipoolest proovige eristada põnevust ja tarkust, et inimesed jääksid teie ellu pikaks ajaks, mitte ajutiselt. Usaldage universumi ajastust, sest see on teie südame sügavaimatest soovidest teadlikum, kui teie ise. Puhta mõistusega laske armastusel ennast võluda ja te leiate selle, mida otsite.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope