Armastuse ja suhte horoskoop 17.08.2023.


Jäär: Päeva energia julgustab spontaansust. Teie loomulik enesekindlus on suurenenud, mistõttu on täna ideaalne aeg oma tõelise mina tutvustamiseks. Olenemata sellest, kas osalete mõnel seltskonnaüritusel, avastate uut kohta või järgite lihtsalt oma igapäevast rutiini, hoidke oma süda avatud ja entusiasm kõrgel. Tähed vihjavad üllatusseosele, mis võib teid meeldivalt uimastada. Naudi päeva!

 

Sõnn: Teie võime jääda rahulikuks ka keerulistel aegadel on midagi, mis toob teie suhtele tohutu stabiilsuse. See vankumatu loomus mitte ainult ei rahusta teie partnerit, vaid loob ka meeldiva õhkkonna, kus saate mõlemad emotsionaalselt areneda. Teie armsama imetlus teie omaduste vastu muutub aja jooksul ainult tugevamaks. Niisiis, võtke see energia vastu ja laske sellel suunata teid soojusega täidetud päeva poole.

 

Kaksikud: Kui teie uudishimu ja seltskondlik loomus muudavad teid tavaliselt siiralt avatuks, võite täna kokku puutuda olukorraga, kus pereliikmed tungivad liiga innukad üksteise isiklikku ellu. See sekkumine, ehkki heade kavatsustega, võib põhjustada tüsistusi, kui seda ei käsitleta ettevaatlikult. Tähed soovitavad teil olla ettevaatlik ja hoida distantsi kõigist perekondlikest draamadest, mis võivad tekkida.

 

Vähk: Vallaliste jaoks kutsub tänane energia taaselustama oma vaimu. Võtke aega, et ennast hellitada, tegeleda tegevustega, mida armastate, ja uurida oma kirge. See,mitte ainult ei tõsta teie enesehinnangut, vaid kiirgab ka vastupandamatut aurat, mis võib potentsiaalse armastatu huvides silma jääda. Hinnake praegust hetke ja looge ilusaid mälestusi. Lõõgastudes ja tähistades valmistate end ette eesseisvateks rõõmudeks.

 

Lõvi: Kui olete oma partneri suhtes tundnud ebaausust, on aeg endasse lähemalt vaadata. Ausus moodustab iga tugeva suhte aluspõhja ja on ülioluline lahendada kõik püsivad kahtlused. Mõelge oma motiividele ja mistahes pettuse põhjustele, sest see sisekaemus aitab teil kavandada teed läbipaistvuse poole. Asetage oma kaardid lauale, jagage oma mõtteid ja tundeid,end tagasi hoidmata.

 

Neitsi: Keskenduge ainulaadsetele tugevustele, mida teie ja teie partner suhtesse toote. Kuigi on tõsi, et erinevused võivad aeg-ajalt tekkida, loovad need variatsioonid sageli kaunilt tasakaalustatud dünaamika, mis aitab teil mõlemal koos kasvada. Täna on suurepärane aeg oma partnerlust tähistada. Võtke omaks teekond, mida olete alustanud, hinnates saadud õppetunde ja paarina kogetud kasvu.

 

Kaalud: Tänane tähtede seis julgustab teid keskenduma emotsionaalsele tasakaalule, mis teie armastust toetab. Nii teie,kui ka teie partner võisite teatud emotsioone endas hoida, kartes paljastada oma tõelisi tundeid. Nüüd on aeg luua turvaline ja külalislahke ruum, kus saate mõlemad oma mõtteid ilma hinnanguteta jagada.

 

Skorpion: Viha hoidmine või mineviku konfliktidest mõtisklemine võib tekitada lõhesid isegi kõige tugevamates sidemetes. Kui hindate tõeliselt oma partneriga jagatavat sidet, peate kindlasti keskenduma oma andestamisvõime suurendamisele ja muutma selle oma suhtes järjepidevaks tavaks. Asetage end oma partneri olukorda ja proovige mõista tema vaatenurka. Vabastage end pahameele koormast.

 

Ambur: Leiate end vestlusest partneriga, mis ületab tavapärast. See ei ole ainult pealiskaudne jutuajamine,vaid üksteise mõtete uurimine. Igal vahetatud sõnal on jõud ehitada sildu ja luua tugevat emotsionaalset vundamenti. See on teie võimalus tõeliselt hingepõhjani ühenduda. Laske oma uudishimul end juhtida, kui esitate küsimusi ja jagate oma arusaamu.

 

Kaljukits: Täna igatsete sügavamat sidet. Kuigi on loomulik, et seda soovite, proovige mitte lasta hetkelisel dissonantsil teie vaatenurka varjutada. Kui olete vallaline, julgustab tänane energia teid olema kannatlik ja mitte tormama uutesse romantilistesse sidemetesse. Kosmos võib luua aluse oluliseks ühenduseks, kuid ajastus on ülioluline. Keskenduge armastuse kasvatamisele enda vastu.

 

Veevalaja: Võtke uus lähenemine väljakutsetele, mis võivad teie romantilises elus ette tulla. Kui partneriga tekivad lahkarvamused, seiske vastu soovile draamat võimendada. Selle asemel kaaluge laiemat pilti. Tuletage endale meelde, et iga takistus ei pea saama teatrilavastuseks. Selle asemel, et lasta emotsioonidel võimust võtta, hingake sügavalt sisse ja mõtisklege, miks te nii tunned.

 

Kalad: Tähtede seis paneb sageli ühenduste tugevuse proovile ja tänane päev pole erand. Võib tunduda, et teie ja teie partner olete hetkeks eemaldunud, võib-olla sattunud elu väljakutsete mõõnadesse. See võib olla häiriv, kuid see aeg pakub teile mõlemale võimaluse uurida oma tärkavate emotsioonide sügavusi. See väljakutseterohke periood aitab ainult valgustada teie jagatud armastuse autentsust.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope