Armastuse ja suhte horoskoop 17. augustiks 2022


Jäär: Ilmselt eelistate oma romantilisi suhteid enamasti vaka all hoida, kuid see võib muutuda. Kui otsite praegu nõu oma sõpradelt ja perekonnalt, võib see teie armueluga imesid teha. Isegi ainult ühe või kahe inimese usaldamine võib anda teile uue vaatenurga, mis võib täielikult muuta teie mõtteviisi suhetest tervikuna.

Sõnn: Täna võib teie partneri avastamisjanu teile üllatusena tulla, see tuleneb peamiselt sellest, et peegeldab teie enda soove. Teil on maine, et olete keegi, kes teeb nii, nagu kästakse, jättes oma tunded endale. Siiski on võimalik, et teie emotsioonid ja nendega kaasnevad purskuvad maneerid on väljaspool teie kontrolli.

Kaksikud: Teie entusiasm võib täna muutuda äärmuslikuks ja isegi intensiivseks. Peaksite vastu panema soovile anda liiga palju käske. Kui annate oma kallitele hingamisruumi, hindavad nad seda rohkem. Sõpradega väljas käimine on suurepärane viis suhetes pinge maandamiseks. Püüdke säilitada kontsentratsioon soovitud tulemusele.

Vähk: Täna võite leida end lõksus oma kohustuste tähtsuse järjekorda seadmise ja armastuse poole püüdlemise vahel. Võite tunda, et olete sunnitud oma eesmärke saavutama ja võite saada kasulikke teadmisi selle saavutamiseks. Hea uudis: saate kõik tavapärasest kiiremini tehtud, nii et teie väljavalitu ei pea liiga kaua ootama.

Lõvi: Lõdvendage oma standardeid, et partner hindaks teid sellisena, nagu tegelikult olete. Võite täna tunda intensiivset soovi osaleda rühmategevustes ja luua teistega tähendusrikkaid sidemeid. Olenemata sellest, kas olete suhtes või igatsete lihtsalt armastust, võib sõpradega aja veetmine käivitada vaimu ja tuua põnevat vaheldust.

Neitsi: Täna on päev, mil tuleb asju muuta ja näidata kallimale oma kiindumust. Laske lahti vajadusest keskenduda käsilolevatele ülesannetele. Püüdke välismaailm unustada ja keskenduge oma partneriga sideme loomisele. Lihtne oma armastatu seltskonnas olemine võib olla väga rahustav ja terapeutiline.

Kaalud: Kuna te ei hoia end tagasi oma partnerile rääkimast, mida tunnete ja mida soovite, on tänane päev teie jaoks tõenäoliselt emotsionaalselt laetud. Ärge olge häbelik; vestlus on terve suhte võti. Paarid tunnevad end olevat samal lainel ja nende suhe on rahulik. Nüüd on aeg tähistada, sest aeg on soodne.

Skorpion: Täna on päev, mil tuleb olla tänulik selle eest, mis teil on. Keegi, kellest sa hoolite, teeb täna üllatuse. Ärge unustage avaldada tunnustust inimesele, kes teile selle kiindumuse andis. Leidke täna aega, et mõelda, kuidas saaksite oma partneri lahkuse tagasi maksta ja panna ta end taas armastatuna tundma.

Ambur: Oodake täna oma romantilises elus mõningaid konarusi. Teie partner võib otsustada, kas minna reisile üksi või koos sõpradega. Pole mõtet tunda end halvasti, lahus olemine muudab teie armastuse lihtsalt tugevamaks. See võib lõpuks olla hea, kui teie ja teie partner mõistate, kui palju te üksteisest hoolite.

Kaljukits: Võite end täna tunda masendunud, inimeste tõttu, kes on teie poole hiljuti liikunud. Võimalik, et olete põhjendamatult nõudlik. Kuigi te ei tohiks oma ootusi drastiliselt muuta, peaksite olema ka elukaaslase otsimisel realistlik. Peate pettuma, kui jätkate seda teed suurte lootustega.

Veevalaja: Uskuge ja usaldage headust, mis teie teele tuleb. Paljud asjad teie romantilises elus arenevad samal ajal. Teie suhetes võib ette tulla olukordi, mil te mõlemad tunnete, et asjad liiguvad viisil, mida te ei suuda loogiliselt seletada. Teile võib jääda mulje, et hõljute õhus. Nautige seda faasi, kuni see kestab, ja tehke kindlaid tulevikuplaane.

Kalad: Võime armastada tingimusteta on raskesti arendatav voorus. Võite hakata mõtlema, mida olete oma praeguses partneris kunagi näinud, mis pani teid nende ekstsentrilisust armastama. See on asjade loomulik areng, kui olete mesinädalate faasist möödas. Pidage meeles, et te ei ole üksi, kui otsite võimalusi asjade paremaks muutmiseks ja armastuse taastamiseks, mida kunagi tundsite.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope