Armastuse ja suhte horoskoop 17.06.2024.


Jäär: Täna leiate rahvarohke koha asemel lohutust ja meelelahutust oma sõprade juures. See on päev, mil tähistatakse koos lähedastega ja sugulastega õnne ja koosolemist. Sõpradega aja veetmine annab teile soojust ja seltskonda, muutes teid õnnelikuks ja ihaldatuks. See on aeg investeerida oma suhetesse lähedastega ning arutada oma unistusi ja tulevikku.

Sõnn: Pärast väsitavat tööpäeva partneri juurde koju naasmine aitab teil stressi maha pesta. Mõelge mõnele huvitavale ja lõbusale asjale, mida saaksite oma partneriga teha, kohtingule või filmiõhtule kodus. Need hetked aitavad teil lähedasemaks saada ja te ei pööra isegi tähelepanu sellele, et olete päeva jooksul olnud väsinud või teil on probleeme. Hinnake kiindumust ja seltskonda.

 

Kaksikud: Täna on hea päev inimestega suhtlemiseks ja võib-olla isegi uute sõprade leidmiseks. Teie sotsiaalsed oskused aitavad saada positiivset tähelepanu, mistõttu on see ideaalne aeg partnerlussuhete otsimiseks. Olge oma kavatsuste osas aus ja selge ning näete, et vestlus on sujuv ja sügav. Usaldage oma instinkte ja ärge kartke teha esimest sammu ja avada oma meelt.

 

Vähk: Täna võite tutvumisprotsessis olla veidi pettunud. Lõputu sõnumite saatmine ja inimestega tutvumine võib olla väsitav. On vastuvõetav astuda tagasi ja mõelda mõnda aega oma vajadustele. See on aeg lõõgastuda ja teha asju, mis teevad teid õnnelikuks. Pidage meeles, õige inimene tuleb teie ellu siis, kui see on mõeldud.

 

Lõvi: Tänane päev on rahumuutus. Osalege tegevustes, mis rahustavad teie hinge ja aitavad teil end enesekindlamalt tunda ning positiivset energiat ammutada. Samuti on võimalik, et tunnete end mängulisemalt, mis võib aidata teil potentsiaalsetele partneritele läheneda. Olge teie ise ja jagage o ma emotsioone teistega, sest see võib põhjustada sügava sideme. Tänane päev on lõbus. Olge õnnelik ja võtke omaks kogu armastus, mida saate!

 

Neitsi: Atraktiivne olemine ei sõltu sellest, kuidas te riietute või välja näete, asi on selles, kuidas te end tunnete. Kui tunnete end mugavalt ja olete teie ise, tõmmatakse partner automaatselt teie poole. Täna pühendage oma aega asjadele, mis panevad teid end mugavalt ja lõdvestunult tundma. Nautige seda koos oma armsamaga ja laske oma isiksusel läbi paista, et oma suhet parandada.

 

Kaalud: Täna võite sattuda segadusse, kui saate teid huvitavalt inimeselt signaale. Pidage meeles, et segaduse korral on tavaliselt ruumi mõistmiseks. Ärge kulutage aega muretsemisele asjade pärast, mis ei ole teie kontrolli all. Investeerige isiklikku arengusse ja heaolusse. Osalege tegevustes, mis on teie jaoks tähendusrikkad ja teevad teid õnnelikuks. Armastage ennast.

 

Skorpion: Elu tohutuid võimalusi vaadates ärge unustage, et kannatlikkus on täna teie parim sõber. Tähed ütlevad teile, et teie täiuslik partner on teel teie juurde. Seni väärtustage suhteid oma lähedastega. Integreerige oma armastuseotsingud intiimsuse ja õnne hetkedega sõprade ja lähedastega. Võtke aega naermiseks ning hea seltskonna ja hetkede nautimiseks.

 

Ambur: Püüdke täna jälgida kedagi, kes püüab teie tähelepanu suurel määral köita. See võib olla naeratus või heategu, võib olla millegi ilusa algus. Olge avatud uutele kontaktidele ja ärge jätke tähelepanuta oma tundeid, kui potentsiaalse partneriga tutvumine on võimalik. Kui teie partner on pühendunud, siis on ta täna teie suhtes väga tundlik ja soovib teile igal võimalikul viisil meeldida.

 

Kaljukits: Täna tunnete, et tuli hakkab põlema. Universum tuletab õrnalt meelde, et on aeg olla omaette ja leida uusi suhteid. Otsige asju, mis teile meeldivad ja ärge kartke proovida uusi võimalusi, mida te pole kunagi varem teinud. Olenemata sellest, kas liitute uue klubiga või osalete mõnel seltskonnaüritusel, on palju võimalusi potentsiaalse partneriga kohtumiseks. Uurige, aktsepteerige ja laske saatusel omasoodu kulgeda.

 

Veevalaja: On aeg oma suhtesse vürtsi anda ja loovust tuua. Nõustuge sellega, et te mõlemad muutute ja kasvate, nii üksikisikuna, kui ka paarina. Tehke asju koos, see võib olla tegevus, reis või uus viis armastuse ja kiindumuse väljendamiseks. Väljuge oma mugavustsoonist ja lisage oma suhtele lõbusust. Minge uutesse kohtadesse, kus te pole kunagi varem käinud

 

Kalad: Olge täna rääkides ettevaatlik, kuna on suur tõenäosus, et teie partneriga tekib konflikt, mis on tingitud suhtlemisest või ülereageerimisest. Kui hakkate rääkima, peatuge hetkeks ja mõelge, mida te ütlete ja miks te seda ütlete. Kui esineb arusaamatusi, vältige kalduvust vaielda, kuid kuulake kavatsusega mõista. Ükskõik kui tormiliseks asjad ka ei läheks, võtke aeglaselt.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope