Armastuse ja suhte horoskoop 18.03.2023.


Jäär: Täna on suurepärane võimalus väljendada oma kiindumust kellelegi, kes on teile kallis. Kui emotsioonide edastamisest armsamale on mõnda aega möödas, kaaluge suurejoonelise žesti tegemist. Võiksite partneri kaasa võtta põnevale väljasõidule või kinkida talle midagi, mis inspireerib uurima teie ilusa suhte võimalusi. Ärge laske seda võimalust käest . Näita oma kallimale, kui väga sa teda armastad.

 

Sõnn: Muutke täna oma vaatenurka, uurides oma suhteid ja tehes kindlaks kõik alusmotiivid, mis võivad konflikte põhjustada. Laiendage oma väljavaateid, et saada suurem arusaam oma sidemete olulisusest. Julge oma varasemaid piire ületada. Nüüd on võimalus uurida oma elu ja teistega suhtlemise sügavamat eesmärki.

 

Kaksikud: Kui teil on täna plaanis osaleda väikesel koosviibimisel või intiimsel pidupäeval, on oluline püsida reaalsuses ja keskenduda. Võite kokku puutuda tugeva emotsioonilainega, mis võib teid ootamatult tabada ja viia teid kiirustavate otsuste langetamiseni. Olge romantiliste või emotsionaalsete kohtumiste suhtes ettevaatlik, leidke aega olukorra hindamiseks ja oma tunnete mõistmiseks, enne kui neile reageerite.

 

Vähk: Tänane päev annab uue võimaluse edasipürgimiseks, uute eesmärkide poole. Mõelge, mida te oma ellu tõeliselt soovite – inimesi, kogemusi või saavutusi, mis toovad rõõmu. Vabastage kõik kahtlused või kõhklused, mis on teid tagasi hoidnud ja võtke omaks võimaluse jõud. Täna on ideaalne päev teadliku valiku tegemiseks, et luua elu, mis ühtib teie sügavaimate soovide ja väärtustega.

 

Lõvi: Ideaalse romantilise suhte leidmine ei pruugi tähendada sujuvat algust. Võimalik, et tunnete alguses üksteise vastu vastumeelsust või osalete tulises arutelus. Kuid lahkarvamuse tagajärjed võivad omada suuremat tähendust. See võib olla võimalus uurida üksteise vaatenurki,et jõuda sügavamale mõistmisele ja võib lõpuks viia tugevama ühenduseni.

 

Neitsi: Võtke täna omaks armastuse piiramatud võimalused. Võtke initsiatiiv, et teha pidevalt uuendusi ja üllatada oma kaaslast uute kiindumusžestidega, mis panevad teda tundma, et teda hinnatakse. Olgu see siis suurejooneliste romantiliste või väikeste läbimõeldud heategude kaudu, näidake oma partnerile järjekindlalt, kui palju ta teie jaoks tähendab.

 

Kaalud: Tänane päev annab teile võimaluse oma lähenemist armastusele uuesti määratleda. Tunnistades mustreid ja käitumisviise, mis on teie intiimsust minevikus takistanud, saate astuda samme tervenemise ja isikliku kasvu suunas. Enesevaatluse kaudu saate arendada oma vajaduste ja soovide sügavamat mõistmist, sillutades teed rahuldust pakkuvate sidemete loomisele.

 

Skorpion: Tänased arutelud võivad avada ukse üksteise sügavamale mõistmisele, soodustades tugevamat sidet, mis põhineb vastastikusel usaldusel ja austusel. Nende kaardistamata piirkondade uurimine suhetes võib olla põnevuse allikas ning isikliku ja suhete kasvu katalüsaator. Intiimsetes vestlustes osalemine võib viia sügavate arusaamadeni ja hõlbustada minevikuhaavade paranemist.

 

Ambur: Täna on oluline järgida diskreetsust, kui on vaja anda soovimatuid nõuandeid. Olete avatud ja oma arvamusega inimene, kuid pidage meeles, et kõik ei pruugi teie vaatenurka hinnata. Astuge samm tagasi ja laske teistel enda juurde tulla, selle asemel, et neile oma mõtteid peale suruda. Ärge unustage aktiivselt kuulata ja pakkuge tuge selle asemel, et teha kiireid järeldusi või hinnanguid.

 

Kaljukits: Armastuse küsimustes olete lõpuks mõistnud, mida tõeliselt ihaldate. On aeg pühenduda oma südamesoovidele ja astuda järgmine samm, hoolimata väljakutsetest. Sul peab olema julgust oma kirge kõigest väest jätkata ja mitte lasta end tagasi hoida. Täna on päev,millal teha kindel otsus ja haarata kinni võimalusest saavutada oma sügavaimad soovid.

 

Veevalaja: Täna esitage endale väljakutse laiendada oma arusaama armastusest kaugemale praegustest tõekspidamistest. Iga suhe on ainulaadne ja pakub võimalusi õppimiseks ja arenemiseks. Isegi kui arvate, et olete saavutanud teatud teadmiste taseme, on alati tarkust vaja juurde saada. Võtke omaks idee, et armastus on mitmetahuline ja võib avalduda erinevates vormides. Luba endal olla avatud uute kogemuste avastamiseks.

 

Kalad: Võite täna tunda teatavat rahutust, kuid ärge heitke meelt. Kui teie suhetes tekivad konfliktid, ärge kõhelge nende algpõhjuste uurimist.Lahendused isegi kõige keerulisematele probleemidele on teile hõlpsasti kättesaadavad. Pidage meeles, et igal paaril on raskusi, kuid armastus võib olla võimas tööriist nende ületamiseks. Seega jääge rahulikuks ja keskenduge ning olge avatud suhtlemisele ja kompromissidele.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope