Armastuse ja suhte horoskoop 17.maiks 2022


Jäär: Teie elu teatud aspektides võib tunduda, et armastus on täielikult kadunud. Te võite olla impulsiivne ja soovida, et asjad juhtuksid kohe. Võite olla haaratud uue suhte väljavaatest, kuid peate ootama ja olema kannatlik. Parem karta kui kahetseda. Andke asjadele veidi aega ja laske neil teie juurde tulla.

Sõnn: Igas heas suhtes on suhtlemine hädavajalik. Oluline on oma mõtteid ja tundeid kallimaga avalikult arutada. Kui olete vallaline, olge valmis oma ülevatest emotsioonidest rääkima. Lühikese sõnumi kirjutamine ja selle inimesega jagamine võib olla hea valik.

Kaksikud: Teie intuitiivsete annete suurenemine võib muuta teid teadlikumaks teie vahetus läheduses elavate inimeste mõtetest, tunnetest ja soovidest. Teie suhtlus on selle tulemusena sirgjooneline ja avatud ning tänu sellele olete oma armupartneriga lähedasem.

Vähk: Te ei tohiks lasta oma romantilise elu tõusud ja mõõnad end häirida. See on hea, kui mõned inimesed teie suhet heaks ei kiida; kõik ei peagi. Ärge laske teiste inimeste negatiivsetel arvamustel oma armuelu kohta endani jõuda. Ainus, mida saate teha, on töötada selle nimel, et saada parimaks partneriks, kes te olla saate, ja näidata oma siirust.

Lõvi: Teie mõtetes domineerivad hetkel suhtemured. Olenemata sellest, kas olete praegu pühendunud või mitte, on tõenäoline, et suhtute armastusse, mida soovite oma ellu meelitada, pisut idealistlik. Soovitatav on oma valikud selgelt läbi mõelda.

Neitsi: Kui olete vallaline, oodake oma armuelus uusi arenguid. Isegi kui te ei otsi suhet, ei tea te kunagi, kuhu elu viib, seega olge avatud ja paindlik. Kui olete pühendunud, siis oodake, et suhe liiguks järgmisele tasemele. Varsti võib tulla abieluettepanek või mõni muu kohustus.

Kaalud: Kui armute, on teil intensiivsed tunded ja teil võib olla kalduvus olla armastatud inimese suhtes omav. Peaksite pingutama, et oma tundeid kontrolli all hoida. Kui suudate säilitada oma kannatlikkuse ja pakkuda oma partnerile vajalikku ruumi, tunnete end mõlemad pikemas perspektiivis õnnelikumana.

Skorpion: Seadke oma lähedastele täna tunnustus oma prioriteediks. Aktsepteerige nende tegusid, selle asemel, et nendega tülitseda asjade pärast, mida nad valesti teevad. Jätke neile mulje, et hoolite neist hoolimata nende omapärasest käitumisest. Te ei tea kunagi, kui suur mõju on teie sõnadel kellelegi teisele.

Ambur: Praegu pole õige aeg asju enda teada hoida; parem on avalikult suhelda, mida tunnete, kui elu muutub ebakindlaks. Teie partner saab teid toetada ja lohutada ainult siis, kui ta sellest teab. Usaldage teda ja võtke vastu tema tagasiside.

Kaljukits: Teie ja inimene, kellega otsustate kogu oma ülejäänud elu veeta, loote sügava emotsionaalse sideme. Seni, kuni hoiate oma lähenemisviisis terve annuse realismi, ei mõjuta see teie ühendust. Teie intelligentne käitumine avaldab partnerile muljet.

Veevalaja: Täna on teil tuju rääkida tunnetest. Tavaliselt te oma emotsionaalset poolt välja ei näita, kuid aeg-ajalt on okei näidata oma hoolivat ja kaitsvat suhtumist. Teie partner on seda nähes meeldivalt üllatunud ja peab seda pikka aega kalliks. Laske suhtel õitseda täiendava annuse emotsiooniga.

Kalad: Enne kohtingule asumist olge aus nii enda kui oma partneriga selles osas, mida otsite. Kui olete oma sidemeid raisanud, saate täna olulise õppetunni. Suhted on midagi enamat kui lihtsalt juhuslik kohtumine; see on teekond, kus mõlemad peavad koostööd tegema ja üksteist austama.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope