Armastuse ja suhte horoskoop 18.01.2024.


Jäär: Armuelus tekivad mõned probleemid. Võtke kasutusele meetmed, nende lahendamiseks. Veenduge, et armsam oleks õnnelik ja vältige ka minevikku süvenemist. Jagage rõõmsaid hetki ja tutvustage armastatut lähedastele. Vallalised näevad romantilises elus, positiivseid pöördeid. Mõnel algaval suhtel ei pruugi olla õnnelikku lõppu.

Sõnn: Täna on hea aeg reisida ja jagada aega väljavalituga koosolemiseks. Olge hooliv armastaja ja astuge samme ka oma emotsioonide jagamiseks. Reisides astuge samme, et kutsuda väljavalitu endaga tundeid jagama. Täna on soodne teha suhtes järgmine samm. Peate olema partneri nõudmiste suhtes tundlik ja tagama positiivsuse kogu päeva jooksul.

Kaksikud: Armuelus on õnne. Teie väljavalitu on mõistev inimene ja see aitab teil ka väiksemad suhteprobleemid lahendada. Rääkige avatult ja veetke rohkem aega koos. Mõned inimesed kohtuvad endise leegiga, mis toob ellu tagasi õnne. Ärge laske muredel eskaleeruda vaid võtke meetmed kiiresti tarvitusele ja lahendus on reaalne.

Vähk: Täna näete helgemaid armastuse hetki. Veetke rohkem aega koos ja pingutage ka vanade vaidluste lahendamiseks. See annab võimaluse ka tulevikku planeerida. Üksikud inimesed armuvad täna. Kuna romantika tähed on täna tugevad, kaaluge kohtingu planeerimist päeva teises osas. Olge positiivne ka siis, kui olete pinges ja ärge laske emotsioonidel võimust võtta.

Lõvi: Täna on armastuses teil hea päev. Suhtes on täna suured positiivsed pöörded, sealhulgas vanade vaidluste lahendamine. Abielu on samuti kaartidel. Teie suhe muutub täna tugevamaks, kuna suurt konflikti pole näha. Veenduge, et keegi kolmas ei sekkuks suhtesse. Need, kes on abielus, võivad kaaluda pere laiendamist. Kontoriromantika ei ole abielus inimeste jaoks hea mõte.

Neitsi: Suhtes on päeva esimesel poolel kerget segadust. Küll aga õnnestub teil nendega edukalt toime tulla. Veetke armastatuga rohkem aega ja jagage nii õnne kui ka muret. Õhtune romantika on parim, et luua armastuse energia ja idüll. Vallalised, hea aeg on minna sõpradega välja ja olla avatud uutele väljakutsetele. Õnn võib teie naeratada.

Kaalud: Olge romantiliste probleemide lahendamisel ettevaatlik, sest partner võib teie sõnu moonutada. Olge oma suhetes siiras, see tuleb teile kasuks. Need, kes soovivad endise väljavalituga probleeme lahendada, võivad leida ühisosa. Samuti võite suhetes tunda kiindumust ja hoolitsust. Vallalised, täna olge õnnelik, sest võimalus on armuda., et armuvad.

Skorpion: Suuri armastusega seotud probleeme pole ja see annab hea võimaluse rohkem koos aega veeta. Mõned õnnelikud vallalised, teevad huvitavale inimesele ettepaneku positiivse tagasiside saamiseks. Võite planeerida sel nädalavahetusel puhkust või pidada romantilist õhtusööki, kus saate teha olulisi tulevikukõnesid. Mõned suhted, mis on läbi elanud rasket aega, saavad enne päeva lõppu positiivse pöörde.

Ambur: Olge ettevaatlik, et mitte süveneda minevikku, mis võib armuelus tüsistusi tekitada. Hinnake armsamat, nii isikliku, kui ka tööalase edu eest ning tunnetage ka tingimusteta kiindumust. Pakkuge väljavalitule isiklikku ruumi ja ärge suruge oma otsuseid partnerile peale. Täna on hea ka abieluettepanekut teha. Üksikud võivad oodata positiivset vastukaja.

Kaljukits: Armusuhtes on päeva esimesel poolel erimeelsusi. Päeva või paari pärast, lähevad asjad jälle õigele teele. Võtke initsiatiiv probleemide lahendamiseks. Saad täna vanemate tuge ja päeva teine ​​osa on hea ka armastatu perele tutvustamiseks. Samuti võite kokku puutuda endise leegiga, mis võib taas muutuda uueks afääriks. Taaskäivitage vana armastus, mis võib tuua õnne.

Veevalaja: Ükski suur probleem ei sega armastuse voogu. Teie armuelu on parem kui eelnevatel päevadel. Mõned inimesed võtavad suhte osas vastu, olulise otsuse. Üksikud võivad oodata üllatavaid ja huvitavaid ettepanekuid, inimeselt, keda tunnete juba ammu. Päeva teine ​​osa on hea ka armastajat kingitusega üllatada.

Kalad: Armuelus on ülioluline korralik suhtlus. See aitab teil probleemid sõbralikult lahendada. Olge ettevaatlik, et mitte oma mõtteid armastatule peale suruda. Olge armusuhtes mõistlik ja tundlik ka partneri vajaduste suhtes. Jagage emotsioone, nii häid kui halbu. Mõned kaugarmumised, mis on kokkuvarisemise äärel, saavad uue hingamise.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope