Armastuse ja suhte horoskoop 17.12.2023.


Jäär: Täna on oodata armuelus tõuse ja mõõnasid. Väiksemad probleemid egode tasandil, tuleb lahendada ja minevikku kaevumine on mõistlik alati lõpetada. Mõned suhted, mis on lagunemise äärel, lähevad tagasi õigele rajale. Kaugsuhetes peab olema rohkem vestlusi ja armastus peab olema väljendusrikkam. Abielus inimesed peavad kontoriromantikast eemale hoidma. Samuti võivad ette tulla soovimatud vaidlused.

Sõnn: Tänane päev annab üksikutele inimestele hea võimaluse end nautida. Osalege nendes tegevustes, mis pakuvad rõõmu ja täidavad teid rahuloluga. Nautige hetke, mil tegelete mõne hobiga või veedate aega koos armastatud sõpradega. Olge iseseisev ja näidake üles enesekindlust. Mõnikord võivad ootamatud kohtumised olla tähendusrikkaks seoseks, seetõttu proovige mitte sulgeda end uutele võimalustele.

Kaksikud: Täna võib ette tulla väiksemaid hõõrumisi ja alati on hea initsiatiiv enda kätte võtta, et asjad lahendada ennem, kui need käest ära lähevad. Kontrollige oma tujusid ja ärge laskuge vaidlustesse emotsionaalsetel teemadel. Mõned paarid võivad lahku minna, kuid see sillutab teed ka paremale tulevikule. Kui olete püsisuhtes, võiksite pühenduda pere loomisele.

Vähk: Suhtes võib esineda takistusi, kuna suhtlus ei ole produktiivne. Olge realistlik ja ärge minge konflikti, sest see võib põhjustada kaose ja pettumuse. Vallalised, täna võite kohata kedagi erilist. Kuna tähtede seis soosib romantikat on teie ettepanekul positiivne tagasiside. Võimalus endise partneriga kohtuda on samuti suur. Abielus inimesed peavad aga vältima kõike, mis võib nende abielu mõjutada.

Lõvi: Veenduge, et veedate oma väljavalituga kvaliteetaega ja hindate ka pingutusi nii isiklikus kui ka tööelus. Olge tundlik väljavalitu nõudmiste suhtes ja leidke aega ka koos istumiseks. Täna võiks teil olla romantiline peatus või puhkus. Täna on väga hea päev püsisuhte sõlmimiseks. Proovige anduda tegevustele, mida olete koos partneriga igatsenud teha.

Neitsi: Käsitlege kõiki armastusega seotud probleeme tundlikult. Teie partner võib eelistada veeta rohkem aega koos ja kasutada seda perioodi ka oluliste tulevikuplaanide tegemiseks. On ülioluline väljendada partnerile kiindumust. Abielus inimesed peaksid abieluvälistest suhetest eemale jääma. Vallalised võivad leida huvitava inimese, kes neid tõeliselt inspireerib ja köidab.

Kaalud: Olge suhtes siiras ja teie väljavalitu saab sellest aru. Näidake partneri vastu kiindumust ja pakkuge ka moraalset tuge partneri igale ettevõtmisele. Täna võiksite planeerida romantilist puhkust isegi välismaale. Kui hoiate oma partnerist eemale ja teil on kaugsuhe, võib partneri ootamatu visiit teid üllatada. Vallalised võivad tunda armastust ja ettepanekud võetakse tõenäoliselt vastu.

Skorpion: Täna on armastuse mõttes tore päev. Vaatamata suhetes esinevatele väiksematele hõõrumistele on teil oma partneriga tugev side. Mõned inimesed saavad abielu korda. Romantiliste kohtumiste tõenäosus on suur nii vallalistel, kui ka neil, kes on pikka aega suhtes olnud. Hoidke alati ego kokkupõrgetest eemale ja ärge raisake aega vaidlustele, mis võivad suhet takistada.

Ambur: Teie armuelu on täna puutumatu ja ärge laske ühelgi kolmandal inimesel asju dikteerida. Olge suhtes südamlik ja jagage ka emotsioone vabalt. Teie otsuseid ei tohiks teised inimesed mõjutada. Mõned üksikud naasevad vana suhte juurde, mis toob ellu ka õnne. Abielupaaridel võib vastastikune mõistmine suureneda. Võite mõlemad olla piisavalt küpsed, et oma probleemid kiiresti lahendada.

Kaljukits: Olge ettevaatlik, et mitte laskuda ebameeldivatesse aruteludesse. Kuigi on ülioluline, et lahendaksite kõik vaidluse kiiresti, olge ettevaatlik, et mitte lasta kolmandal isikul teie suhetes otsuseid teha. Vallalistel veab, et nad leiavad uue armastuse ja võtavad suhte õnnega omaks. Võite endise leegiga kokku puutuda ja lahendad ka vanad vaidlused. Veenduge siiski, et see ei mõjutaks teie praegust armuelu.

Veevalaja: Tänane päev on armastuse mõttes produktiivne. Kõik minevikuprobleemid lahenevad ja teie armuelus ei puhke tõsiseid probleeme. Mõned kaugsuhted, mis läbisid tõsiseid kriise, annavad positiivseid tulemusi. Avatud suhtlemine on igas armuelus ülioluline ning vältige ka minevikku süvenemist. Selle asemel elage olevikus ja planeerige tulevikku. Üllatuskingitused ja romantiline puhkus võivad teiega imesid teha.

Kalad: Armuelu on täis nalja ja seiklusi. Kulutage rohkem aega iga emotsiooni jagamiseks. Samuti peate lõpetama kõrvalseisja sekkumise armusuhtesse, mis võib põhjustada tõsiseid probleeme. Vallalistel veab, et nad võivad leida uue armastuse, mis neid õnnelikuks teeb. Abielus inimesed võivad planeerida pere laiendamist ja mõelda kodu uuendamisele.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope