Armastuse ja suhte horoskoop 18.03.2024.


Jäär: Vallalised võivad sattuda kiiresse igapäevaellu, mis ei jäta romantilisteks suheteks palju ruumi. Sellegipoolest ärge muretsege, universum on selleks, et mõistaksite, et saate alati oma tugisüsteemist sõltuda. Kui teil on raskusi, ei ole häbi küsida abi oma sõpradelt või mõnelt lähedaselt. Need võivad olla parimate arusaamade allikaks või isegi potentsiaalseks kohtumiseks.

Sõnn: Täna on inspireeriv päev, mis võib luua ilusaid hetki koos partneriga. Kui töötate koos erinevate ülesannetega, muutute lähedasemaks ja näete üksteist uuest vaatenurgast, imetledes üksteise tugevaid külgi. Õhtuks oodake omavahelist soojust ja lähedust. See on aeg koos lõõgastuda, seda aega maksimaalselt ära kasutada ja armastuse jõule alistuda.

 

Kaksikud: Väga oluline on olla enda vastu lahke ja võtta rahulikult, kui kogete armastuse teerada. Kuigi kire otsimine on meile loomulik, on tõelisele armastusele olemuslik kaastunne. Hoidke oma meel uutele tutvustele avatud, kuid pöörake erilist tähelepanu pigem sügavatele ja kauakestvatele suhetele, kui pinnapealsetele ja ajutistele. Veenduge, et teie süda ei oleks suletud ja teie vaim jääks avatuks.

 

Vähk: Teie tihe töögraafik võib segada teie romantikaplaane, kuid ärge loobuge armastuse otsimisest. Otsige viise, kuidas veeta kvaliteetaega teid huvitavate inimestega. Korraldage kohtumisi lõunapauside või tööjärgsete tundide järel ning ärge kartke abi küsida. Hoolimata tihedast ajakavast seavad teie jõupingutused armastuse esikohale. Olge valmis võimalikuks õitsenguks.

 

Lõvi: Teie suhe muutub mõtete ja tunnete kaudu tugevamaks. Hoolitsege vaimse sideme eest mis oli teie esialgse külgetõmbe algpõhjus, kuna see on teie pikaajalise armastuse alus. Täna vestelge partneriga, mis teid huvitab, olgu see siis uus teema või see, mida varem armastasite. Kasvatage armastust intellektuaalse kaaslase vastu, see on väärtuslik vara, mis lisab teie suhtele tähendust.

 

Neitsi: Kui teil on kellegagi tore ja sellest on saamas midagi tõsist on aeg tõega silmitsi seista. Laske võimalusel olla üksteisele lähemal, kuid ärge kiirustage liiga palju. Toimige nii, nagu peab, võttes hetke korraga. Kui olete just lämmatavast suhtest vabanenud, võtke süda rindu, vabadus, mida olete igatsenud, on kohe ees. Proovige aru saada, kes te olete ja tehke asju, mis teid õnnelikuks teevad.

 

Kaalud: Tänane päev võib olla pingeline teie ja teie partneri vahel. Oluline on nende probleemidega rahulikult tegeleda, luues konfliktide lahendamiseks arutelu. Öelge endale, et olete armastatud ja teil on oma partneriga tugev side, ning ammutage jõudu kõikidest hetkedest ja mälestustest, mis teil koos on olnud. Ärge laske negatiivsusel enda sees elada ega oma tööd ja igapäevaelu mõjutada.

 

Skorpion: Nüüd võite oma suhtes tunda vapruse lainet. Kosmos kõneleb teiega armastavate sõnumitega, kutsudes üles astuma julgele hüppele, mis viib armastuseni. Hoidke oma meel ja süda avatud uutele sõpradele ja põnevatele sündmustele. Isik, keda olete otsinud, võib ilmuda ja tuua endaga kaasa põnevuse ja lootuse tunde. Lubage endal aktsepteerida universumi tempot ja uskuda sellesse.

 

Ambur: Täna võite leida end emotsionaalse tornaado keskel. Kuigi tavaliselt ihkate stabiilsust, võib see emotsioonide tõus teid üllatada. See on teie aeg uurida oma hinge sügavust. Suutke avada oma süda ja leida uusi sõpru. Olge aus inimestega, kellega oma tunnetest räägite. Autentsus aitab meelitada kedagi, kes on tõeline ja hindaks teid sellise inimesena, nagu te olete.

 

Kaljukits: Valmistuge nägema oma suhtes, sageli ette tulevate olukordade sügavamaid tähendusi. Püüdke kogu päeva distantseeruda otsesest ja mõtiskleda suurema pildi üle. Nende protsesside mehaanika õppimine võimaldab teil raskusi targalt ja taktitundeliselt juhtida. Mõelge tagasi minevikule ja sündmustele, mida olete koos läbi elanud, ning vaadake, milliseid õppetunde oleksite neist saanud.

 

Veevalaja: Parem on mitte vaielda kellegi lähedasega, eriti kui on konflikte. Mõnikord võite olla nii kaasatud, et te ei suuda toime tulla kogu selle survega, mis teie elus on juhtunud ja see võib muuta teid rahutuks. Selle asemel püüdke säilitada rahu ja hea meeleolu, enda ja oma suhte vahel. Seda tehes tõmbate ligi positiivset energiat ja toredate kavatsustega inimesi.

 

Kalad: Täna on armastuse päev. Laske universaalsel jõul lõhkuda tõkked enda ja lähedaste vahel ning luua parimad võimalikud suhted. Veetke oma kallimaga kvaliteetaega, tehes nalja ja jagades häid hetki. Üllatage oma väljavalitut, lugedes sõnumeid, mille olete kirjutanud ainult tema jaoks. Oma sõnade kaudu puudutate tema südant ja tugevdate omavahelist emotsionaalset sidet.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope