Armastuse ja suhte horoskoop 17.06.2023.


Jäär: Ole täna valmis ootamatuteks sündmusteks ja üllatusteks. Teie partneril võib olla žest või plaan, mis teid ootamatult tabab. See võib olla spontaanne kohting, üllatuskingitus või südamlik ülestunnistus. Võtke need üllatused vastu avatud südamega ja valmisolekuga vooluga kaasa minna. Vallalised võivad ligidale meelitada kedagi, kes on nende tavapärasest tüübist täiesti erinev. Laske oma uudishimul ennast juhtida.

 

Sõnn: Päevane energia sütitab teie sees hõõguva tulise kire. Vabanege igapäevarutiini monotoonsusest ja sütitage romantika leek uuesti. Väljendage oma soove, unistusi ja hirme reservatsioonideta. Usaldage oma partnerit sama haavatavusega. Kui olete vallaline, laske lahti kõik püsivad kahtlused või hirmud ning sukelduge entusiasmi ja avatud südamega võimalikku romantikasse.

 

Kaksikud: Selle asemel, et kellegi meelitamiseks toetuda ainult oma sõnadele, näidake talle oma tegudega, milleks olete võimeline. Osalege tegevustes ja hobides, mis teile tõeliselt korda lähevad, sest see viib teid kontakti sarnaselt mõtlevate inimestega. Kui olete pühendunud suhtes, pidage meeles, et teie armastust väljendavad teod mõjutavad teie suhet sügavalt. Kasutage ennetavat lähenemist ja näidake oma partnerile, et hoolite tõeliselt.

 

Vähk: Vältige vaidlustesse ja võimuvõitlustesse takerdumist, kui olete juba suhtes. Selle asemel astuge samm tagasi ja analüüsige olukorda ratsionaalselt. Otsige kompromissi, mis rahuldab teid ja teie partnerit, edendades harmooniat ja mõistmist. Kui olete vallaline, olge täna oma suhtlemisel tähelepanelik. Sinu tuju võib tekitada tarbetuid pingeid ja lükata potentsiaalsed partnerid eemale.

 

Lõvi: Oluline on märkida, et iga täna loodud side ei ole kauakestev. Mõned kohtumised võivad olla põgusad, toimides hüppelauana tõelise armastuse leidmisel. Võtke need kogemused avatud südamega omaks ja vaadake neid pigem kasvuvõimalustena kui pettumustena. Kui olete pühendunud suhtes, leidke hetk, et väljendada tänu armastuse ja õnnistuste eest ning väljendada seda oma lähedastele.

 

Neitsi: Kaaluge lõõgastustehnikate lisamist oma igapäevarutiini, et muuta oma armuelu nauditavaks. Leidke tegevusi, mis aitavad teil stressi vähendada. Ükskõik, kas harjutate tähelepanelikkust või tegelete mõne meeldiva hobiga, leidke nendeks tegevusteks aega ja julgustage oma partnerit sama tegema. Naer on suurepärane stressimaandaja ja võib teid üksteisele lähemale tuua. Leidke hetki, kus olla mänguline.

 

Kaalud: Võisite end viimasel ajal tasakaalutuna tunda, kui olete pühendunud suhtes. Teie partneri pidev kohalolek või nõudmised tähelepanu järele võivad teid häirida. Võtke seda kui võimalust oma vajadustest teada anda. Andke oma partnerile teada, et vajate terve enesetunde säilitamiseks isiklikku ruumi. Tõenäoliselt partner teie piire ja austab neid, kuna ta võib samamoodi tunda.

 

Skorpion: Olete tuntud oma kirgliku loomuse poolest, kuid täna on oluline tasakaalustada see intensiivsus kannatlikkuse ja mõistmisega. Astuge samm tagasi ja hinnake olukordi objektiivselt. Vältige impulsiivseid reaktsioone või kiirete järelduste tegemist ilma kogu vajalikku teavet kogumata. Vallalistele pakub tänane päev võimalust uurida oma soove ja seda, mida romantilises suhtes otsite. Veetke veidi aega oma vajaduste hindamisele.

 

Ambur: Armastuse otsimisel on oluline meeles pidada, et teie optimism ja vabameelne loomus on teie suurim vara. Võtke omaks oma loomulik uudishimu ja laske sellel juhtida teid põnevate kohtumiste poole. Teie entusiasm on nakkav ja meelitab ligi potentsiaalseid partnereid, kes on teie elurõõmu kütkes. Armastuses ärge piirduge siiski tavapäraste radade ja traditsiooniliste ootustega. Unistage suuremalt ja otsige ühendust, mis ületab tavapärase.

 

Kaljukits: Kesktee leidmine võib olla hädavajalik, kui teil ja teie partneril on erinevad kulutamisharjumused või rahalised prioriteedid. Vastastikune mõistmine aitab luua teie suhtele tugeva aluse. Kaaluge eelarve või finantsplaani koostamist, mis kajastaks teie ühiseid eesmärke, olgu selleks puhkusereis, kodule säästmine või pensionile jäämise planeerimine. Koos töötamine võib luua turvalise tuleviku, tugevdades samal ajal teie sidet.

 

Veevalaja: Nende jaoks, kes on vallalised, võib uudishimu olla liitlane, kui navigeerite kohtingute maailmas. Avastage uusi suhtlusringe, osalege üritustel, mis äratavad teie huvi ja osalege avatud vestlustes. Teie tõeline uudishimu teiste vastu muudab teid kütkestavaks, tekitades teie vastu potentsiaalset romantilist huvi. Kui olete pühendunud suhtes, vältige teadmiste otsimisel liigset enesekindlust ja austage oma partneri piire.

 

Kalad: Tundub, et universum on täna südameasjades teie poolel. Siiski on kõige parem tegutseda ettevaatlikult ja mitte käituda impulsiivselt. Laske suhetel loomulikult areneda. Pidage meeles, et kannatlikkus on voorus, seega võtke enne suurte kohustuste võtmist aega oma partneri tundmaõppimiseks. Kui olete juba pühendunud suhtes, võite koos partneriga tunda soovi oma rutiini murda ja koos spontaanse reisi ette võtta.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope