Armastuse ja suhte horoskoop 18.02.2024.


Jäär: Tänane päev võimaldab teil mõista, oma praeguse suhte erakordset olemust. Leiate uued ühilduvuse mõõtmed ja sügavad sidemed, mis tõstavad teie partnerluse teise liigasse. Koosolemise rõõmu leidmine ja selle imelise keemia tundmine, mis teie armastust toidab, tugevdab teie, kui paari juuri. Vallalisi võib oodata uskumatu tutvus kellegi kummalisega.

Sõnn: Teie ausus on suurepärane, kuid pidage meeles, et reageerimisvõime on igas suhtes oluline. Teie partner vajab teie emotsionaalset tähelepanu. Kuulake ja olge vestlustes aktiivne osaleja. Teie siirus on loonud aluse, kuid tundlikkus toidab suhet. Jagage oma tundeid ja näidake valmisolekut oma partneri soovidega kohaneda. Vallaliste jaoks on täna päev endasse vaatamiseks ja armastuse asjadest avameelselt rääkimiseks.

Kaksikud: Teie partner tunneb aukartust teie unistuste ja julgete eesmärkide ees. Aidake seda suhet edasi arendada, avaldades oma eesmärgid vabalt. Töötage koos plaanide kallal, saades unistuste osaks. Toetage ja inspireerige üksteist, püüdes leida viise oma teede põimimiseks. See teineteise eesmärkide vastastikune hindamine, tugevdab teie ühtsust, pakkudes suhtele sügavuse ja seikluslikkuse tunde.

Vähk: Täna kasutage armastuse otsimisel sõprussuhteid ära. Teie sõpruskond võib olla just see koht, kus leiate kellegi erilise. Sõber võib teile kedagi huvitavat tutvustada, nii et ärge sulgege oma südant. Pühendunud inimeste jaoks võib paarina suhtlemine, tugevdada teie sidet ja lisada suhtele uusi mõõtmeid. Planeerige kohting kahele või osalege üritustel, kus saate sõpradega suhelda.

 

Lõvi: Armastuse energia ümbritseb teie suhet, tugevdades seda ja luues teie vahel sügava sideme. Võtke aega, et väärtustada ja hinnata jagatud hetki. Üllatage oma partnerit tundeid kinnitavate tegudega, väikesed läbimõeldud sümbolid, võivad uuesti süüdata leegi ja tugevdada teie emotsionaalset sidet. Vallalised, uskuge oma intuitsiooni, sest see võib suunata teid kellegi erilise poole.

 

Neitsi: Täna võib teie suhe olla mõneti tõsisema tooniga. Aktsepteerige seda energiat, kui võimalust olla oma partneriga aus. Võtke aega, et rääkida kõigist lahendamata probleemidest või muredest rahustaval ja mitte ähvardaval viisil. Lihtsalt kuulake aktiivselt ja jagage oma emotsioone. Pidage meeles, et koos takistuste ületamine võib teie armastussuhet tugevdada. Vallaliste jaoks on see päev keskendumiseks iseenda tundmisele.

 

Kaalud: Ärge täna alahinnake võimalusi suhelda igapäevaste toimingute tegemisel. Toidupood võib isegi olla koht juhuslikeks kohtumisteks, kellegi erilisega. Aktsepteerige igapäevaste asjade lihtsust, kui olete pühendunud suhtes. Need võimaldavad teie sidemel tugevneda. Rääkige, naerge koos ja nautige väikeseid rõõme.

 

Skorpion: Täna võite kohata kedagi, keda te ei tunne ja teie vahel võib toimuda midagi maagilist. Võtke see põnev energia vastu, lähenege sellele ettevaatlikult ja tutvuge keemiaga. Uurige seda intrigeerivat võimalust uudishimust ja nautige selle saladust. Kui olete pühendunud suhtes, laske oma suhtel õitseda.

 

Ambur: Kasutage aega, et keskenduda enesearengule, et paremini mõista, mida vajate. Hinnake seda enesevaatluse hetke, sest see võib viia sügavama ühenduseni. Paarid, tulge oma igapäevasest rutiinist välja. Majapidamistööde edasilükkamine võib anda võimaluse oma partneriga põhjalikult suhelda. Alustage sisukaid vestlusi, jagage oma ideid ja kuulake aktiivselt.

 

Kaljukits: Olge täna valmis olema haavatav. Stressi on raske taluda, kuid kellegi lähedus võib olla teie päästerõngas. Suhelge südamest, sest on uskumatu, kuidas oma probleemide jagamine võib kulmineeruda sügavate suhetega. Kui olete pühendunud suhtes, ärge laske stressil olla teie suhte pingeallikaks. jagage oma probleeme partneriga. Pidage tervislikke arutelusid oma hirmude ja ebakindluse üle.

 

Veevalaja: Kodused küsimused annavad võimaluse suuremaks isiklikuks sidemeks oma partneriga. Ühine tegevus tugevdab teie sidet ning tagab meeskonnatöö ja jagatud vastutuse. See on suurepärane aeg koostööks, üksteisega vestlemiseks ja ühise ülesannete täitmise nautimiseks. Kui olete vallaline, võib teie hoolitsev loomus meelitada ligi kedagi, kes otsib stabiilsust ja soojust.

 

Kalad: Maailm imetleb teie kergekäelist ja õnnelikku olemust, kuid partner tahab näha ka sügavale peidetud saladusi. Täna paljastage oma näiliselt ükskõikse välimuse tagamaad. Väljendage oma kirge ja soove avalikult, see intensiivsus tõmbab inimese sügavamale olemusse. Olge haavatav ja laske partneril näha oma tõelist mina. Spontaanne liigutus või ehtne jutt, võib leegi uuesti süüdata.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope