Armastuse ja suhte horoskoop 17. veebruariks 2022


Jäär: Armastuse osas pole poolikuid meetmeid. Tundub, et tunnete sügavat tõmmet teatud inimese vastu ja naudite temaga koos aega veeta. Kui aga rääkida oma partnerile tulevikust, siis vastukaja on jahe. Tähed näitavad, et peate lõpetama vihjamise ja andma oma armastatule viivituseta teada oma tõelistest tunnetest.

Sõnn: Sa pead olema eriti ettevaatlik oma tuju kontrolli all hoidmisel. Igasugune taktitundetu märkus tundlikul ajal võib muuta sädemed koheselt leegiks ja kahjustada teie isiklikku võrrandit. Rahustage end ja andke oma kallimale veidi hingamisruumi, et vastata. Need, kes on vallalised, peaksid kohtuma vanade sõpradega, et uurida suhte algamise võimalust.

Kaksikud: Peate olema oma romantilises elus otsustav. Kui olete oma praeguse suhtega rahul, olge valmis kuulma häid uudiseid, kuna teie partner näitab oma valmisolekut viia suhe järgmisele tasemele. Te mõlemad tunnete end emotsionaalselt turvaliselt ja annate endast parima, et see õnnestuks. Nautige seda imelist etappi.

Vähk: See on teie romantilise elu jaoks rahuldust pakkuv aeg. Teid võidakse saada lähedasemaks kellegagi, kes jagab teie mõtteviisi. Sellest võib saada ka suurepärane tiim, kuna teie kahe vastastikune ühilduvus näib olevat tipptasemel. Kuid ärge kiirustage millegiga ilma vajaliku hoolitsuse ja tähelepanuta ning olge armastuse ja suhete osas pragmaatiline.

Lõvi: Kuigi teie armuelus ei pruugi kõik sujuda nii, nagu soovite, kuid tähed näitavad, et see läheb kindlasti paremaks. Naeratage ja keskenduge sellele, mis teil on, selle asemel, et mõtiskleda selle üle, mis on puudu. Hinda oma kallimat siiralt. Avage silmad ja otsige uusi võimalusi oma suhte paremaks muutmiseks.

Neitsi: Täna tunnete end oma armuelus palju õnnelikumana. Teie isiklikus elus on rohkem selgust ja stabiilsust. Tunnete end hästi, kui teete valikuid ja kuidas teie partner neile reageerib. Töötage oma instinktidega, sest need aitavad teil kindlasti kosmilise ühendusega joonduda.

Kaalud: Teid, kes olete vallalised, inspireerivad nende lähedased ja kallid inimesed isiklikus elus rohkem pingutama. Nende igatsus erilist inimest rohkem tunda kasvab. Aeg on küps läheneda nende armastusele, kuid alustage sellega aeglaselt. Olge alguses juhuslik ja jälgige, kuidas inimene teie tegudele ja sõnadele reageerib.

Skorpion: Ärge hoidke oma emotsioone endale ja väljendage neid oma kallimale. Kui sind on miski häirinud, siis vaikides kannatamise asemel on parem otsida tuge oma partnerilt. Vallalised peavad täna olema ettevaatlikud, kui nad plaanivad oma armastatule läheneda. Ärge esitage suuri väiteid ja jääge reaalsusele truuks.

Ambur: Need, kes otsivad oma paremat poolt, teevad mõningaid edusamme. Sotsiaalmeedia kaudu võib esile kerkida huvitav väljavaade, mis köidab teie tähelepanu. See on soodne aeg uurida seda väljavaadet ülima aususe ja siirusega. Pidage sellel teel edasi liikudes silmas pikaajalist perspektiivi.

Kaljukits: Kui teie armuelu on aeglustunud, on ootamine lõpuks lõppemas. Saate võimaluse eskaleerida suhet kellegi erilisega, kelle poole teid on tõmmanud. Inimene tunneb teie ja teie pere vastu huvi, mis avaldab teile suurt muljet. Saa osa sellest uuest teekonnast ja koge rõõmu.

Veevalaja: Peate endasse vaatama, kuhu teie armuelu liigub. Võib-olla olete minevikus mõne õppetunni saanud ja nüüd on aeg neid oma praeguses suhtes rakendada. Mõelge oma partneri reaktsioonile teie käikudele ja tema suhtumisele pikaajalistesse kohustustesse. Kui sa selgust ei saa, siis leia viis, kuidas end südamevaludest päästa.

Kalad: Kuigi võid oma partnerit täielikult usaldada, aitab mõne asja enda teada hoidmine sul oma minevikku kindlustada. Laske praegusel suhtel õitseda tasemeni, kus selle tulevane stabiilsus on tagatud, ja siis võite võtta riski avada oma minevikku. Vallalised ei tohiks riskida suhtesse kiirustamisega.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 12.

Ennustaja Aglaia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope