Armastuse ja suhte horoskoop 17. juuniks 2022


Jäär: Mis puutub teie isiklikesse suhetesse, siis võiksite paremini hakkama saada. Vanas leegis on midagi, mis tõmbab teid selle juurde tagasi, kuigi see ei paku teile ei lohutust ega eneseteostust. Kaaluge hoolikalt oma võimalusi ja seda, miks näib, et langete ikka ja jälle samasse lõksu.

Sõnn: Teil on võimalus näha, kui palju rõõmu ja elevust üks konkreetne suhe võib pakkuda. Sel ajal, kui kompate piire, võite soovida teha midagi äärmiselt julget, seikluslikku ja ambitsioonikat, mis tugineb kõikidele teie kombineeritud annetele ja loovusele.

Kaksikud: Teil võib täna olla raske oma suhetes mingit kontrolli säilitada. Te ei ole inimene, kes alistub kergesti ihaleekidele, ilma et oleks esmalt veendunud, et saate kogemusest midagi väärtuslikku. Võimalik, et seekord olete mõne riski võtmisele avatum.

Vähk: Ümberringi on hea tuju. Kui teie ja teie kaaslane plaanisite midagi koos teha, siis veenduge, et see ei oleks teile kummalegi liiga koormav. Kasutage õhus leiduvat lummust maksimaalselt ära. Peaksite püüdma lõõgastuda atmosfääris, mis loob meeleolu kauniks romantiliseks kogemuseks.

Lõvi: Teie armastav kaaslane paneb teid täna pingutama. Laske oma suhtel õitseda, näidates oma partnerile, kui palju te temast hoolite. Kui olete juba mõnda aega koos olnud, on nüüd fantastiline hetk säde uuesti sütitada. Kui olete vallaline, võiksite täna tööst puhata ja veidi lõbutseda.

Neitsi: seni, kuni teie tähelepanu praegust stsenaariumit ei sega, olete teel romantika poole. Tehke esmalt eluks hädavajalikud asjad ja alles siis saate lasta oma vaimul tõeliselt tõusta. Laske oma emotsioonidel võimust võtta ja usaldage oma sisetunnet. Kui suhtes on selged piirid seatud, ärge kartke neid vajadusel veelgi kaugemale suruda.

Kaalud: Kui otsite täna armastust, on teil palju võimalusi. Need tulevad inimestelt, keda te pole veel potentsiaalseteks partneriteks pidanud. Kui olete tööl, hoidke silma peal kellelgi erilisel. Isegi kui te ei mõelnud talle teist korda, on ta teie tähelepanust kindlasti huvitatud.

Skorpion: Täna on fantastiline päev, et näidata oma armastust ja sõprust neile, kellest hoolite. Lihtne on oma lähedasi hooletusse jätta, kui olete hõivatud tööülesannete või muude prioriteetidega. Täna proovige veeta kvaliteetaega nendega, kes teile kõige olulisemad on. Andke neile teada, mida te nende vastu tunnete.

Ambur: Teil pole täna põhjust rahulolematuseks. Olete tänulik kogu armastuse ja tähelepanu eest, mida olete kogu oma elu jooksul saanud, ning suhtute oma kallimasse austusega. Teil võib olla oma kallimale varuks üllatusi, mis aitavad teid veelgi lähedasemana tunda.

Kaljukits: Võimalik, et olete armastatud inimese ilmumist väga kaua oodanud ja nüüd lõpuks leidsite selle inimese usaldusväärse sõbra näol. Tal võib olla teile öelda midagi, mida olete juba pikka aega innukalt oodanud.

Veevalaja: Võtke veidi aega järelemõtlemiseks, enne kui ütlete, mida võite hiljem kahetseda. Olete rohkem altid emotsionaalsetele puhangutele ja muutlikule temperamendile, seega peaksite proovima leida viisi, et väljendada mõnda aistingut, mida olete alla surunud. See võib olla teie töökohas või sõbra juures.

Kalad: Hoolimata sellest, et teil on kõik kontrolli all, on teie tänane lähenemine äge. Selle tulemusena võivad teised inimesed teid pisut imposantseks pidada. Teil on palju energiat, peaksite püüdma vältida ülbeks ja jõuliseks muutumist. Teie suhtumise tõttu võivad inimesed, kellest hoolite, end ohustatuna tunda.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope