Armastuse ja suhte horoskoop 17.11.2023.


Jäär: Täna võite koos partneriga kogeda meeldivat üllatust. Nende rõõmuhetkede jagamine võib tugevdada teie sidet ja edasi viia suhet. Kui olete vallaline, võite tunda end üksikuna või eraldatuna. Kaaluge sõprade või kolleegidega kohtumist, et jagada mõnda meeldivat tegevust. Lähedastega koosviibimine täidab teie päeva soojusega.

Sõnn: Kui otsite uut seiklust, siis miks mitte alustada koos kaaslasega uut projekti? See võib olla sama põnev kui ettevõtte käivitamine või sama rahuldustpakkuv kui oma kodu renoveerimine. Nende kogemuste jagamine võib luua tugevaid sidemeid ja jätta püsivad mälestused. Vallalised, ärge alahinnake ootamatute kohtumiste potentsiaali. Te ei tea kunagi, millal võite oma hingesugulasega kohtuda.

 

Kaksikud: Kui olete pikka aega olnud tõsises suhtes, võib praegu olla hea aeg oma partneriga ausalt vestelda abiellumisvõimaluse üle. See on võimalus uurida üksteise soove ja püüdlusi tulevikuks. Kasutage seda hetke oma sideme ja üksteise mõistmise süvendamiseks. Neil, kes on vallalised, on võimalus luua tugev emotsionaalne side kellegi uuega, kes neid inspireerib.

 

Vähk: Võimalik, et täna võite kogeda partneri suhtes ebakindlust. Oluline on neid emotsioone edastada ja anda kinnitust oma armastuse kohta teineteise vastu. Pidage meeles, et olete meeskond ja üksteist usaldada on ülioluline. Vallalised, võiksite unistada oma tulevase hingesugulase leidmisest. Sõbrad võivad pakkuda väärtuslikku teavet selle kohta, milliseid omadusi partneris otsida.

 

Lõvi: Täna on võimalik, et tunnete soovi kõike kontrollida. Oluline on meeles pidada, et iga suhtes olev inimene väärib oma ruumi ja iseseisvust. Me ei saa omada teist inimest, nii et kui märkate, et teil on raskusi enda tunnete ohjamisega, mõelge hetkeks, miks te nii tunnete. Kui olete vallaline, on täna paljutõotavad romantilised väljavaated. Ärge kartke kõnetada kedagi erilist, kes teid huvitab.

 

Neitsi: Nii teie, kui ka teie partner võite täna olla teineteise suhtes kriitilised. Selle asemel, et keskenduda negatiivsetele, tõstke esile oma suhte positiivsed küljed ja vältige asjatut kriitikat. Pärast mitmeid vaidlusi võivad paarid lõpuks kogeda mõningaid rahuhetki. Neil, kes on vallalised, on võimalus kohtuda kellegagi, kes tundub võluv ja karismaatiline.

 

Kaalud: Täna tuleks olla oma partneriga diplomaatiline ja taktitundeline. Olge oma sõnade ja tegude suhtes tähelepanelik ning ettevaatlik, et mitte oma partnerit solvata. Teie arusaamad armastusest ühtivad tõenäoliselt selle inimese olemusega, kellega täna kokku puutute. Sellel on suur võimalus tähenduslikuks ühenduseks, kus vastastikust kasvu soodustatakse. Pühendunud suhtes inimesed võivad vajada mõningaid tõsiseid arutelusid.

 

Skorpion: Peate oma suhetesse süstima kirge ja intensiivsust. Näidake oma armastust partneri vastu, väljendades seda tegudega, näiteks leides ühist aega ja olles raskustes toeks. Üksikutel inimestel võib õige inimese leidmisel tekkida heidutuse hetki. Oluline on jääda järjekindlaks ja investeerida jõupingutusi tähendusrikkasse suhtlusse, sest nendest kogemustest võivad tekkida paljutõotavad seosed.

 

Ambur: Kui teie ja teie partner tunnete rahutust või tüdimust, kaaluge koos uute ja põnevate tegevuste avastamist. See võib hõlmata mõne restorani külastamist või maalilist matka, tuues esile teie seiklusliku jada. Vallaliste jaoks võib olla võimalus romantiliseks kohtumiseks. Kui tunnete tõmmet võõra inimese vastu, võtke see ettevaatlikult omaks. Tehke üks samm korraga.

 

Kaljukits: Pidage oma partneriga tõsist vestlust, et arutada lahendamata probleeme või muresid. Kaaluge võimalust investeerida ühisettevõttesse, näiteks alustada äri või osta koos üüripind. Investeeringute alane koostöö võib aidata luua jõukust ja seada ühiseid eesmärke tulevikuks. Üksikute jaoks võib heasüdamlik suhtumine meelitada nende ellu toetavaid ja hoolivaid inimesi.

 

Veevalaja: Teie partner võib täna tunda end suhtes ebakindlana ja ta karta teid kaotada. Nende tunnete aluseks olevate põhjuste mõistmine on koos käsitlemiseks ülioluline. Samuti on oluline kinnitada teineteisele oma armastust ja pühendumust. Üksikud inimesed võivad kokku puutuda lahkarvamustega kellegagi, kellest nad on huvitatud, mis võib nende suhtluse ohtu seada.

 

Kalad: Võite tunda oma suhtes ootamatut kire tõusu. Kasutage seda võimalust oma sideme tugevdamiseks, minnes koos reisile või hankides uusi kogemusi. Isegi kui tekivad väikesed erimeelsused, aktsepteerige neid kui kasvu- ja mõistmisvõimalusi. Nende jaoks, kes on vallalised, on täna ideaalne päev julguse kogumiseks, et kutsuda kedagi erilist välja, isegi, kui tema vastus ei vasta teie ootustele.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope