Armastuse ja suhte horoskoop 18.02.2023.


Jäär: Hoia ennast, sest täna on emotsionaalsete rullnokkade päev! Teie partner võib teile liblikad kinkida ja kuigi olete olukorrast erutatud, on see ettevaatlikusele manitsev. See on arusaadav, kui tunnete end segaduses ja mures, sest kõik tundub ebaloogiline. Aga arvake ära, mis?Lahendus on peagi saabumas!

Sõnn: Ole valmis sütitama kireleeke ning tugevdama sidet enda ja partneri vahel! Praegune kosmiline energia on teie pilet, suhtele kaljukindla aluse ehitamiseks. Tunnete, et teil on õigus avada oma sügavaimad emotsioonid ja luua ruumi positiivseks kasvuks. Kasutage seda hetke ja suunake oma armastus tegevustesse, mis aitavad teil areneda.

Kaksikud: Teie partneril on täna soov teid hellitada, kuid see ei ole temale tüüpiline tegutsemisviis. Valmistuge põnevaks kogemuseks, sest partner jagab romantilisi luuletusi, mille ta on just teie jaoks kirjutanud! Võite tunda end pisut ärevana, kuid ärge laske sellel takistada, tal oma tunnustust näidata.

Vähk: Tunnete end heitunult,päevadel, mil teie armsam tundub kauge? Ärge muretsege! Las tal on natuke ruumi oma mõtete lahendamiseks,et naasta suhte juurde värskena. Võtke see aeg endale ja lõbutsege – vaadake sõpradega filmi või tehke midagi põnevat! Ära lase oma emotsioonidel kustuda – ole positiivne ja võta päevast maksimum!

Lõvi: Sina ja su kaaslane võiksite planeeditasandi mõju tõttu pikaajalisi plaane välja töötada ettevaatusega. Teil on kindlad arvamused mõne teema kohta, mis võivad täna päevakorda jõuda, eriti kui neid vaadata tuleviku kontekstis. Vältige praegu kiirete otsuste tegemist. Parem on pidada silmast silma vestlust.

Neitsi: Olge oma partneriga tulevikuplaanide tegemisel ettevaatlik. Olge teravalt teadlik teatud probleemidest, mis võivad täna päevakorda tõusta, eriti kui vaadata läbi tulevase perspektiivi. Kuid ärge kartke, sest kosmos on teie seljataga.Ta soovitab teil hoiduda kõikidest impulsiivsetest otsustest ja võtta aega, et maha istuda ja südamest südamesse vestelda.

 

Kaalud: Täna on päev, mil tuleb oma niigi kõrvetavas romantikas,pea selge hoida. Planeedid joonduvad, et tuua teie ühendusse elektriline erutus, muutes võimatuks üksteise magnetilisele tõmbele vastu seista. Tehke hüpe usus ja võtke omaks soov, võtta vastu põnev seiklus. Astuge oma mugavustsoonist välja ja avastage kohti, mida olete mõlemad igatsenud näha!

 

Skorpion: Valmistuge adrenaliiniküllaseks väljakutseks, sest täna võtate ette ülima tasakaalustamise! Kellelegi ei meeldi olla ülemus või tunda end nähtamatuna, seega on teie ülesanne leida oma partnerluses see armas tasakaalu koht. Kuid siin on hea uudis – kui lähenete sellele ülesandele siira südamega, avate mõlema jaoks täiesti uue põnevuse ja rõõmu maailma!

 

Ambur: Täna on õhus käegakatsutav põnevuse tunne. Tähed lausa anuvad, et te lõpetaksite aja raiskamise ja hakkaksite oma elus märkimisväärseid edusamme tegema. Peate lihtsalt aktsepteerima killukese oma ajaloost ja lõpetama selle, mida alustasite. See võib vajada tõsist suhtlemist ja võib-olla isegi teiepoolset initsiatiivi, kuid tulemused on seda väärt.

 

Kaljukits: Praegune pinge teie suhetes on mõistetav, kuid proovige tabada peeneid sõnumeid, mida teie partner saadab. Keskenduge sellele, mida ta ütleb, ja kuulake tõesti oma südamega. Tänane päev võib olla millegi erilise algus, kui pingutate, et näidata üksteise vastu mõistmist ja armastust. Lase minevikust lahti ja mõtle tulevikule.

 

Veevalaja: Valmistuge südantlõhestavaks otsuseks, sest täna kaalute oma võimalusi suhte järgmisele tasemele viimisel! Kas teie ja teie sõber tunnete romantika sädemeid? Või äkki käite kohtamas ja mõtlete, kas on aeg öelda “ma ei tea”? Olgu olukord milline tahes, võtate täna endale ülima kohustuse. Niisiis, hoidke meel selge ja otsustage!

 

Kalad: Hoia oma kannatamatust kontrolli all! Teie tuline tuju võib sütitada mõningaid reaktsioone, mis võivad hiljem põhjustada südamevalu. Ärge laske oma halval tujul endast kanda, sest mõnel kiuslikul sõnal võivad olla püsivad tagajärjed. Pidage meeles oma päeva moto – rääkige ainult häid sõnu või ärge rääkige üldse. On aeg olla aus, nii iseenda,kui partneri vastu !

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope