Armastuse ja suhte horoskoop 17.09.2023.


Jäär: Täna mõistke oma partneri ruumivajadust ja proovige teda mitte valesti hinnata. Kõige parem oleks, kui jätaksite oma armsamale enda jaoks aega. Liiga suur klammerdumine on ahistav, see võib teid mõjutada ja tekitada suhtes tõkkeid. Kui olete vallaline, pöörake tähelepanu oma soovile leida hingesugulane. Ühel inimesel on potentsiaali tulla tõsiselt teie ellu.

Sõnn: Oma vahetutele muredele tähelepanu pööramine ei pruugi tulla iseenesest. Võib-olla kipute looma ebareaalseid stsenaariume, selle asemel, et jagada oma tõelisi muresid. Planeerige oma kaaslasele üllatus, see võib teid mõlemaid lähendada. Vallalised võivad end kellegi erilisega koos ette kujutada. Teie kujutlusvõime saab teoks.

 

Kaksikud: Olete tüdinenud lugematutest lubadustest ja kohustustest, mis on antud teie suhte säilitamiseks. Näib, et kumbki teist ei tunne end praegu teineteise juuresolekul mugavalt. Lahku kasvamine on normaalne. Võite tunda ärevust tuleviku pärast. Nõustuge, et sellised reaktsioonid vähenevad aja jooksul. Need, kes on kohtingufaasis, ei tohiks kiirustada oma tõelisi emotsioone jagama. See võib teie partnerit hirmutada.

 

Vähk: Täna on soovitatav võtta oma partneri jaoks aeg maha, sama ootate ka temalt.Ärge muretsege ta plaanib teile üllatuse, et teid rõõmustada. Olge kõige eest tänulik ja ärge armsamat kritiseerige.Ärge osalege negatiivsetes sõnavahetustes, väärtustage koos veedetud aega ja partneri pingutusi. Kui otsite armastust, usaldage oma individuaalsust ja ärge laske kellelgi end eirata.

 

Lõvi: Täna on romantiline päev ja võite planeerida oma partneriga väikese kohtingu. Olete juba pikka aega lootnud head üllatust. Tähed ennustavad, et kohtumine on ootamist väärt, nii et kannatlikkus on teie tugevaim relv. Kindlasti ärge laske oma egol leida viise, kuidas oma hubast päeva ära rikkuda. Äsja abiellunud paarid ei tohiks omavahel konkureerida.

 

Neitsi: Teile on määratud väga maandatud suhe. Kuna te mõlemad võite omal moel takerduda, soovitatakse sidet tugevdada ja uurida tegevusi, mis on teie kahe jaoks uued. Hoolitsege oma partneri vaimse tervise eest, teie hellitused ja hool hoiab ta rahulikuna. Ärge olge liiga dramaatiline ega kirglik, kui olete uues suhtes.

 

Kaalud: Täna võib tekkida tunne, et teid ei võeta teie suhtes piisavalt kuulda. Samuti olete hakanud märkama, et te ei jaga enam oma partneriga kõike. Ärge laske oma suhtel selle tõttu hävida. Selle asemel rääkige oma partneriga ja lahendage see võimalikult kiiresti. Vallaliste jaoks pole täna hea päev kohtingule minekuks,kõik ei pruugi minna teie kasuks.

 

Skorpion: Teie ja teie partner olete üsna detailidele orienteeritud ja pöörab tähelepanu pisiasjadele, mis ei pruugi alati olla olulised. Täna võite oma probleemidele keskendumisel takerduda ja kaotada suurema pildi silmist.Ärge olge liiga valiv.Vallalised,tulemas on midagi tähtsat ja teie partnerist saab teie suurim toetaja.

 

Ambur: Teie suhe on turvaline ja te liigute õigel teel. Ainus oht on see, et võite loobuda oma individuaalsusest. Ärge unustage paarimullist välja murda ja sagedamini ise otsuseid teha. Kui olete vallaline ja tunnete, et teie potentsiaalne partner teeb teile haiget, rääkige sellest. Te ei soovi suhtlust rikkuda, sellepärast kasvatage ühisosa.

 

Kaljukits: Täna on päev, kus peate pingutama. Olete pikka aega tšillinud, võttes oma suhet iseenesestmõistetavana. Teie partner väljendab oma muret. Kõige parem on jääda ausaks ja rääkida oma kogemustest, mis panevad mõtlema vastuolude üle suhtes. Kui teie partner peab veidi aega maha võtma, austage tema otsust ja andke talle ruumi.

 

Veevalaja: Täna on õhus armastust. Ootamatu kohtumine potentsiaalse partneriga intrigeerib teid. Pidage pikki vestlusi inimesega, kellest olete huvitatud. Oma mõtete ja unistuste jagamine loob tugevama emotsionaalse sideme. Valmistage end ette südamlikuks žestiks, see võib olla kas üllatus või ülestunnistus. Vallalised peaksid pöörama tähelepanu sellele, kes nende mõtteid hõivab.

 

Kalad: Täna võite tunda end pisut ebakindlalt, sest märkate, et teie partner pole teie vastu nii siiras, kui varem. Parem on see temaga selgeks rääkida, selle asemel, et lasta mõtetel probleeme süvendada. Kui olete vallaline, on täna õige päev endaga tegelemiseks. Samuti peaksite hakkama suhtlema, et saaksite rohkem inimesi enda ümber tundma õppida.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope