Armastuse ja suhte horoskoop 17. aprilliks 2022


Jäär: Kui soovite, et teie suhe paraneks, on aeg läbi mõelda, kuidas te teistega suhtlete. Suhtlemine ja teie võime end väljendada on teie armastusvõrrandi kaks kõige olulisemat aspekti. Võite alustada ümberkujundamisprotsessi oma käitumises väheste muudatustega. Astuge üks samm korraga.

Sõnn: Ärge kartke öelda inimesele, kellest hoolite, kui väga teda armastate. Võimalik, et te pole kindel, kuidas kaaslane teid näeb või kuidas te ennast selles suhtes näete. Pole põhjust muretseda. Peate oma partnerile teada andma, kui olete temaga ebakindel.

Kaksikud: teie side võib viia uute sõprussuheteni, millest on kasu nii teile kui ka teie kallimale. Kui olete vallaline, leidke lõbus kaaslane, olge valmis rääkima mõne uue inimesega. Järgmise paari päeva jooksul võite nautida igasuguseid seltskondlikke koosviibimisi.

Vähk: Oluline on läbi mõelda, mida suhtest tahate. Kui kohtate täna kedagi uut, võib ta panna teid mõtlema, miks teil on minevikus olnud kogemusi ja milliseid võimalusi soovite tulevikus ära kasutada. Kõige tähtsam on koostada plaan, mis on võimalikult põnev ja julge.

Lõvi: lõpetage muretsemine muu maailma pärast ja nautige lihtsalt oma kallima seltskonda. Lõbus ja kerge arutelu oma partneriga võib aidata teil luua tugeva aluse oma suhtele kiindumusele ja lugupidamisele. Veetke oma kallimaga kvaliteetaega.

Neitsi: võtke omaks saadud õppetunnid ning teie ja teie kallima side muutub olulisemaks ja sügavamaks. Teiste sekkumise tõttu võis teie ühendusel hiljuti olla raske. Ärge kartke; olukord selgub aja jooksul. Et seda tulevikus vältida, pidage seda juhtumit õppetunnina meeles ja olge aus.

Kaalud: Nüüd võib kaaluda seda, mis on möödunud ja mis on ees. Täna avastate end mõtlemas tagasi headele aegadele, mida olete hiljuti oma kallimaga koos kogenud. Mõelge, kuidas saaksite oma suhet kallimaga praegu ja tulevikus süvendada. Nautige üksteisega koos veedetud aega.

Skorpion: Ärge kartke oma südame sisu maailmale välja valada. Andke oma partnerile teada, kuidas te end tunnete ja mida soovite. Ideaalse kingituse otsimine, et näidata oma armastust kellegi vastu, on erutav kogemus. Selleks, et see võimalus oleks teie päralt, peate olema otsekohene ja enesekindel. Rääkige oma partnerile, mida otsite.

Ambur: Tõelise armastuse avastamise ja kogemise võimalikkusesse uskumine on vajalik eeltingimus. Isegi kui see on ainult platooniline, lubage olla endal haavatav nende ees, kes on teile südamelähedased.

Kaljukits: Kui mürgine inimene või keegi, kellest hoolisite, on haiget teinud, on nüüd ideaalne hetk keskenduda iseendale ja ravida oma haavu. Võimalik, et suudate minevikust kergemini lahti lasta ja läbida kursuse, mille peale olete varem mõelnud, kuid millele te ei saanud oma tiheda ajakava tõttu aega ega tähelepanu pühendada.

Veevalaja: Väikseimatest hetkedest on võimalik luua suuri mälestusi. Siiski peaksite olema ettevaatlik, kellega koos aega veedate ja kelle kätte usaldate oma südame. Neil, kellel pole kavatsust armuda, on võimalik luua inimesega tugev emotsionaalne side ka siis, kui ta pole teie peamine fookus.

Kalad: kaaluge hoolikalt ja põhjalikult, mida partnerilt tegelikult soovite. Hingeotsingud partnersuhetes on fantastiline tegevus, et oma pea selgeks teha ja teada saada, mida tahate ja vajate. Kui olete saanud perspektiivi, on lihtsam teha mõistlikke otsuseid kohtamise ja sõpradega aja veetmise kohta.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope