Armastuse ja suhte horoskoop 17. märtsiks 2022


Jäär : Intrigeeriva inimesega lähedasemaks saamine on midagi, mida tähed julgustavad teid täna tegema. Isegi kui teised on huvitatud, võidate oma lahke ja armastava olemuse tõttu. Kõik korras seni, kuni lasete oma jumaldamise objektil lõpliku otsuse teha. Ainus asi, mida peaksite tegema, on mitte liiga palju pingutada ja enesega rahul olla.

Sõnn : Näete suuremat pilti, mõistate, miks teatud asjad juhtuvad. Kui suudate konkreetse mure perspektiivi seada ja selle päritolu oma tunnetele kindlaks teha, saate sellega oma suhtesse tõhusalt kaasa aidata. Pange uut teave kasutusse ja näete kindlasti paranemist.

Kaksikud : Armastuses ja romantikas on teil esmamulje põhjal tugev tunne, kas inimene sobib teile või mitte. Võimalik, et teete halva valiku ja leiate kellegi, kes on teile täiesti sobimatu. Sellegipoolest võite selle käigus saada väärtusliku õppetunni.

Vähk : Tänane on teile päev meeldejääv. Inimesed, kellest hoolite, näitavad teile soojust ja kaastunnet. Armastuse leidmiseks on täna hea aeg kellegagi kohtuda või välja minna. Kunstigaleriid ja muuseumid on hea koht kohtumiseks teistega, kes jagavad teie huvisid.

Lõvi : Armastuse ja kire osas peate võib-olla oma idealistlikku vaadet pisut kohandama. Võib-olla olete viimasel ajal liigselt süvenenud armastuse fantaasiasse ja te pole arvestanud sellega, mida on vaja, et suhe pikas perspektiivis jätkuks. Keskenduge enda ja oma partneri tunnetele ja pöörake kaaslasele rohkem tähelepanu.

Neitsi : Olete armastuses edukam, kui on selge nägemus sellest, mida tahate. Peaksite kirja panema ka sinna jõudmiseks vajalikud sammud, et teil oleks teekaart. Lõppude lõpuks on see teie elu ja teie peate otsustama, kuhu soovite minna. Vaadake oma praegust olukorda ja seda, mida see teie partnerluse tuleviku jaoks tähendab.

Kaalud : Armastus ja side on täna teie prioriteetide nimekirjas kõrgel kohal. Asjad teie isiklikus elus võivad teie jaoks huvitavad olla. Teie side kellegagi võib olla üsna tugev. Võite partneriga koos tunda suuremat kirge. Tuleviku üle võib toimuda konstruktiivne arutelu, mis lõppeb positiivselt.

Skorpion : Olete ekstaasis, kui armastus teie teele tuleb. Tõenäoliselt saab keegi teile tuttav inimene, lähedasemaks ja teie suhe võtab sel päeval tõenäoliselt tõsise pöörde. Teie huvides on see, et teie ei rikuks ebaselgustundega suhet. Jälgige seda ja ärge laske sellel segada teie vastastikust sidet.

Ambur : Täna on suurepärane päev oma kallimaga koos veeta. Tunnete end täielikult sünkroonis inimesega, kellest hoolite. Tehke koos midagi lõbusat, mida teile mõlemale meeldib teha, sest need tegevused aitavad kaasa pikaajalise sideme loomisele.

Kaljukits : nautige oma partneri armastust ja kiindumust, nautides mõnda väärtuslikku hetke koos. See on teie jaoks eriti sensuaalne hetk, seega valmistuge intensiivselt sensuaalseks päevaks. Mida aeg edasi, seda rohkem soovite oma partneriga koos tavaelu pingetest eemal olla.

Veevalaja : kaaslane hindab teid, kui jagate nendega oma tundeid. Täna võite oodata oma kallima kiindumust. Vallalised peaksid keskenduma oma parimate omaduste parandamisele, sest lähedased panevad neid kindlasti tähele.

Kalad : Pole tähtis, kas peate täna paar minutit telefoniga rääkima, et tunda oma partneriga sidet, isegi kui see on ainult selleks, et öelda “Ma armastan sind”. Proovige veeta paar väärtuslikku hetke oma kallimaga, eemal lähedaste ja kallite inimeste pilgust, et oma akusid laadida. Te hindate neid hetki omavahel hilisemalt väga kõrgelt.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope