Armastuse ja suhte horoskoop 18.01.2023.


Jäär: Täna on ideaalne aeg oma romantiliste suhete üle mõtisklemiseks. Võimalik on mõista oma partneri mõttemustreid ja seega ka tema vastuseid väljakutsetele. Võimalik, et teil on selle probleemi lahendamiseks uus idee. Sel viisil optimistliku ja loova väljavaate omaks võtmine on suurepärane lähenemisviis oma igapäevaelu parandamiseks. See, mida te selle kaudu üksteise kohta õpite, on hindamatu.

Sõnn: Sul ei pruugi täna olla palju aega, oma kallimaga koos veeta. Andke talle sellest teada, et ta ei võtaks seda enesestmõistetavana. Viha ja süüdistamine ei aita ja võib teid isegi halba olukorda panna. Ärge muretsege,lihtsalt kasutage seda lahusolekut, et lasta oma tunnetel üksteise vastu süveneda.

 

Kaksikud: Täna on päev ,et näha takistusi,kui võimalusi. Tänane päev võib olla tunnete mõttes murdepunkt, kuna paljud vanad haavad võivad uuesti pinnale kerkida. Vabane aastate jooksul kogunenud emotsionaalsest prügist, et saaksid kohe värskelt alustada. Te mõlemad olete kogemuste võrra

arenenud. Kasutage olukorda täielikult ära.

 

Vähk: Tooge oma suhtesse uus elu, et see püsiks. Teie romantika elavneb, kui murrate oma mõtte- ja käitumisrutiinist välja. Tähtis on armusuhtes sädet elus hoida, seega mine ideede otsimiseks kastist välja. Teie ja teie kaaslane olete mõlemad hiljuti ummikusse sattunud ja see hakkab teie suhetes ilmnema. Kasutage oma kujutlusvõimet.

 

Lõvi: Täna saate tõenäoliselt julgustavaid sõnumeid oma romantiliste väljavaadete kohta, nii et proovige olla positiivsed. Tõenäoliselt pole sa siiani olnud päris kindel oma koha suhtes selles partnerluses.Sul on täna hea meel avastada, kui palju kiindumust armsamal sinu vastu on. Paljusid sinu omadusi imetletakse ja hinnatakse.

 

Neitsi: Valda oma tundeid ja võta omaks selge pea, et oma suhte arengut objektiivselt hinnata. Oleks kasulik, kui sina ja su kallim saaksite pinnale jäämise asemel arutlustesse pisut süveneda. Pidage ka raskeid kõnelusi, mida eelistaksite vältida, kuid mida on soovitav teha . Peate lihtsalt alustama suhtlemist.

 

Kaalud: Säilitage oma optimism ja ind, suunates oma energiat produktiivselt. Kui tunnete end kurvana või masendunud, sest peate veetma aega kallimast lahus , mis aitab teil end väljendada ja uusi ideid tekitada. Ärge kartke nõu anda neile, kes seda praegu kasutada võiksid. Veenduge, et teie lähenemine partnerile poleks kahemõtteline.

 

Skorpion: Täna on suurepärane päev, et tunda end oma suhtes terviklikuna. Investeerige oma olemasolevasse romantilisse partnerlusse ja muutke see oluliseks. Teie partneri vankumatu toetus teie otsustele täidab teid täna rõõmuga.Ta võib pakkuda teile sellist vankumatut armastust ja julgustust, mida te pole kunagi oma lähedastelt saanud. Hinda seda partnerlust, sest see toimib hüppelauana, millest võite kasvada.

 

Ambur: Saa üle oma häbelikkusest ja veeda rohkem aega oma praeguse armastusega. Teil on ainulaadne võimalus pidada põhjalikku vestlust teie jaoks olulistel teemadel, kuid peate olema valmis olema üksteisega täiesti avatud ja haavatavad. See, kui hästi te suhtlete ja kui aus olete, määrab, kui edukalt te koos toimite.

 

Kaljukits: Maksimeerige oma romantiliste suhete potentsiaal. Kui olete pühendunud suhtes, on oluline mõelda, kuidas süvendada sidet, mille olete loonud oma erilise inimesega. Kui olete praegu vallaline, on oluline meeles pidada, et lasta end lõdvaks ja lõbutseda oma sõpradega, et teil kõigil oleks tulevikus millegi üle naerda.

 

Veevalaja: Ära lase oma tunnetel endast võitu saada ja käitu oma väljavalitu suhtes lugupidavalt. Teil on lähimates suhetes olnud tujukõikumisi. Kui lasete oma emotsionaalsetel reaktsioonidel jätkuda, kahjustate oma suhet. Armastus nõuab inimeselt püsiva otsuse tegemist. Sellepärast peate sellele kogu tähelepanu pöörama. Mõelge mõnele ainulaadsele žestile, et oma kallim õnnelikuks teha.

 

Kalad: Räägi oma kaaslasega asjad selgeks niipea kui võimalik, enne kui on liiga hilja. Kui teie ja teie partner ei suuda üksteisega tõhusalt suhelda, kasvate tõenäoliselt lahku. Oma tunnete lauale panemine on parim viis käsil oleva probleemi lahendamiseks. Positiivne meeleolumuutus toimub aga siis, kui otsustate mõlemad suhte korda saada ja koos aega veeta.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope