Armastuse ja suhte horoskoop 17. oktoobriks 2022


Jäär : Püüdke täna mitte millegi pärast stressata. Teil võivad olla segased emotsioonid partneri puudumise tõttu. Võib-olla vajate aega iseendale, et oma asjadega tegeleda. Aeg-ajalt võivad tekkida kahtlused ja te võite hakata mõtlema, kas seal, kuhu ta kavatsevad minna, ootab teie partnerit veel keegi. Esialgu muretsege lihtsalt enda pärast ja hinnake rahu.

Sõnn : Täna peaksid teie suhted teiste inimestega olema loomulikud ja kerged. Pole vaja palju vaeva näha, et veenda kaaslasi teie vaadete eelistes. See on päev, mida on kõige parem veeta pere ja lähedastega, mõeldes möödunud aastale ja vaadates tulevikku. On olnud palju tõuse ja mõõnasid, kuid nüüd, kui olete neist üle saanud, võite olla tänulik oma visaduse eest.

Kaksikud : Kannatlik olemine ja lahkarvamuste rahulik käsitlemine on suhtes eelistatavam kui olla oma partnerile ebameeldiv. Teie kõrge tundlikkuse tõttu on teil kalduvus reageerida olukordadele pigem emotsionaalselt kui ratsionaalselt. Tahtlik ja arvestav käitumine võib tagada harmoonilise partnerluse. Kuulake üksteise muresid, ilma et peaksite end kaitsma.

Vähk : Veetke aega oma lähedastega ja lugege kokku oma õnnistusi. Eesolev päev tuleb tõenäoliselt nauditav ja rahulik. Olles nende inimeste läheduses, kellest kõige rohkem hoolite, pakub teile rõõmu. Lõpetage muretsemine asjade pärast, mis teid häirivad ja andke endale luba mõnda aega lõbutseda. Teil on palju intuitsiooni ja emotsionaalset intelligentsust, seega järgige oma sisetunnet.

Lõvi : Täna on tugev tõmme panna kõik ootele ja veeta aega nendega, kellest hoolite. Õhtu kinos või romantiline eine väljas võib olla hea viis töönädala rutiini katkestamiseks. Tõstke jalad seinale ja taastage oma suhe. Kasutage seda võimalust oma väljavalitu lohutamiseks ja oma suhte tõstmiseks järgmisele tasemele, taotledes omaette olemist.

Neitsi : Täna muutub teie suhe üksluiseks. Soovitatav on võtta meetmeid probleemi lahendamiseks. Tehke loomingulisi samme, et teie partner oleks teie suhtes õnnelik. Ärge laske igavusel oma suhet summutada, sest see toob teie mõlema poole pettumuse ainult siis, kui sellele järele annate. Suhte elushoidmist ei tohi tahaplaanile jätta.

Kaalud : Kuigi olete praegu oma suhtega rahul, on aeg ikkagi vastane. Ebapiisav koosolemine võib suhetele halvasti mõjuda. Teie vastavate kirglike ajakavade tõttu võib teil mõlemal olla üksteise jaoks vähem aega. Kui tunnete, et teid ignoreeritakse, helistage, et väljendada, kuidas te end tunnete ja kui palju partner teie jaoks tähendab. Teie otsekohesus ja avameelsus aitavad lahendusi leida.

Skorpion : Teil on ausus, kuid teie partner väärib teilt rohkem. Armastatu võib teilt nõuda küpset suhtumist. Peate olema piisavalt praktiline ja realistlik, et mõista oma partneri nõudeid. Oma emotsioonide väljendamine partnerile võib aidata kõrvaldada segadused ja hoida suhte tugevana. Armastava kirja saatmine oma kallimale on suurepärane viis lõõgastumiseks.

Ambur : Kui olete juba seotud, siis jälgige, et te ei jääks romantilise armastuse udusse. Esmalt võtke aega oma partneri ja suhte üle järele mõtlemiseks. Kui soovite viia asjad oma suhetes järgmisele tasemele, on nüüd aeg kuulutada välja oma surematu pühendumus. Kui soovite oma suhet tervena hoida, peate oma emotsioone avalikult ja sageli edastama.

Kaljukits : Asjaolusid arvestades võib teie kaaslane tunduda täna kõrvalepõikleva ja torkavana. Kuid teie suhtumine ei saa palju aidata. Näib, et proovite mõlemad vabaneda piirangutest, mille olete teineteisele seadnud. Võib-olla teeks oma asjadega tegelemiseks imet. See tugevdab teie sidet ja aitab teil taastada ühenduse oma sisemise minaga.

Veevalaja : On aeg oma suhe ümber hinnata ja uuendada. Võtke ühendust oma sisemise minaga ja olge võimalikult aus, et olukorda hinnata ja lahendusi leida. Uurige asja põhja ja lahendage probleem. On võimalus, et süü lasub teil endal; kui jah, siis uurige, mis läks valesti, ja tegelege sellega otse. Kuulake sõnumit, mida teie kaaslane üritab saata. Pidage avatud dialoogi probleemide tuvastamiseks

Kalad : Tänapäeva astroloogiline konfiguratsioon võib raskendada romantilise seotuse varjamist. Teisest küljest ei saa see olla keegi teine, kes mängu loovutab, vaid pigem teie, kui otsustate, et see on nüüd piisavalt suur areng, et seda maailmaga jagada. See võib olla raske valik, kuid see tasub end lõpuks ära.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope