Armastuse ja suhte horoskoop 17.12.2022.


Jäär: Vaatamata oma pingutustele ära lämmata inimesi, kellega koos oled. Avastate, et saate olukorda tõhusamalt kontrollida, mida suuremast mõjust selle üle loobute. Esimene samm eesmärgi poole liikumisel on mineviku köidikute vabastamine. Kui te ei tee tahtlikult jõupingutusi, et sellest lahti lasta ja asju selgeks teha, ei pruugi te olla teadlik sellest, kui palju eelnev sündmus teid piirab.

Sõnn: Tehke paus ja kokkuvõte, kuidas teie armuasjad edenevad. Teie partnerit võivad häirida mõned ebarealistlikud standardid, mille puhul peaksite tõenäoliselt maha istuma ja rääkima, kuidas olukord kulgeb. On oluline, et te mõlemad uuriksite, miks te selles suhtes olete. Kui olete selle lahendanud, saab kõik muu selgemaks.

Kaksikud: Otsides täna emotsionaalset sidet, võid igatseda kedagi, kes sind tõeliselt mõistab. Teil on vaja kaaslast, kes mõistab teie tundlikku poolt ega tee teile etteheiteid, et olete oma tunnetesse nii palju panustanud. Otsige kaaslast, kes armastab teid sellisena, nagu te olete, ega ürita teid muuta. Kui teete seda, jääte üsna rahule.

Vähk: Tänase päeva eesmärk on lõõgastuda ja oma valvsus alla lasta. Sa võid oma tegudest üllatuda, kui oled kedagi kohusetundest enda kõrval hoidnud või arvad, et teie kahe vahel peakski nii olema. Sind võib tabada rõõmutunne ja võib olla raske oma ülevoolavust ohjeldada.

Lõvi: Romantilised partnerid ootavad täna põnevust. Te mõlemad pingutate, et teineteisele rõõmu pakkuda. Näidake oma lähedastele, kui palju nad teile tähendavad, olles täna oma kiindumusavaldustega üle võlli, ja nad vastavad samaga. Täna tuleb teie kahe jaoks fantastiline õhtu, nii et nautige hetke.

Neitsi: Teie praegune romantiline olukord võib realismi suuremast rõhuasetusest palju kasu saada. Nii isiklikes kui ka töösuhetes peaks olema teatud riskide võtmine. Te ei tohiks pea ees ohtu sattuda. Millegi või kellegi poole püüdlemise naudingut võib oluliselt suurendada, ja sellele eelnevalt järele mõelda. Ja kasu võib mõnda aega vastu pidada.

 

Kaalud: Stress on suhetes vältimatu, kuid teie ja teie partner olete mõlemad suutelised sellega toime tulema. Peate ainult enda ja oma partneriga vestlema, et teha kindlaks, kas suhe pakub teile vastuvõetavas koguses õnne või mitte, ja seejärel peate oma käitumist vastavalt kohandama. Lähitulevikus võib teil kahel olla tugev lähedustunne.

 

Skorpion: Kui tunnete end täna potentsiaalse partneri vastu uudishimulikuna, võite olla romantilise suhte loomise faasis.Parem on kõike ette planeerida, isegi kui kavatsete tegutseda kiirustades.Teie romantiline teekond võib alata pärast seda, kui teine ​​​​inimene reageerib teie edusammudele positiivselt. Oodake õiget aega.

 

Ambur: Näidake oma partnerile täna üles täiendavat kaastunnet ja kiindumust, nagu ta on seda igatsenud. Kui teie kahe vahel läheb praegu hästi, võite soovida tihedamat sidet. Seos, mida selle konkreetse inimese vastu tunnete, võib olla suurem, kui oleksite arvanud, eriti kui olete temaga äsja kohtunud. Tõenäoliselt võib teid oodata üllatus!

 

Kaljukits: Toetava kaaslase olemasolu võib teie tuju oluliselt parandada. Võimalik, et teineteise paremaks tundmaõppimisest areneb välja tõsine suhe. Leiate oma ühenduses õnne ja tunnete end üksteisega oma tundeid jagades turvaliselt. Üldiselt on see eesseisva väga pika ja viljaka teekonna alguspunkt.

 

Veevalaja: Igas armusuhtes peab olema vähemalt natuke keemiat, et see toimiks. Teid on täna õnnistatud imelise võimalusega ja selle tulemusena on teie suhtes süttinud leek. Täna tunnete inimeste kaastunde ja mure suurenemist teie vastu. Te mõlemad saate sellise hoolitsuse ja tähelepanu eest palju kasu.

 

Kalad: Praegu on suurepärane aeg oma kaaslase kohta rohkem teada saada. Päev on tegus, sest teil ja teie kallimal on ees palju vaba aega. Teil pole mitte ainult võimalus luua unustamatuid romantilisi hetki, vaid saate ka üksteise kohta rohkem teada ja selle tulemusena tugevdate oma sidet.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope