Armastuse ja suhte horoskoop 17.11.2022.


Jäär: Suhte kaitsmise osas võib praegu olla murdepunkt. Laske oma muredel ja ebakindlusel settida. Millised mured põhinevad tõel ja millised võivad olla vaimsed konstruktsioonid, saate määrata ainult teie. Ärge laske oma ärevustel ja eelarvamustel segada täisväärtuslikku suhet.

Sõnn: Keegi, kes osutub usaldusväärseks kaaslaseks, võib täna teie poole pöörduda. Kui see ootamatu külaline teie ellu siseneb, tunnete püsivat soojust ja võite isegi leida tugeva sideme. Ärge kaotage võimalust seda inimest uuesti näha. Selle inimesega kohtudes lendavad sädemed ja see tõstab teie tõelised tunded esile.

Kaksikud: Teil on kõik, mis on vajalik, et pidada oma kallimaga ausaid ja filtreerimata vestlusi. Sul on lubatud end avalikult ja ausalt väljendada, olenemata sellest, kas räägid igapäevaelust või uurid flirtiva rüütellikkuse valdkonda. Kui olete praegu vallaline, võite olla uutele romantilistele võimalustele avatud. Säilitage praktilisus, kuid ärge kunagi lõpetage unistamist!

Vähk: Vältige kohe pea ees romantilisele kohustusele hüppamist. See, mis on sotsiaalselt vastuvõetav, ei ole hea mõõdupuu selle kohta, kuidas peaksite oma suhteid korraldama. Hoidke oma romantilised ideaalid stabiilsed ja ärge laske end mõjutada teiste arvamustest ega noorusest kaasas kantud armidest. On ideaalne ajastus armusuhetws ja ainult teie teate, millal. Uurige võimalusi omas tempos.

Lõvi: Tõsises suhtes olemine võib tunduda raske koormana. Partneri jaoks kohal olemine võib tunduda töökohustusena. Võimalik, et teie kasvatuse kujundasid teie ülihoolivad vanemad, mistõttu tunnete, et olete kohustatud hoolitsema kõigi oma lähedaste eest. Õige aeg on mustrite uurimiseks ja arendamiseks. Andke sellele suhtele ja sisekaemusele ruumi.

Neitsi: Lõpetage mineviku üle mõtisklemine ja hakake hindama olevikku. Järgmiseks mõelge, kuhu soovite oma elu edasi viia. Isegi kui teie armuelu üks peatükk on lõppenud, peaksite hakkama planeerima järgmist. Peaksite hetkest kinni haarama ja uuesti alustama. Minge välja ja proovige teistele anda seda, mis teil on; saate muuta maailma ja meelitada ligi oma unistuste armastust.

Kaalud: Näete armastust kui teekonda, nii et see ei tohiks olla šokk, kui see hakkab teid viima eksootilisematesse kohtadesse. Teid ja teie kaaslast inspireeritakse võtma vastu väljakutse, et saavutada koos midagi, mis parandab oluliselt teie elu ja teie omavahelist sidet. Valige tänane päev, mil olete nõus selle julge algatuse ette võtma.

Skorpion: On kätte jõudnud aeg, kus saate teada oma tõelise väärtuse. Pöörake oma vaatenurka, enne kui kannate end maha, kuna praegune või endine partner on öelnud või teinud midagi, mis pani teid tundma, et olete tõrjutud või mitte armastatud. Kui teil on tingimusteta enesearmastus ja olete valmis aktsepteerima oma puudusi sellistena, nagu need on, ei saa keegi öelda midagi, mis teid armastatud inimese silmis alandaks.

Ambur: Olete oma suhteprobleemiga tegelemiseks palju vaeva näinud. Nende uute teadmiste abil võite astuda esimesi samme järgmisele tasemele liikumiseks. Optimistlik väljavaade tulevikku, sihitus eesmärkidele ja ideaalidele on täna õige. Jätkake oma teed, et olla iseenda kõige teadlikum ja täiuslikum versioon.

Kaljukits: Sinu tunded väljavalitu vastu on täna väga läbipaistvad. Teie suhe põhineb teie võimel üksteisega avameelselt ja ausalt rääkida, ometi on hetki, mil sõnad lihtsalt ei tule välja. Tunnete enda üle uhkust selle üle, kuidas lahendasite täna potentsiaalselt raske probleemi. Kui olete oma emotsioone jaganud, muutub teie side tunduvalt tugevamaks.

Veevalaja: Jagage oma lootusi ja unistusi oma abikaasaga ning vaadake, kuidas teie suhe õitseb. Te mõlemad vajate praegu mõnda aega privaatsust, et saaksite lihtsalt teineteise kaisus lebada ja teineteise seltskonda nautida. Kui otsite endiselt härra või proua õiget, on kõige parem olla avatud meele ja südamega. Teie jaoks õige inimene võib ammu ” otse teie ees seista”.

Kalad: Täna võid oma suhtes tabada komistuskivi. Seda ei tohiks tõlgendada ebaõnnestumisena; selle asemel on see võimalus oma eesmärke ümber hinnata. Energia eemaldamine oma partnerist võib tunduda vajalik. Tõenäoliselt peaksite lõpetama teiste inimeste arvamustel mõjutada oma otsust suhtes olla ja hakkama mõtlema oma põhjustele, miks soovite selle inimesega koos olla.
Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope