Armastuse ja suhte horoskoop 17.10.2023.


Jäär: Täna võib partneril olla teist vale ettekujutus ja see tekitab pikaajalist pahameelt. Lahendage kogu segadus, rääkides asjad selgeks. Te suudate kaaslast mõista, mis parandab teie sidet. Inimesed, kes on hiljuti hakanud kohtamas käima, peaksid kavandama viise, kuidas panna oma partner end armastatuna tundma. Olge hooliv, viies ta välja tegevustele, mida ta armastab.

Sõnn: Kui olete hiljuti lahku läinud, andke endale aega. Ärge hüpake uude suhtesse, kuna olete praegu haavatav. Üksilduse tunne on normaalne, sest peate mõistma, mida te praegu soovite. Armastus leiab lõpuks tee teieni, nii et minge kohe vooluga kaasa. Kui olete pühendunud suhtes, võib teie partner sattuda perekondlikesse probleemidesse. Veenduge, et teie kaaslane ei oleks teie raevu sihtmärk.

Kaksikud: Täna on teie partner tõenäoliselt suure stressi all. Näidake tema vastu kaastunnet, muutudes kuulavaks kõrvaks. Ta võib oma allasurutud viha teie peale välja valada. Probleem muutub ainult keerulisemaks, kui reageerite üle. Säilitage selles olukorras rahu ja seadke oma partneri vajadused esialgu esikohale. Peate mõistma, et armastus nõuab vankumatut tuge.

Vähk: Hiljuti kohtasite inimest, kes võiks olla teie elukaaslane. Isegi kui olete seda inimest mõnda aega tundnud, võite näha tema teist, negatiivsemat külge. See võib teid üllatada ja võite hakata asju ümber mõtlema. Ta ei vasta teie ootustele ega suuda teie eesmärke mõista. Kuid kui annate talle aega, tegutseb ta lõpuks küpselt. Varuge kannatust!

 

Lõvi: Hoolimata sellest, et olete suhtes, tunnete ennast viimasel ajal üksikuna. See paneb teid tegutsema, püüdes tähelepanu saada. Võite leida soovitud kiindumuse, kuid te ei suuda mõista, kuidas te tõeliselt tunnete. Vabandage oma partneri ees, kui olete tema suhtes ebaõiglane. Püüdke pidada südamest südamesse vestlust ilma tuliste vaidlusteta, et lahendada kõik probleemid.

 

Neitsi: Teie suhte harmoonia kannatab, tõenäoliselt teie tööst või muudest eluvaldkondadest tuleneva stressi tõttu. Täna võivad teid mõjutada tühised asjad. Selle tulemuseks võib olla vaidlus väikese probleemi üle. Vältige sõnasõda, kuna võib tekkida arusaamatus. Vallalistele ennustab tähtede seis kirglikku sidet. Võite sattuda kokku inimesega, kes teid koheselt võlub.

 

Kaalud: Armukolmnurk teie suhtes võib põhjustada arusaamatusi. Selle asemel, et emotsioonidega mängida, mõelge lahendustele. Peaksite surve all otsustama, kellele soovite ametlikult pühenduda. Võib-olla aitab paus teil aru saada, mida tegelikult soovite. See säästab teid ka südamevalust, mis võib juhtuda, kui olete jätkuvalt osa mürgisest armukolmnurgast.

 

Skorpion: Keskendudes rohkem oma püsisuhtele, üritate hägustada vahet “mina” ja “meie” vahel. Selleks peate pöörama tähelepanu sellele, mida teie partner räägib ja püüdma mõista tema soove. Isegi kui te ei saa talle pakkuda kõike, mida ta soovib, võite vähemalt investeerida suhtesse kvaliteetaega. Andke endast parim, nii saate vastu armastuse ja tugevama sideme.

 

Ambur: Teie suhe vajab kohe muutust paremuse poole. Hakkate mõistma, et hea oleks vanadest solvumistest lahti lasta. Selle asemel keskenduge oma elu ja suhete taastamisele. Teie väljamõeldud probleemid tunduvad ühtäkki tähtsusetud ja saate aru, kui palju olete nendega liialdanud. Võtke aeg maha ja tegelege oma sisemaailma korrastamisega.

 

Kaljukits: Võite unistada suhte loomisest oma armsamaga. Kuigi teievaheline side on tugev, ei ole püsisuhtes olemine praegu realistlik. Võib-olla jõuate aja jooksul sellele lähedale ja intensiivse suhtluse olemasolu kalliks pidada. Kuid teil on praegu erinevad prioriteedid, mis nõuavad teie tähelepanu. Seega peate otsustama, kas jätkata oma elu koos või eraldi.

 

Veevalaja: Te võite olla välismaailma jaoks täiesti lahe, kuid sisemiselt olete lootusetu romantik, kes otsib unistavat armastust. Võite varsti leida kellegi, kes täidab teie lihtsad nõudmised olles armastav ja mõistev. Te ei tohi end suhetesse paisata lihtsalt sellepärast, et soovite muutusi. Olge kannatlik, kohtate inimest, kes jääb teile truuks.

 

Kalad: Oma elus olulisi otsuseid tehes usaldage oma partneri intuitsiooni. Tema sisetunne võib tulevikus kasulikuks osutuda. Kui teie ja teie partner olete mõlemad igapäevasest rutiinist väsinud, kaaluge lõbusa seikluse või reisi planeerimist. Kui olete vallaline, võite leida sobiva kaaslase lähedaste abiga. Kuid enne kellegi valimist pöörake tähelepanu kõikidele teguritele.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope