Armastuse ja suhte horoskoop 17.07.2023.


Jäär: Tänane päev toob nii lõpud, kui ka uued algused. Kirgliku ja sihikindla inimesena võib teil olla keeruline omasoodu kulgenud suhtest lahti lasta. Kasvupotentsiaali mõistmine ja edasimineku nägemine võib aga avada uksed, uuele sobivamale partnerlusele. Lubage endale terveneda, andestada ja loobuda igasugusest püsivast pahameelest või kahetsusest. See loob teie sees ruumi, uue armastuse õitsenguks.

 

Sõnn: Täna võite heidelda oma suhte jõudünaamikaga. Võib tekkida võitlus kontrolli üle või egode kokkupõrge. Nendele olukordadele on ülioluline läheneda ausa dialoogi ja kompromissivalmidusega. Pidage meeles, et suhted on üles ehitatud meeskonnatööna ja vastastikusele mõistmisele. Leidke viise, kuidas võimu jagada ja teha ühiseid otsuseid, mis toovad kasu teile ja teie partnerile.

 

Kaksikud: Praegu on kuldne võimalus algatada sisukaid vestlusi potentsiaalsete armuhuvilistega. Teie uudishimu ja võime intellektuaalsel tasandil suhelda köidavad teisi, tõmmates nad teile lähemale. Olge avatud avastama rohkem inimeste kohta, kellega kohtute, ja laske oma uudishimul end juhtida. Ärge unustage kuulata tähelepanelikult,

mida nad ütlevad ja olge vastuvõtlik mis tahes avalikustamise suhtes, mida nad võivad jagada.

 

Vähk: Võite täna maadelda oma armuelus pettumusega. On loomulik küsida, kas teie praegune suhe vastab teie ootustele. Küsige endalt, mida ma suhtes tõeliselt hindan? Millised on minu põhivajadused ja soovid? Võtke natuke aega enesevaatluseks, lubades endal süüvida oma emotsioonide sügavustesse. Saades selgust, mida te tõeliselt tahate, võite hakata ehitama vundamenti tervemale suhtele.

 

Lõvi: Südameasjades on lihtne takerduda teiste armastuse ja kinnituse otsimisse. Täna julgustavad tähed aga keskenduma endasse ja kasvatama tugevat eneseaustuse tunnet. Kui austate ennast, loote aluse tervetele ja rahuldustpakkuvale suhtele. Te väärite, et teid koheldaks suhetes, armastuse, lahkuse ja austusega. Teatage oma vajadustest ja ootustest oma partnerile julgelt.

 

Neitsi: Täna ärgitab universum seadma oma õnne esikohale ja valima endale partneri, kes toob teie näole eheda naeratuse. Armastus peaks tõstma teie tuju ja täitma teie südame rõõmuga. Otsige ühendust, mis kiirgab positiivsust ja julgustab teie isiklikku kasvu. Kui olete praegu suhtes, leidke hetk, et mõtiskleda teie ja teie partneri vahelise dünaamika üle. Kas te mõlemad edendate teineteise elus õnne- ja rahulolutunnet?

 

Kaalud: Täna võite sattuda emotsioonide keerisesse. Kahtlused ja ebakindlus võivad teie meeltesse hiilida, heites varju teie enesekindlusele. Kuid ärge laske neil põgusatel hetkedel oma tuju nõrgendada. Pidage meeles, et armastus trotsib sageli loogikat ja muudab selle veelgi maagilisemaks. Võtke omaks tundmatu, sest selles on potentsiaali märkimisväärseteks üllatusteks ja unustamatuteks kogemusteks.

 

Skorpion: Täna kogete rõõmu, et olete ümbritsetud oma lähedastega. Olgu selleks eriline sündmus, taaskohtumine või lihtne koosviibimine, teie pere toob teie ellu soojust, armastust ja naeru. Võtke need hetked omaks ja hellitage sidemeid, mis teid kokku seovad. Teie pere kohalolek ja toetus loob positiivse õhkkonna. Kui olete pühendunud suhtes on see suurepärane võimalus oma partnerit perele tutvustada.

 

Ambur: Kui olete olnud vallaline ja otsinud armastust on täna paljulubavad võimalused. Siiski on oluline meeles pidada, et õige inimese leidmine võib nõuda kannatlikkust ja pingutust. Ärge heitke meelt, kui asjad ei juhtu nii kiiresti, kui soovite. Usaldage universumi ajastust. Osalege sotsiaalsetes tegevustes, liituge uute gruppidega või proovige veebis tutvumist, kui tunnete selleks soovi.

 

Kaljukits: Oluline on meeles pidada, et emotsioonid ei järgi alati loogilist mustrit. Täna julgustab universum teid uurima oma soovide sügavusi ja elama oma elu nii, nagu teile sobib. Olete ainulaadne spetsiifiliste vajaduste ja soovidega ning oma tõe austamine ja omaksvõtmine on hädavajalik. Määrake kavatsused ja visualiseerige armastust, mida soovite oma ellu meelitada.

 

Veevalaja: Usaldus on iga terve suhte aluse. See on nagu õrn niit, mis põimib kaks hinge kokku, luues turvasideme. Siiski võib ette tulla hetki, mil kahtlused hiilivad pähe, pannes teid kahtlema oma sideme autentsuses. Kui leiate end nende emotsioonidega maadlemas, rääkige sellest. Valige oma mure väljendamiseks rahulik hetk ning lähenege arutelule armastavalt.

 

Kalad: Kui teie partner ei näita üles tunnet ega soovi, võib see teid segadusse ajada ja isegi rahutuks muuta. Lõppude lõpuks õitseb teie kirglik loomus teid ümbritsevate inimeste energiast ja entusiasmist. Kuid ärge kartke, sest see on teie suhetes kasvu ja mõistmise võimalus. Teie partner võib kogeda midagi sarnast ja kaastundlikkust pakkudes saate väärtusliku ülevaate tema praegusest meeleseisundist.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope